Mrtví promlouvají

Mrtví promlouvají https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380566/bmid_mrtvi-promlouvaji-wEs-380566.jpg 5 463 138

O staré farmě Hochstetlerových se v Painters Millu šušká, že je prokletá. Policejní náčelnice Kate Burkholderová je přivolána na místo, kde se zdánlivě vlastní rukou sprovodil ze světa starý muž. Záhy však důkazy prozradí, že šlo ve skutečnosti o vraždu, která navíc nějak souvisí právě s dávným incidentem na farmě Hochstetlerových. Když je objeven další mrtvý muž, opět zdánlivý sebevrah, vyjde na světlo spojitost mezi oběťmi a postupně se odkrývají děsivé podrobnosti z oné noci před pětatřiceti lety, kdy zahynul amišský otec a jeho čtyři děti, jejichž matka beze stopy zmizela...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The dead will tell , 2014

Danago
22.01.2019 5 z 5

Další díl série: Případy Kate Burkholderové neztrácí nic na kvalitě oprati předchozím dílům. Knížka se velice dobře čte, děj plyne logicky a přímočaře , což velmi oceňuji. Žádná stránky není navíc. Tentokrát je sice děj hodně předvídatelný, přesto mě nakonec překvapil. Autorka píše podle mého gusta.

Šunkys
21.01.2019 5 z 5

Super kniha, asi nejlepší z celé série. Doporučuji.

veveronka
20.01.2019 5 z 5

Velmi napínavé

yetti09
17.01.2019 5 z 5

Za mě super knížka. Vůbec mi nevadilo, že děj byl trošku předvídatelný, protože to bylo napínavé až do poslední stránky.

Knižní střípky
15.01.2019 5 z 5

V tomto díle se Kate vrací do dávné minulosti, do roku 1979, kdy došlo v jedné amišské rodině k velké tragédii,která nikdy nebyla vyřešena, viníci dopadeni nebyli. Uběhlo několik desítek let a vypadá to, že začalo docházet ke "splácení dluhu". Dochází k vraždám úctyhodných občanů Painters Millu a na Kate je, aby zjistila, kdo za tím stojí. Velice brzy Kate pochopí, že se jedná o pomstu, která souvisí s oním starým případem. Momentálně je toto poslední kniha, která u nás zatím autorce vyšla, chtěla jsem si ji šetřit, ale nešlo odolat a musela jsem se do ní pustit. A teď nám fanouškům paní Castillo nezbývá nic jiného než čekat, kdy MOBA vydá další díl. Doufám, že nás dlouho čekat nenechají.

Evka27
14.01.2019 5 z 5

Opět velice povedená kniha, která nešla odložit.

irva
13.01.2019 5 z 5

Skvělá knížka.

lenysek69
10.01.2019 5 z 5

Dokonalý příběh, i přesto, že tentokrát je napsaný trochu jiným stylem. Celou dobu jsem tušila, kdo je vrah, ale furt jsem si říkala, že je to moc "jednoduché" a ono jo. Ale kniha Vás strhne, jako každá jiná od Castillo. Snad budou příběhy Kate ještě pokračovat. Čekám totiž jak to dopadne s ní a s Johnem.

Schamila
06.01.2019 5 z 5

Zase bezva příběh, jen doufám, že není poslední. Když nás autorka tak rozmlsala, tak teď musí psát a nesmí přestat. I když drsné, ale přesto krásné. Kate je fajn a Amiši jsou také fajn a nápady autorky - také fajn, tak čtěte!!!!

lenuskav
06.01.2019 5 z 5

Knížky sem se nemohla dočkat a nezklamala. Miluju celou její sérii.ačkoliv mě na začátku téma o amiších nelákalo a musim říct, že tahle je z nic nejlepší, ačkoliv už se zhruba v polovině tipnete, kdo je vrah

perpe2a
03.01.2019 5 z 5

Naprosto autorku a celou amišskou sérii zbožňuji. Tato kniha nezklamala, i když oproti předchozím zde bylo méně brutality a psycha. Ale i tak je to skvěle napsané, čtivé a nepřestanete, dokud nejste na poslední stránce. Takže jednoznačně doporučuji ke čtení.

a.k
02.01.2019 5 z 5

Náčelnice paintersmillské policie Kate Burkholderová řeší záhadná úmrtí, která vykazují souvislost s pětatřicet let starým nevyřešeným zločinem, při kterém byl zastřelen amišský truhlář Willis Hochstetler, unesena jeho manželka Wanetta, a při kterém uhořely jejich čtyři děti.
Další případ série z amišského prostředí, na který jsem netrpělivě čekala. Jako vždy výborná a čtivá detektivka. I když jsem tentokrát rozlousknutí případu zhruba očekávala, knihu jsem si báječně užila.

1825
29.12.2018 5 z 5

Doporučuji.. i když jsem vraha uhodla dost brzo, tak mě bavila. Autorku mám ráda, mám celou sérii doma a těším se na další díl..

georginaa
29.12.2018 5 z 5

Zajímavý příběh, který se vyřešil po 35 letech. V půli knihy jsem už měla podezření kdo prováděl vraždy a nakonec se to potvrdilo. Takže jsem ráda, že jsem na to přišla. Moc mě též potěšilo, že Kate ve vztahu s Johnem postoupila dál a že jejich vztah se rozvíjí dál a dál.

Edlik
28.12.2018 5 z 5

Opravdu skvělá série. Tento díl je podle mě jeden z nejlepších a přečetl jsem knihu za 2 dny. Děj krásně utíká a nemá zbytečné odbočky a zdržení.

michaela8120
27.12.2018 5 z 5

Knihy jsem se nemohla dočkat a opravdu nezklamala. Výborné ve všech směrech, nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji všem, kteří milují detektivku a napětí. Kate a John opět nezklamali.

Ivulka432
23.12.2018 5 z 5

Parádní jízda s Kate a Tomasettim jako vždycky. Už aby byl další díl!

Věrka69
19.12.2018 5 z 5

S množstvím napsaných knih, neklesá kvalita, tak jako u mnohých jiných autorů. Linda je prostě skvělá autorka. Za mě plný počet hvězdiček. Vřele doporučuji.