Princezná v pokušení

Princezná v pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135378/princezna-v-pokuseni-135378.jpg 4 186 11

Princezniny deníky série

Mia strávila letné prázdniny v Genovii a už sa teší, že konečne môže byť znova so svojím milovaným Michaelom. Ten však má pre ňu šokujúcu novinu. Mia sa sčista-jasna dozvie, že jej chlapec odchádza na rok do Japonska. Princezná pochopí, že existuje iba jeden spôsob, ako ho presvedčiť, aby zostal v New Yorku...

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Princess on the Brink , 2007

Ronnie68
20.03.2024 4 z 5

Taková jednohubka na pár hodin čtení... skvělá oddechovka

Taralcielle
30.08.2019 4 z 5

Celá série princezniných deníků patří k oddechové literatuře pro náctileté. I při čtení v pozdějším věku (30) jsem se ale pobavila. Místy mi tedy Mia hodně lezla na nervy, v mnoha ohledech jsem jí nechápala. Ve spoustě věcí jsem jí však zase až moc dobře rozuměla. Pobavila mě obzvlášť postava babičky, genovijské královny, která je decentní dámou, ale umí to i pěkně rozjet, dělá spoustu naschválů a je velmi tvrdohlavá. Líbí se mi i tlusťoch Louie.

hroneczek
31.10.2017 2 z 5

Četla jsem ji už dávno a líbila se mi. Ale četla jsem i další díly a nějak mi už splývají dohromady. Škoda.

vlkove
26.11.2016 1 z 5

Díl od dílu to začíná být neúnosně špatné, dětinské a nudné... Mia je dětinská, Michael je nesympatický a Lilly naštěstí nedostala v tomto díle žádnou větší roli.
Sérii už čtu opravdu jen proto abych věděla jak to celé dopadne.

kacaaba
31.07.2014 3 z 5

Tak tenhle díl byl nejsmutnější. Jsem zvědavá, jak to dopadne.

Perla
06.12.2013 5 z 5

No... Tento diel ma takmer od úplného začiatku držal v napätí. Nečakala som, že sa skončí tak, ako sa skončil. Vážne to Michaelovi a Mii prajem a je mi ľúto toho, čo sa stalo.

Poutnice
01.10.2013 4 z 5

tak jo, není jenom koza, ale je taky malicherná, kapku sobecká a hlavně dává věcem, co nejsou (skoro vůbec) pro život důležitý megadůležitost. Vážně: asi za polovinou mě napadlo, že jestli za ním nepojede na letiště, aby se aspoň rozloučila, tak s ní končím.

TessDragon
26.08.2013 2 z 5

Úfff, teda tento díl mě velmi zklamal, no popravdě mě jako jediný ze série zklamal. Hlavně Mia se svým chováním, jasně, chápu, že ji to šokovalo, ale tak strašně se kvůli tomu vytočit + udělat i jedno zásadní rozhodnutí. Dost mě zklamala a to ani nemluvím o Džejpím, který mi byl v minulém díle jakžtakž sympatický, ale v tomhle díle se všechny sympatie vytratily. Zato Lilly, která měla úplnou pravdu, si to všechno bohužel musela schytat. Snad jediný světlý bod v téhle knize byl vždy úžasný Michael a Tina (a samozřejmě Lilly). No, vůbec nevím, jestli se začíst i do dalšího dílu, protože si nechci ještě více pokazit pokračování a postavy.

Katee
26.06.2013 2 z 5

Je fakt, že tohle byl divný díl. Mia se chovala úplně dětinsky, což vůbec nechápu.

Nikol18
26.01.2013 odpad!

Tohle byl ten nejstupidnější díl co jsem zatím přečetla. Mia je naprosto dětinská a vůbec netuší, co znamená slovo střední škola. Není jí šestnáct, a už vůbec nechodí do třeťáku, podle popisu jejího chování snad chodí jen do šesté třídy, protože takhle se žádná šestnáctka nechová a jestli jo, tak lidstvo spěje k zániku.

kajisek
17.08.2012 5 z 5

právě to čtu a je to fakt zajímavé.Meg Cabotová je nej spisovatelka na světě!