Tanečník

Tanečník https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283930/mid_tanecnik-m9X-283930.jpg 4 1731 274

Případy Lincolna Rhyma série

Geniální kriminalista Lincoln Rhyme a mladá policistka Amélie Sachsová, kteří se čtenářům poprvé představili v bestselleru Sběratel kostí, řeší další zapeklitý případ: během pětačtyřiceti hodin musejí vypátrat profesionálního vraha, přezdívaného Tanečník. Tanečník má v této lhůtě zlikvidovat tři nepohodlné svědky v případu vlivného obchodníka se zbraněmi a již od prvního okamžiku nenechává nikoho na pochybách, že si důvtipem a inteligencí nezadá s Rhymem. Mezi oběma muži se na dálku rozpoutá nelítostná psychologická válka, plná zvratů a úskoků, která se neobejde bez těžkých ztrát na životech. Nervy drásající příběh dává nahlédnout do zákulisí americké policejní praxe a zároveň je brilantní sondou do duševního světa chladnokrevného zabijáka.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

The Coffin Dancer , 1998

Greengoooo
20.07.2015 5 z 5

Po Sběrateli kostí měla kniha lehce pomalejší začátek... repektive méně záživný, další děj však byl postupně čím dál lepší a první knize s Rhymem se, pokud ne vyrovnal, příblížil na vzdálenost poprsí japonské atletky.

Lenča89
09.07.2015 5 z 5

Skvělá kniha

Šárka345
09.07.2015 5 z 5

Další skvělá kniha. Jeffery to prostě umí.... :0))))

Laf
07.07.2015 4 z 5

Super napínavý příběh od začátku až do konce.

muchomurka
06.07.2015 4 z 5

Napínavé, čtivé a neobvyklé. Ale vyprávění z vrahova pohledu se mi nelíbilo, zdržovalo mě to a štvalo, že bylo vidět, co všechno má pod kontrolou a jak je chytrý. Což byl, ale stačil by mi pohled od Rhyma a ostatních na straně zákona. Sachsová se mi více líbila v prvním díle, ale proč ne? Jsem zvědavá na další případy.

Grety
01.07.2015 5 z 5

Perfektní !

rlupinek
20.05.2015 5 z 5

Další (druhé) pokračování výborných detektivek, která drží v napětí až do předposlední stránky, ve které tentokrát hraje roli nájemný zabiják zvaný "Tanečník s rakví". Děj má spád, střídají se dějové linie, z nichž jedna je i přímo z pohledu nájemného vraha. A na závěr opět překvapivé a nečekané rozuzlení...

petrels
04.05.2015 5 z 5

Další ze série v níž vystupuje detektiv Rhymo. Jedna z jeho velice dobrých knih. Dá se číst od začátku do konce jedním dechem.

Iva B.
29.04.2015 5 z 5

Po dlouhé době další setkání s J.D. a Lincolnem Rhymem. Výborně napsaný thriller, napínavé až do konce!!! Potřebuju si přečíst další knížku!!

Darami87
21.03.2015 5 z 5

Naprosto božská kniha. Jeffery prostě umí udržet čtenáře v napětí od začátku až do konce!

malvo12
09.03.2015 5 z 5

Toto ja moja najoblubenejsia kniha od J.D.Bolo to napínavé a dobre sa to čítalo..

Market = )
08.02.2015 5 z 5

Mám trochu strach, že tady máme druhýho Dana Browna, co se týče těch zvláštních zvratů a šokujících zjištění totožnosti záporných postav, ale zatim mi to asi zase tolik nevadí (narozdíl od Browna to totiž bere pěkně svižně :-D) a můžu zodpovědně říct, že jsem se skutečně nemohla odtrhnout. A je tam hodně postav, které mi vážně byly moc sympatické.

KateBeckett
02.02.2015 4 z 5

Líbil se mi příběh ale hlavně ten úžasnej závěr. Kdo by to sakra čekal? Já teda ne. Jeffery Deaver je geniální prostě.

Nunynka
04.01.2015 5 z 5

Opět musím dát pět hvězdiček. I když kniha nepatří k nejlepším od Deavera tak je kniha hodně čtivá a závěr je strhující.

Krami
02.01.2015 5 z 5

Kdo je o krok napřed? Kdo druhému lépe přečte myšlenky? A kdo komu ve finále osudově skočí na špek? Vynikající.

lenkavildomcova
28.12.2014 5 z 5

Skvélá, vynikající, napínavá... Fakt jeden z nejlepších autorů thrillerů...

sarka45
11.12.2014 3 z 5

Asi jsem udělala chybu, že jsem to četla hned po Sběrateli kostí. Tato kniha mě tedy už tak nenadchla, ale možná je to jen přesyceností žánrem i těmito hrdiny. Ženské hrdinky mě svých chováním rozčilovaly, Rhyme už mi nepřišel tak úžasný. Zápletka dobrá, vyřešení překvapivé, to se autorovi nedá upřít. Ale asi si teď dám na chvíli od Rhyma pauzu.

danipos
16.11.2014 5 z 5

Skvělé čtení, doslova jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Má spád, překvapivé zápletky a je úžasné pozorovat souboj inteligence mezi Lincolnem a pachatelem. Pro mě osobně jedna z nejlepších z série s Lincolnem.

Jajulle
25.09.2014 5 z 5

Vynikající kniha, která má spád a je napínavá od začátku až do konce. Jediná výtka je, že mi Rhyme chvilkama přišel až moc geniální, jak na všechno přišel, to mi přišlo trochu absurdní, ale knihu to nijak nepohoršuje. Je prostě skvělá.

technolog
14.09.2014 5 z 5

Nečekal jsem, že se podaří napsat druhy díl série stejně dobře jako první, ale autor mě překvapil. Kniha má spád a napětí. Závěr je vždy jiný než čtenář čeká. Takže s chutí jdu do čtení dalšího dílu.