Bretaňské tajemství

Sedmý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa Bróceliandský les se svými malebnými jezery a zámky je považován za poslední říši víl. Váže se k němu velké množství legend. Která lokalita by se tedy lépe hodila pro dlouho plánovaný a neustále odkládaný podnikový výlet komisaře Dupina a jeho týmu? Ale vražda badatele zabývajícího se postavou krále Artuše udělá komisaři čáru přes rozpočet. Proti své vůli je Dupin jmenován mimořádným vyšetřovatelem extrémně brutálního zločinu, po němž rychle následují další....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/425643/bretanske-tajemstvi-tbX-425643.jpg 4.43

Případy komisaře Dupina 7.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Kalibr

Bretonische Geheimnisse, 2018

Kniha Bretaňské tajemství

Modrina
předevčírem

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už to byla docela jízda. Neutopí-li se pan komisař v moři petit caffé, moc ráda si jeho další dobrodružství přečtu. :)

zbm

Další výborná detektivka z Bretaně, kraje legend o králi Artušovi a prostředí soupeřivých badatelů v tomto oboru, kterou s vtipem sobě vlastním vyřeší milovník kávy komisař Dupin.

Bretaň

Jean-Luc Bannalec (p)