Zlámané kosti

Zlámané kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398994/bmid_zlamane-kosti-icz-398994.jpg 5 1360 308

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Broken Bones , 2017

Hanca91
26.08.2019 4 z 5

Myslím, že Angela to umí i líp. Nejsem si jistá, jestli u mě ještě nějaký díl překoná Pohřbenou pravdu.
Ale ani tentokrát mne kniha nezklamala. Autorka opět předvedla, že i to, co se na první pohled nezdá, spolu může souviset. Škoda, že dějová linka odloženého miminka nebyla více propracovaná, přišla mi dost odbytá.
Možná že by bylo lepší, kdyby si Angela pro knihu vybrala jen jedno téma, kterému by se věnovala naplno.

Lotka
25.08.2019 4 z 5

Další v sérii, která se povedla.

lenka7679
21.08.2019 5 z 5

Kim je moje srdcovka, Angela jako autorka patří mezi jistoty a pokaždé se těším na další knihu. Zhltnuto jedním dechem a doporučuji!!!

Ceeca
21.08.2019

Musím napsat, že poslední dva díly této autorky mě zklamaly. Kniha má zpočátku zajímavý příběh, který trvá celou knihu a na posledních 10stránkách je rozuzlení všech "zápletek". Uspěchaný konec.

Nello
14.08.2019 4 z 5

Čím dál lepší!

Pavlnka
13.08.2019 5 z 5

Prostě skvělé a zajímavé pokračování. Čte se velmi dobře.

Marta08
13.08.2019 5 z 5

Další skvělý počin Angely Marsons. Příběh je opět zajímavý a jiný oproti předchozím knihám, obsahuje více dějových linek. Moc se mi líbila spolupráce Stacey a Dawsona při vyšetřování "vedlejšího" případu, snad se i v budoucnu s bližším zaměřením na jednotlivé členy týmu budeme setkávat. Zápletka "hlavního" případu je svým způsobem velmi jednoduchá a logická, ale funguje velmi dobře.
Kim a její tým mě moc baví, jinak bych během měsíce a půl nebyla schopná přečíst všechny doposud vydané knihy v sérii :) Těším se na další díly (na stránkách AM jsou i knihy 8 - 11, tak doufám, že se brzy setkáme i s jejich českým překladem)!

helcab
10.08.2019 5 z 5

Opět jsem knihu zhltla za pár dovolenkovych dnů. Opět velmi zamotaný příběh s dobrým koncem ...

janastok
09.08.2019 5 z 5

Další dobrý díl. Poctivé policejní pátrání. Krátké, zprvu zdánlivě nesouvisející kapitoly, do sebe skvěle zapadnou. Hlavní hrdinka sympatická, trochu nesmrtelná, ale to je dobře, protože s ní chci ještě více knížek.

Anette99
09.08.2019 5 z 5

Sedmý díl případů KIm Stoéneové jsem si nemohla samozřejmě nechat ujít a na jeho vydání jsem už netrpělivě čekala. A autorka opět nezklamala. Zase jiný, zajímavý a napínavý příběh, Kim i její tým byly jako vždy skvělí. A nejen díky zajímavé zápletce, ale i díky autorčinu stylu psaní - krátké svižné dialogy, kratší kapitoly - se kniha četla velmi dobře. Už teď se těším na další díl =)

Storm5007
05.08.2019 5 z 5

Dlouho jsem na vydání dalšího dílu čekala a nezklamal mě. Opět propracovaná kniha, ve které je výborně popsaná práce vyšetřovatelů. Znovu je tu posun v charakterech kolegů z Kimina týmu i jí samotné.

Knihu doporučuji. :oD

Didi15
05.08.2019 5 z 5

Před paní Mornštajnovou jsem četla Angelu, a to je také jízda, z jiného soudku, ale jízda. Trochu mě mrzí , že jsem si tuhle sérii nezačala kupovat do knihovničky. Ani jedna kniha mě zatím nezklamala. Těším se na další díl, mohla bych to číst pořád:)

gad

Opět skvělé!

astra3
04.08.2019 4 z 5

Kniha je velmi čtivá. Ale tomuto dílu něco chybělo. A Kim mi přišla jak superman. Trochu přitažené za vlasy.

lalaserka
03.08.2019 5 z 5

Další skvělý díl od této autorky. Zajímavá zápletka a nečekané rozuzlení. Už se těším jestli vyjde další kniha

Jitty82
01.08.2019 4 z 5

Další díl příběhu Kim Stone, opět dva případy, které měly společné prvky, opět zajímavá zápletka a nečekané rozuzlení... ale musím říct, že je to asi doposud nejslabší díl ze série, přesto nebyl špatný.

certik003
01.08.2019

Kim se svým týmem opět řeší několik různě propletených případů. Knížka je čtivá a napínavá, ale tentokrát mi tam „něco“ chybělo. A to tak, že jsem pátrala, jestli nakladatelství nezměnilo překladatele. Zjistila jsem, že autorku postupně překládaly tři překladatelky, poslední dva díly překládala Jana Kunová. Těžko soudit, v originále si knížku určitě nepřečtu, abych mohla posoudit, jestli prostě Marsons napsala jenom slabší knížku, nesedí mi překladatelka nebo jsem prostě na tuhle knížku neměla tu správnou náladu. Ale pokud vyjde další díl, určitě si ho zase přečtu.

Viviana-Mori
31.07.2019 4 z 5

Jakmile se pustím do jakékoli knihy od této autorky, vím, že ji budu mít přečtenou rychle. Platilo to i zde a nebýt konce, tak bych dala pět hvězd a považovala ji po Tiché modlitbě za nejlepší díl. Ale ten konec mi úplně nesedl. Přece jen mám o autorce a jejích knihách vysoké mínění a tak jeden bod uberu. Možná bych ocenila na konci více vysvětlení. Bylo to strašně rychlé a zmatené. Chápu o co šlo, ale zkrátka ten konec mohl být vypracovaný lépe a ta závěrečná rvačka na konci byla přes čáru, skoro úsměvná ve své dramatičnosti. Stálo za to na některých místech ubrat a jinde naopak přidat. Ale jinak dobrý. Budu vyčkávat další díly a zatím se vrhnu na jiné autory.

Zuzvil
29.07.2019 3 z 5

Všechny předchozí díly jsem doslova "hltala" a tak většina dostala 4 - 4,5*, ale tady dávám s odřenýma ušima 3,5*, za mě zatím rozhodně nejslabší díl, do knížky jsem se pořádně začetla až za polovinou a to je hodně pozdě, navíc jsem se v první polovině do čtení musela téměř nutit. Přitom "případy" opět zajímavé - stěžejní téma prostituce a menší případ imigranti, ale bohužel, nebylo to "TO" čtení, na které jsem od Angely Marsons zvyklá.

SoniaR
28.07.2019 5 z 5

Právě dočteno a Kim opět nezklamala :)