Tichá modlitba

Tichá modlitba https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/bmid_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 5 2062 2062

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls , 2015

Mája777
13.04.2019 5 z 5

Také skvělá kniha. Nemohla jsem se odtrhnout.

Dalimila12
10.04.2019 4 z 5

Líbila se mi

MMacicekk
26.03.2019 4 z 5

Tato kniha má vysoké hodnocení na knižních databázích, takže jsem od ní měla velká očekávání, což zpětně vidím jako chybu. Zpočátku jsem se nemohla pořádně začíst, často jsem knihu odkládala a nepociťovala chuť ji vůbec otevírat. Trvalo mi více jak sto stran, než jsem se pořádně do příběhu ponořila a začala Kim a jejímu týmu fandit. Přesto se dle mého jedná o slabší díl s Kim Stoneovou oproti dvěma předchozím, které byly brilantní. Doporučuji i přes několik výhrad.

Adriassa
17.03.2019 4 z 5

Zacatek mi pripadal trochu zdlouhavy a chybelo mi napeti. Postradala jsem trochu vetsi rozbor postav. Temer vsechny na me pusobily dost plose...o zadne jsme se toho moc nedozvedeli..vse se jen lehce nacalo a pak nic. Presto se mi kniha libila a urcite si prectu dalsi.

lachtan77
12.03.2019 4 z 5

Jsem opět nadšený. Tentokrát se jedná o únosy malých děvčátek. Angela vsadila na jistotu, protože takové téma nemůže nechat v klidu nikoho. Líbí se mi podrobně popsané a uvěřitelné vyšetřování. Kim je srdcovka a sedí dokonale do stylu Angely. Prečteno na dvakrát což je pro mě důkaz kvality

Jakira
12.03.2019 3 z 5

Angela Marsons mě napotřetí vůbec nenadchla. Knížka se mi četla těžce, chvílemi mě vůbec nebavila, a proto musím jít s hodnocením oproti předchozím dílům dolů.
Dále pozor na spoilery. Nějak mi tentokrát přišlo, že se skoro celou knihu nic neděje. Vyšetřovací tým přešlapuje na místě, v podstatě až do posledních stránek vůbec na nic nepřijdou a pak je spasí nápad poohlédnout se v okolí, kde bylo propuštěno jedno z dětí při předchozím únosu. To to nikoho nenapadlo už předtím? Celkový dojem je, že 350 stran nepřijdou vůbec na nic a na posledních 70 stranách najednou o klíčové stopy byť nezakopnou a všechno jim vychází na první dobrou (Bryant najde náhradní klíče od sklepa atd.). Do té doby je to jen plkání o ničem a žádný posun v případu. Také záporáci mi přišli takoví mdlí a bez nápadu, Will úplně, Symesovy pohnutky byly aspoň jakž takž nastíněné, ale také nic, co by šlo do hloubky. Kim mě navíc štvala v závěru, kdy je zmlácená dvoumetrovým chlapem, a přesto se chová jak Superman.
Konečně vedlejší linka Devaina a vlastně i přítomnost postavy reportérky Tracy mi přišla zcela zbytečná.
Tak jako tak, doufám, že další knížka bude lepší, protože předchozí dvě mě bavily.

Lychorinda
08.03.2019 5 z 5

Knížku jsem přečetla za dva dny. ♥ Nemohla jsem se od ní odtrhnout.
Je to druhá knížka od autorky a pomalu můžu říct, že se autorka stává mou oblíbenou :)

Ivka14
06.03.2019 4 z 5

Nečekané a napínavé a to tak,že jsem knihu nemohla vůbec odložit. Určitě skvělá detektivka,která stojí za přečtení.

SoniaR
01.03.2019 5 z 5

Jelikož mám děti, tak se mně kniha dotýkala víc, než bych byla řekla, ale i přesto za mně PARÁDA! Spisovatelka píše velmi čtivě, žádné nesmysluplné věty. Rozuzlení skvělé, až mi slza ukápla! Rozhodně doporučuji!

ctenarkaEva
01.03.2019 5 z 5

To byla tedy jízda! Pořád jsem si říkala, že ještě přečtu tuto kapitolu a zbytek nechám na zítra a najednou byl konec knihy... Skvělé čtení, sérii čtu od začátku a tento díl se mi zdál nejlepší. Jen se mi moc nelíbil úplný konec, připadal mi dost nelogický. Už se těším na další díly, doufám, že Kim Stoneová nezklame ani v dalších případech.

L.Helena
20.02.2019 5 z 5

Asi nejlepší z prvních tří knih této skvělé série. Téma únosu dítěte je téměř vždy zárukou napínavé četby, ale tady to autorka dokázala posunout ještě o level výš. Těším se na další díly.

petrzel
16.02.2019 5 z 5

Knihy jsou úplně perfektní.

nicole1990
13.02.2019 5 z 5

Docteno během pár dnů a opet super mělo to spád. Snad nejhorší noční můra každého rodiče únos dítěte. Kim opět vyřešila skvěle případ. A konec mě teda dostal když odhalila třetího pachatele.

katst
07.02.2019 4 z 5

Trošinku jiná než dvě předchozí, ale rozhodně to není na škodu. Kniha se velmi dobře čte, má spád, je napínavá. O hvězdičku méně, kvůli závěru, který mi lehce nesedl. Odhalení posledního pachatele bylo jak úder blesku z jasné oblohy, jak kdyby Kim něco osvítilo a bum, najednou ví naprosto přesně, kdo za vším stojí...

iška
07.02.2019 5 z 5

Výborná detektivka. Už se těším na další díl série.

Termina
05.02.2019 4 z 5

Prostě srdíčková Kim :)

edith79
02.02.2019 5 z 5

Těžko se v případě Angely Marsons píše komentář, aby se člověk neopakoval. Ale když ono to zase bylo skvělé, napínavé a nedalo se od toho odtrhnout. Námět byl originální, postavit dvě rodiny proti sobě při únosu jejich dětí je opravdu děsivá představa. Postava Kim se nám začíná díky vypjaté situaci ukazovat v pravém světle. Šedou eminenci v tomto případě jsem vytušila a mé tušení mě nezklamalo. Na konci se sice vloudila jistá nelogičnost, nad kterou jsem vrtěla hlavou, ale to se v tomto případě, plném emocí dá odpustit.

aliisalounu
02.02.2019 4 z 5

Knížka mi přišla více zajímavá zhruba od poloviny, kdy jsem prakticky nemohla přestat číst. Nicméně některé části mi přišly v knize zbytečné, například extra případ Dawsona, ten mi ke zbytku úplně neseděl.

Nisshoku
01.02.2019 5 z 5

Práve dočítané, a musím povedať, každým ďalším dielom je to lepšie a lepšie. A konkrétne tento, bol napínavý od začiatku do konca! Nemám viac slov, Angela Marsons je rozhodne moja nová obľúbená spisovateľka v tomto žánre!

reňa30
30.01.2019 4 z 5

SPOILER!!!
Pro mne zatím nejlepší ze série,bohužel ztráta hvězdičky za konec knihy,kdy Kim jede “vysvobodit” holčičky neozbrojená