Pohřbená pravda

Pohřbená pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391094/bmid_pohrbena-pravda-65d5e21c70169.jpg 5 1400 1400

Šestý temný detektivní příběh z pera Angely Marsonsové, jejíž prvotina Němý křik, úvodní díl série, se v angličtině prodala už v milionu výtisků. Nález starých kosterních ostatků na pomezí dvou policejních okrsků postaví inspektorku Kim Stoneovou nejen před nový případ, ale také před neobvyklou výzvu – spolupracovat s bývalým parťákem, s nímž se nerozešla právě v dobrém. Podrobný průzkum hrobu odhalí, že těl tu leží víc a že nezemřeli přirozenou smrtí. Kim stojí před nelehkým případem. A taky nelehkou situací - jak se obejde bez svého týmu, ale také jak se její tým obejde bez ní. Protože pravdu, až doteď pohřbenou a právě vykopanou, už nelze skrýt... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dead Souls , 2017

adikpav
21.01.2019 5 z 5

Tak to byla jízda. Angela jede...

Dela111
20.01.2019 5 z 5

V tomto díle to citlivá drsňačka Kim nemá lehké. Víc než s vlastním týmem musí spolupracovat s kolegy ze sousedního okrsku. Zpočátku jsem se obávala, že to uškodí, ale nakonec právě toto dodalo příběhu šťávu.
Angela Marsons stále drží laťku hodně vysoko. Kniha se velmi dobře čte, děj svižně ubíhá a výborně vygraduje ve finále. Nezbývá nic jiného než jako vždy doporučit :-).

Erzetka
19.01.2019 5 z 5

Ze začátku na mě rušivě působilo rozdělení týmu, dá se říct trojí vyšetřování, ale všechno a všichni se vším souvisí. Vyústění s Travisem docela překvapilo, ale v dobrém. Kniha přečtena za pár hodin, zakousne se a nepustí, dokud ji nedočtu, takže nesmím začínat číst večer :-D to je moje zkušenost s Angelou Marsons. Kim mě prostě baví.

hana1070
19.01.2019 5 z 5

Skvělé, jako vždycky. Zbožňuju tuhle detektivní sérii a na další díl jsem se neskutečně těšila. Kim je v nejlepší formě, interakce s bývalým kolegou vnášejí do knihy humor a i samostatné vyšetřování osiřelého týmu je zajímavé. Jak osvěžující je číst názory britských policistů na témata, jako je rasismus a nenávist k menšinám. Tak odlišné od české reality... Potěšilo mě také, že kniha se tentokrát nepitvá v Kimině minulosti a že prostor nedostala ani ona psychopatická psycholožka, která naši lehce autistickou kriminalistku tak nenávidí. Nic proti těmto dílům, ale čistá kriminalistická práce mě baví víc.

Karelvovsik
18.01.2019 2 z 5

Tentokrát půjdu proti proudu. Mě hašteření Kim s Travisem vůbec nebavilo a první půlku knihy jsem se do čtení musel doslova nutit. Závěr příběhu byl o něco lepší, ale celkově hodnotím jako průměr.

BlankaTr
17.01.2019 5 z 5

Kniha naprosto fantastická :) Paní Marsons je prostě Spisovatelka s velkým S, opět nezklamala přečteno za pár dní. Famózní příběh a napětí v jednom. Těším se velmi na další díly. :)

Kája_95
16.01.2019 5 z 5

Tento díl opět bezkonkurenční. Naprosto se mi líbila zápletka. Nejlepší autorka krimi, kterou zatím znám. TOP

happy-smile
16.01.2019 4 z 5

Tento díl se mi líbil stejně jako všechny předchozí. To, že byla Kim oddělena od svého týmu a každý vedl jiné vyšetřování podle mě nebylo vůbec na škodu. Aspoň se Angela snaží měnit zaběhnuté schéma a trochu inovovat. Hašteření s bývalým parťákem a oba vyšetřované případy byly povedené, už se těším na další knihu!

Fortress
15.01.2019 5 z 5

Skvělé, poutavé, jednoduché čtení. Kim Stoneová je prostě perfektní :-) Těším se na pokračování této úžasné série.

1825
13.01.2019 5 z 5

Autorka nezklamala, tesim se na dalsi dil!!

Prajzič
12.01.2019 5 z 5

Moc dobrý díl. Byla i chvíle kdy sem při kapitole slyšel jen tlukot srdce v uších jak mě to vytáhlo.

smithynka
09.01.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Angela nezklamala a napsala opět skvělou, napínavou knihu, od které jsem se nemohla odtrhnout. Už se těším na další díl s Kim.

Michaela91
09.01.2019 5 z 5

Pecka! Jako všechny předchozí díly. Kim mě opět nezklamala Kniha se četla skoro sama a už teď se těším na další díl. Za mě nejlepší detektivní série, kterou jsem kdy četla

SilvieSisinka
07.01.2019 4 z 5

Já jsem se nemohla do knihy začíst. Asi v polovině mě to pohltilo a četla jsem napnuta jak struna jak to dopadne. Tahle kniha mě případně slabší než minulé knihy autorky. Uvidíme co předvede příště :-)

Miretti
07.01.2019 5 z 5

Série s inspektorkou Kim nemá chybu. S každou další knihou jde kvalita nahoru. Výhodou je, že není nutné číst všechny díly, každá z knih má samostatný případ, který Kim a její sympatický tým musí vyřešit. Není zde přehnané násilí, přesto nechybí napětí a dokonalá zápletka.

Heluše852
06.01.2019 5 z 5

Super knížka. Čte se prakticky sama a nejde se od ní odtrhnout. Doporučuji!

nada3314
06.01.2019 5 z 5

Výborný, napínavý, skvělý příběh ... čtení uteklo nadsvětelnou rychlostí...Já Kim prostě miluji...A kdo teď má zase to čekání na další díl vydržet :-)

7sara

WAU!!
Zatim asi nejlepší díl. Dobře napsané a propracované. Těšíme se na další jízdu :-)

vivula
04.01.2019 5 z 5

Bála jsem se, že čím víc bude knížek o Kim Stoneové, tím to bude horší, ale je to přesně naopak. S každým dílem je to lepší a napínavější a přitom se nic neopakuje a konec vždy překvapí. Za mě nejlepší z celé série.

Simajs
04.01.2019 5 z 5

Ach jo....netrpělivě čekám na vydání knihy a pak ji přečtu za den....., ale když od ní se nedalo odtrhnout. Angela opět nezklamala.