Pohřbená pravda

Pohřbená pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401376/bmid_pohrbena-pravda-EmT-401376.jpeg 5 1396 354

Šestý temný detektivní příběh z pera Angely Marsonsové, jejíž prvotina Němý křik, úvodní díl série, se v angličtině prodala už v milionu výtisků. Nález starých kosterních ostatků na pomezí dvou policejních okrsků postaví inspektorku Kim Stoneovou nejen před nový případ, ale také před neobvyklou výzvu – spolupracovat s bývalým parťákem, s nímž se nerozešla právě v dobrém. Podrobný průzkum hrobu odhalí, že těl tu leží víc a že nezemřeli přirozenou smrtí. Kim stojí před nelehkým případem. A taky nelehkou situací - jak se obejde bez svého týmu, ale také jak se její tým obejde bez ní. Protože pravdu, až doteď pohřbenou a právě vykopanou, už nelze skrýt…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Kalibr

Dead Souls , 2017

gigi77
18.09.2019 4 z 5

Tento díl bych vyjádřila jako fest zašmodrchané klubíčko, kde hlavním tématem je aktuální rasová nesnášenlivost. Zároveň autorka dala prostor vyvinout osobnost některých kolegů hlavní hrdinky. Bylo to originální, čtivé, závěr akčně vrcholil, hlavního negativního protagonistu jsem neodhalila ... překvapeni na konec.

ivana1924
11.09.2019 5 z 5

Nemám co vytknout, knihy chytnou a nepustí dokud nedočtete, a pak.....stejně chcete další a další....takže jsem vlastně zjistila, že jsem na "Kim" závislá :D. Už teď se obávám toho, jak dočtu poslední stránku zatím vydané knihy...

Lucek
06.09.2019 5 z 5

Jedna z top sérií! Pořád baví!

twiggynka
05.09.2019 5 z 5

kniha se četla úplně sama, stejně jako předchozí!

amanek
02.09.2019 4 z 5

Moje první knížka od této spisovatelky. Příjemná oddechovka.

munka
31.08.2019 5 z 5

Oproti predchádzajúcim dielom zmena, Kim nespolupracuje so svojím týmom. Drsný príbeh poskladaný z viacerých prípadov, ktoré nakoniec majú spoločné rozuzlenie.

Termina
28.08.2019 4 z 5

Kim, Kim, Kim... vždycky se budu ráda vracet k dalším příběhům jejího týmu a od knihy jsem opět dostala co jsem očekávala.

Všechny série na mě působí spíše oddechově než jako k zamyšlení poutavé mrazivé příběhy ... to ale rozhodně není žádné mínus. DÍK!

bacouch
23.08.2019 4 z 5

Kniha, kterou jsem neustále nazývala (a nazývám) Pohřbené kosti, se četla velmi lehce. Jako ostatně všechno od A. Marsons. Na začátku mě pletlo množství případů a trochu jsem se v tom ztrácela, ale pak to do sebe všechno hezky pěkně zapadlo a já mohla jít konečně spát. Moc se mi to líbilo.

janastok
22.08.2019 5 z 5

Opět skvělé. Sice jsem nejdřív četla 7.díl, takže jsem trochu věděla, ale vůbec to neubralo nic ze čtivosti a napínavosti knihy.

Lotka
14.08.2019 4 z 5

Marsons je lepší s každým novým dílem ze série s Kim. Více se věnuje jednotlivým postavám z vyšetřovacího týmu.

Januli
12.08.2019 4 z 5

Trošičku jinak než jsme zvyklí. Kim nespolupracuje se svým týmem, ale bývalým partakem, s kterým jsou teď na kordy (vysvětlení proc mě nějak nenadchlo). A vůbec mi to rozdělení nevadilo. Tým Kim dostál více prostoru a to se mi líbilo. Nemusíme se v každém díle babrat v životě Kim ( I když je velmi zajímavý). I příběh měl pointu a hlavu a patu, takže jo za mě může být ????

Marta08
12.08.2019 5 z 5

Angela prostě umí :) Děj se tentokrát netočí zejména okolo Kim, o to více prostoru dostává zbytek týmu. Stacey jsem si díky tomuto dílu oblíbila a Dawson konečně ukázal, že není necitelný slon v porcelánu. Téma knížky je v dnešní době opět aktuální a ukazuje, jak zvrácení někteří lidé dokáží být.

"Člověk spáchá zločin, vy ho chytíte, zavřete ho. Práce hotová, jednoduché. Ale jak zavřete nenávist?"

I když se jedná už o 6. díl série, autorka drží vysokou laťku a pokaždé dokázala přijít s něčím originálním.

Lenka.Vílka
10.08.2019 5 z 5

Překvapení. Proč? Že i po tolika dílech je autorka stále originální. Tenhle díl je trochu komplikovanější a má dost jiný postup vyšetřování. Ale o to víc potěší poslední kapitola. Já se na konci jemně usmála. Jinak to nešlo...
(Dnes všechno, nějak došla slova :( ...)

Co ale nevynechám je naštvání. Během jednoho týdne druhá kniha, jejíž lepená vazba s tou látkovou karvinou ve hřbetu, se mi roztrhla na prokleté straně 30...

helcab
08.08.2019 5 z 5

Opět mě autorka nezklamala a byl to zamotaný a drsný příběh. Za sebe doporučuji a ihned sahám po dalším díle...

ctenarkaEva
06.08.2019 5 z 5

Čtivá kniha, stejně jako celá série o Kim Stoneové. Některý díl se mi líbil trochu víc, některý trochu méně, ale zajímavé byly všechny.

Prateri
02.08.2019 5 z 5

Komentář jsem napsala, knihu i svou oblíbenou inspektorku Kim a její partu jsem pochválila - a komentář se ztratil. Také kdesi pohřben. Tak teď už jen napíšu, abyste neváhali a pokračovali v sérii Případy Kim Stoneové - Pohřbená pravda je zase úžasný díl!

lucie2371
28.07.2019 5 z 5

Opět super díl! Plný napětí a občasných vtipných hlášek.

pastelka53
25.07.2019 5 z 5

Opět skvělé čtení, které člověka neustále udržuje v napětí!
Tentokrát jsme se o Kim toho moc nedozvěděli, ale o jejich spolupracovnících jsme získali spoustu nových poznatků.
Staycey jsem si díky tomuto dílu moc oblíbila a Dawson konečně ukázal, že není jen necitelný blbec.
Už se moc těším na další pokračování a případy, které Kim a její neocenitelný tým budou řešit!

veveronka
25.07.2019 4 z 5

Musim rict ze duvod proc se s byvalym partakem nepohodli me prekvapil,ale po tom jim to klapalo

Viviana-Mori
24.07.2019 5 z 5

Má cenu vůbec něco psát? Prostě další skvělý díl, autorka drží vysokou laťku. Fanoušky její série určitě nezklame a nezklamala ani mě. Kdyby se takhle snadno četly všechny knihy, byl by můj chabý seznam přečtené literatury zde mnohem větší.