Zlámané kosti

Zlámané kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398994/bmid_zlamane-kosti-icz-398994.jpg 5 1360 308

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Broken Bones , 2017

lucie2371
18.11.2019 5 z 5

Další úžasný, napínavý díl! Těším se na další!

Mandlevest
17.11.2019 4 z 5

Série si udržuje pořád stejnou úroveň, ale mě, bohužel, poslední dva případy nechytly tolik jako ostatní nadšence. Několik linií vyšetřování v krátkých kapitolách , na mě moc rychle se střídajících, mně nepřineslo zážitek na pět hvězdiček. Určitě jdu proti proudu, ale já četla v poslední době o hodně lepší detektivní příběhy.

Mesicnililie
16.11.2019 5 z 5

Co napsat ....prostě Kim. Skvěle napsaná knížka. Zajímavý příběh a hubatá inspektorka. Krimi propletené humorem.

MíšaS.
13.11.2019 5 z 5

Naprostá spokojenost. Nic víc k tomu asi ani nemusím psát. Opět skvělý příběh.

Marosusu
09.11.2019 5 z 5

Za mňa super..keďže som pár rokov dozadu pracovala v Írsku presne som videla tie typy ľudí z Rumunska ktorý ťažko pracovali a peniaze posielali domov nech sa majú lepšie a oni žili biedne...je to smutné táto téma s tiež si neviem predstaviť odložiť dieťa keďže sama mám 3 deti ach jaj....ale knihu som zhltla raz dva po 2 nočných xixi

jana14
08.11.2019 2 z 5

Stejně jako předchozímu dílu Pohřbená pravda bohužel dávám méně hvězd. Autorka začíná být na mě příliš politicky angažovaná, takových knih, které mě měly vychovávat k nehynoucí lásce ke straně a k pohrdání prohnilou buržoazií, jsem si "užila" za socialismu dost. A toto je v podstatě to samé v bleděmodrém. Opravdu nemám zapotřebí, aby mne někdo vychovával trillery.
Taky mi docela vadí to stále širší zapojování spolupracovníků Kim, nějak to rozmělňuje příběh. Zkusím ještě další knihu, ale pokud bude autorka v tomto trendu pokračovat, tak asi bude poslední. Škoda.

Clara_C
07.11.2019 5 z 5

Nemůžu dát málo hvězdiček za knížku, kterou jsem přelouskala jako málokterou. Detektivky Angely Marsons jsou prostě výborné. A vždycky přinesou i něco navíc, není to jenom o vraždách, a v tom mají pro mě svoje kouzlo. Kim spolu s jejím týmem prostě nelze nemilovat.

roman9276
30.10.2019 5 z 5

Tentokrát začínáme vyšetřovat vraždu mladé prostitutky a nález dítěte, které zdánlivě nikomu nepatří. Vlastně ani nevim, co víc říct. Tuhle sérii zbožňuju, pokaždý se nemůžu dočkat dalšího pokračování s mojí oblíbenou vyšetřovatelkou Kim. Série jejích případů je oproti jiným detektivkám naprosto někde jinde, neboť nemá klesající tendenci, každej díl mě baví a žádnej mě nenudí. Pro milovníky detektivek ideál!

Lka
28.10.2019 5 z 5

Další skvělá kniha o Kim Stoneové...už se těším na další...

čef
28.10.2019 5 z 5

Všechny knihy o Kim Stoneové jsou skvělé a i tato je nadprůměrná. Zdánlivě oddělené případy se postupně vyjeví jako propojené. Propojené špatnými rozhodnutími, které jedny vedou k prostituci, druhé k jinému druhu otroctví, když musí nakonec dřít v cizí zemi v podstatě zadarmo. A všude spousta lidí, kteří z tohoto dobře žijí. Takový je dnešní svět a autorka to umí velmi dobře vystihnout.

ctenarkaEva
24.10.2019 5 z 5

Napínavé, skvělé čtení jako celá tato série

Hukyna
24.10.2019 5 z 5

Skvělé čtení jako vždy od této spisovatelky

pepa4081
16.10.2019 5 z 5

Opět jsem byl nadšený. Tahle série mne chytla od první knihy a s každým dalším dílem se ještě zlepšuje. Občas čtu srovnání se sérií od pana Bryndzy, ale je tady asi takový rozdíl, jako mezi párkem a biftečkem z nejlepšího masa. Párek si také občas rád dám, ale bifteky miluju, těším se na ně, a může se mi o nich i zdát. Doufám, že paní Marsons má ještě hodně nápadů, na další pokračování.
Nanejvýš uspokojivé.

Sharah
16.10.2019 5 z 5

Jako vždy super kniha

Tynule
15.10.2019 5 z 5

Škoda, že jsem četla knihu v době kdy jsem na ni neměla moc čas až jsem se naštvala a začala jsem opět číst od začátku.
Musím uznat, že autorka mě stále baví knihy Kim jsou stále hbité, mají spád, dokáží překvapit. Již se těším na novou Kim

koudelu
13.10.2019 5 z 5

Skvělá autorka opět nezklamala! Přečteno za jeden den, nešlo se odtrhnout. Oba vyšetřované případy- vraždy prostitutek a nalezené dítě- byly zajímavé a oba nakonec vyústily v něco velkého.

Refadora
05.10.2019 5 z 5

Už dlouho jsem nečetla tak dobrou detektivku. Knížky Angely Marsons mají všechno, co u detektivky očekávám. Jsou napínavé, mají hezky vykreslené postavy a i nějaký hlubší společenský přesah. Jako obvykle Kim a její kolegové řeší dva různé případy a ani tentokrát to nepůsobí rušivě. Líbilo se mi sledovat oba vyšetřovací týmy, i když linku se Stacey jsem chápala méně, protože už si moc nevzpomínám na předchozí knihu a tato kniha na ni chvílemi odkazovala.

twiggynka
05.10.2019 5 z 5

Kim a její tým jsou prostě super! Každá kniha se prostě hltá jedním dechem! Tomu kdo ještě nečetl, určitě doporučuji celou sérii!

Greenfingers
30.09.2019 5 z 5

Kim a její parta v Zlámaných kostech opět odvedly kus poctivé kriminalistické práce. Angela Marsons opět přesvědčila o svých kvalitách. V knize se prolíná hned několik případů, přičemž nechybí nepostradatelné napětí, gradace a překvapivé rozuzlení.

koki.veru
25.09.2019 5 z 5

Wau,já tuhle sérii prostě miluju. Opět super díl,super zápletka. Už aby vyšel další díl :-)