Zlámané kosti

Zlámané kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398994/bmid_zlamane-kosti-icz-398994.jpg 5 1360 308

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Broken Bones , 2017

aleza1
25.07.2019 4 z 5

Na knihy od autorky se vždy těším, ale poslední 2 díly mě příliš nenadchly. V první polovině jsem byla neustále ztracená v ději, zbytečně zdlouhavý úvod a snaha o zápletku, která pak byla řešena strašně rychle. Některé dějové linky byly pro mne i nudné. Celkově mi přijde kniha psaná horkou jehlou velmi narychlo. Jinak postavu Kim mám moc ráda, no uvidíme, zda další budou tak dobré jako počáteční díly. Za mě tentokrát 3,5 *

veveronka
25.07.2019 4 z 5

Napinave jako vzdy

Darktherka
23.07.2019 5 z 5

Autorka nezklamala. Neskutečný rozuzlení. Jen tak dál, už aby byl další díl.

_Janina_
23.07.2019 4 z 5

Opět nezklamala, čte se prostě sama, i když na konci se to nějak moc rychle vše vyřešilo. Happy end :-)

ZuK1
23.07.2019 5 z 5

Další opět velmi vydařený díl, škoda jen, že zatím poslední ....
Celá série s Kim byla velmi čtivá, napínavá, vyhovovaly mi i krátké kapitoly a vyjde-li v budoucnu další pokračování, určitě si ho koupím.

edith79
21.07.2019 5 z 5

Nemůžu jinak. Protože Kim je prostě Kim a s každou další knihou mám radši nejen ji, ale celý její tým. Děj byl opět napínavý a nebyla by to Angela Marsons, aby na úplný konec nepřipravila nečekané a velmi zajímavé rozuzlení. Knih od Angely nebude nikdy dost.

Ticiana
17.07.2019 4 z 5

Jako každá kniha od Angely mi to prislo hodně ctive i kdyz po pravdě jsem se ztrácela. Ale motiv vražd byl pro mě úplně slabý. Kdyz nad tím přemýšlím tak mi to prijde nepravděpodobný. Dal nevyresili jednu z vražd. No snad si budu pamatovat, co se odehrálo, protoze poslední dva díly si nepamatuju. A bude to nejspíš tím, ze Angela to vydává jak na běžícím pasu a ztrácí se hloubka knih.... verim ze vydavatelství na ni tlačí aby to měla co nejdřív a to ma za následek kvalitu knihy... spis muj názor.

kasavubu
16.07.2019 5 z 5

Opět maximální spokojenost, možná dokonce o malinko lepší než předchozí díl. Tentokrát Kim a její tým odhalují zákulisí obchodu s lidmi. Je to hrozná představa, co se může dít kolem nás a my o tom nemáme ani tušení. V knize popsané osudy migrantů mě vedou k ujištění, že jsem skutečně ráda, že žiju, kde žiju.

martoska77
13.07.2019 5 z 5

Ja ji prostě žeru. Kim a celý její tým... a vlastně i Angelu, bez které by Kim neexistovala :)

Grety
12.07.2019 4 z 5

Dobrá, čtiva a napínava kniha. Napětí až do posledních stran.

jittik
09.07.2019 5 z 5

Doufám, že se dočkáme dalšího dílu :)

SilvieSisinka
07.07.2019 5 z 5

Velmi napínavý příběh. Strach jsem měla až do konce. Těším se na další dil:-)

Michaela91
06.07.2019 5 z 5

Ano! Moje nejoblíbenější série. Čtivé, akční prostě skvělé. Už teď se těším na další.

Mája777
03.07.2019 5 z 5

Zdá se mi to, nebo se Kim postupně uklidňuje, dozrává. Ale příběhu to neškodí. Opět velmi zajímavý případ poplatný době. Těším se na další.
ČV 2019: Kniha poprvé vydaná v roce 2019

PetK
03.07.2019 4 z 5

Tuhle sérii mám fakt ráda. Vtipné dialogy, případy tak akorát zašmodrchané, aby to člověku nedošlo v půlce, ale zároveň to není nic lámaného přes tři kolena. Musím ale souhlasit s Tomášem Fojtíkem, který psal do Literárních s(n)obů, že Marsons tentokrát docela zbytečně splácala dohromady dvě silná témata a celku to spíš uškodilo. (Marsons se v této sérii vždy věnuje v každé knize nějakému silnému společenskému tématu.) Pro mě to má pořád atmosféru a splňuje účel - nechat se unést, vygumovat večer mozek po celém dni, zapomenout se v příběhu. Pořád hodnotím 4 hvězdami, i když s malým černým puntíkem.

Terez25
02.07.2019 4 z 5

Zatím jsem přečetla všechny díly Kim Stone a i tento díl je dobrý standart. Stále je to velmi čtivé a svižné. Musím však přiznat, že mě Angela Marsons už neumí tak dostat, jako tomu bylo u prvních dílů této série. Stejný problém jsem měla například u Dana Browna, jehož styl psaní mě prostě přestal bavit. Bojím se, že to u A. Marsons bude podobné.

Andrea7272
01.07.2019 5 z 5

Zase super čtení, přečteno za tři dny napínavé čtivé, prostě opět Kim nezklamala.Dávám plný počet

JustWomen
30.06.2019 4 z 5

Lepší průměr, docela čtivé, ale nějak mě to neuchvátilo. Nechápu neustálé oslovování šéfko a konec se mi vůbec nelíbil, něco nevysvětleno a ten motiv pro vraždy fakt nepochopitelný.

ddkk
27.06.2019 4 z 5

Čtu každý nový díl s Kim Stone, který u nás vychází a jsem stále nadšená obdivovatelka autorky i její hrdinky.... I když tentokrát to u mne není na plný počet. Kim je sice od začátku velmi neortodoxní policistkou se svéráznými metodami (a my víme, proč tomu tak je), které leccos odpouštějí její šéfové i čtenáři, jenže tentokrát oba prolínající se případy řeší místy až neprofesionálně. Všem fanouškům se omlouvám, ale lepší označení jsem nenašla. Jakoby celý tento díl klouzal více po povrchu a jakoby autorka neměla dost času na jeho propracování tak, jak jsme zvyklí....Nicméně, stále je to skvělá detektivka s atraktivními zápletkami a překvapivým rozuzlením alespoň jedné z nich.
Dávám za čtyři a doporučuji.

BarBarBar
25.06.2019 4 z 5

Opět perfektní jízda! Přečteno za dva dny, skoro jsem nespala.