Zlámané kosti

Zlámané kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398994/bmid_zlamane-kosti-icz-398994.jpg 5 1353 307

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Broken Bones , 2017

knihomolkadorfa
16.04.2021 4 z 5

Tento díl trochu slabší, ale pořád skvělé čtení !

mirinda973
16.04.2021 5 z 5

Po pro mě vlažnějších dvou posledních dílech je Kim se vší parádou zpět. Napínavé od začátku do konce, zajímavý příběh a šokující závěr. Už zase se těším na další díly, tohle nadšení mi už chybělo :o)

novina
11.04.2021 5 z 5

Opět skvělá Kim a její tým. Četla jsem jedním dechem.

adus29
03.04.2021 5 z 5

Opět naprosto perfektní napínavý příběh až do samotného konce.

Korba2468
26.03.2021 5 z 5

Opět perfektní, doporučuji.

martineden
19.03.2021 5 z 5

Nevím, co víc napsat, prostě si to přečtěte a čtěte popořadě.

martineden
19.03.2021 5 z 5

Angela prostě umí.

Zdenas5
17.03.2021 4 z 5

Opět skvělá Kim, vše ostatní už tu bylo řečeno.

petulik330
28.02.2021

Více dějových linek. Začátek o nalezené miminku, které se vyvinulo ve vyšetřování otroctví.
Další dějová linka je o vyšetřování zavražděných mladých prostitutkach a také o obchodu s bílím masem.
Kniha se mi líbila, ale je jen škoda, že se příběhy více neprolinali. Čekala jsem jak skončí příběh odloženého miminka. Jeho matku sice našli, ale jinak o něm nebyla další zmínka. Jinak docela dobré.

LeHor
21.02.2021 5 z 5

Kim nezklame, super série.
ČV 2021 - 7

katka134
21.02.2021 4 z 5

Kim je prostě příjemná závislost.

the_res13
16.02.2021 4 z 5

Trošku SPOILER
Velice čtivé, mělo to spád, zajímavé zápletky, všechno, pak přišlo to ALE. A to bylo zakončení. Prostě mi chybělo nějaké vyvrcholení, jenom to tak nějak vyšumělo, bez problémů se to najednou dořešilo a finito. A sladkobolná poslední kapitola kde Kimi myslí na své kolegy - jako fakt? Zároveň se v ní vlastně dozvíme, že Kimino soukromé vyšetřování strážníka Skitta bylo jen pro vyplnění řádků. Nula nula prd!
Také mě zklamalo, že případy spolu vlastně nijak moc nesouviseli, a nebylo tam ani žádné závěrečné propojení.

Mrňous1
15.02.2021 5 z 5

Opět velmi povedený díl, píše tak dobře, že se mi některé pasáže špatně čtou. Mám vždycky hrozné pocity beznaděje, nespravedlnosti a jsem plná emocí. Více dějových linek mi vůbec nevadí, rozuzlení je zajímavé. Je to samozřejmě v některých ohledech stále stejné, ale postavy jsou skvěle zpracované, příběhy čtivé, takže tahle série je opravdu výborná.

andrea7191
08.02.2021 5 z 5

Zase nezklamala, líbí se mi, že zápletky jsou pěkně propracované a vlastně až na pár výjimek nijak neklesá kvalita zpracování. Co díl, to zážitek.

pch1976
04.02.2021 2 z 5

Trochu slabší, moc dějových linií najednou.

MatoPalkes
30.01.2021 5 z 5

Imigrácia, prostitúcia, obchod s bielym mäsom. Náročné témy. Príbeh super, opäť som bol na konci prekvapený, autorka píše super, teším sa na ďalšie diely.

Allys
19.01.2021 5 z 5

Ďalší skvelý diel zo série s Kim Stone. Autorka sa podobne, ako v predošlých častiach venuje primárne jednej určitej téme. Tu konkrétne sa jedná o prostitúciu, ktorá je rozobraná asi zo všetkých strán a pohľadov, vrátane ukážky rôznych spôsobov, ako sa k takej práci ženy dostanú. Možno po prečítaní knihy bude na svete menej odsudzujúcich ľudí.Okrem dvoch dejových línii vyšetrovania, ktoré sú napínavé sa autorka venuje aj otázkam ceny ľudského života a bytia. Okrem zneužívania žien na ulici sa zaoberá aj problematikou zneužívania ľudí, ako lacnej pracovnej sily z Rumunska (v podstate otrokov bez mzdy a dokladov) v Británii. Zároveň vidíme aj vývoj hlavných postáv a ich charakterov. Páchateľa som si tentokrát takmer do konca nedokázala tipnúť a Ellie som držala palce. Knihu určite odporúčam :-)

limruska
16.01.2021 5 z 5

Naprosto skvělá kniha od skvělé autorky! V knize nejsou hluchá místa, za překvapivé rozuzlení na konci bych přidala další hvězdičku.

Martiiiik
08.01.2021 5 z 5

Zase se budu opakovat, Angela prostě umí :-) zase čtivé, napínavé a nešlo to odložit :-) Také hezky zamotané a na vraha jsem nepřišla :-) několik zajímavých témat, k zamyšlení.. nedá se nic dělat, hurá na další díl :-)

Eduarda
06.01.2021 4 z 5

Pestré, čtivé, uvěřitelné. Dvě dějové linie mě naopak hrozně bavily... možná proto, že pak ani jedna z nich nepůsobila uměle. Série je rozhodně na vzestupu. Jediné, co mi přijde trochu stereotypní, je postava Kim, její příběh/postava se vyvíjí o dost pomaleji, než jaký má potenciál. Ale je otázka, jestli čtenáři nezůstávají právě proto, že Kim se nemění.