Příliš tenkej led

Příliš tenkej led https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398834/bmid_prilis-tenkej-led-hPO-398834.jpg 4 189 64

Lucie se snaží vyrovnat se smrtí své milované sestry Dity, která za podivných okolností spáchala sebevraždu – utopila se daleko od domova, ve městě, se kterým neměla nic společného. Lucie pochybuje, že se Dita zabila sama, ráda by dokázala, že se jednalo o nešťastnou náhodu. Když pak objeví sestřin deník a kdosi neznámý jí přinese sestřiny osobní věci, její nedůvěra získá téměř hmatatelný rozměr – Lucie se na vlastní pěst pustí do pátrání. S překvapením zjišťuje, že toho o sestřině minulosti věděla velmi málo. Také netuší, že i jí samotné půjde o život…... celý text

andream
02.03.2020 2 z 5

Za mě spíš románek než detektivka, ale číst se to dalo a docela mě to i bavilo. Taková nenáročná jednohubka. Za přečtení myslím stojí.

Kerberos
22.01.2020 4 z 5

Dobrá česká detektivka,která napíná čtenáře až do konce.Autorka mě dostala,podezírala jsem někoho jiného .

MamaKnihomolka
01.01.2020 5 z 5

Za mě jedno velký WOW. Pořádně jsem nic od českého autora nečetla a toto byla výborná volba na začátek. Rozhodně poutavý, čtivý příběh s rozuzlením na samém konci. Začínají mě bavit tyto detektivky, kde není policie, ale postava pátrá na vlastní pěst. Už sháním od autorky další knihy

borupet
20.10.2019 3 z 5

Čtivá detektivka od české autorky, líbila se mi, snadné čtení, poutavé.

konicekbily
11.09.2019 4 z 5

Autorka pokračuje ve stylu Sandry Brown a jako velká znalkyně rodinných vztahů nechává vyniknout jednotlivé postavy v krizové situaci tří sirotků, kdy záhadně zemřela jejich matka. Originální zápletka je v závěru dobře dotažena do konce.

monika4478
09.09.2019 5 z 5

Pěkně napsaná a napínavá knížka. Dobře se čte a v tomto podzimním počasí je to pohodovka.

martina9827
07.09.2019 3 z 5

Taková oddychová četba, nic náročného na čtení. Ke konci to mělo spád a zajímavý závěr.

janina66
25.07.2019 4 z 5

Velice čtivá detektivka. Příběh se mi líbil. Skoro jsem ji přečetla celou za jeden den, jako oddychovku, u vody.

orinka3
23.07.2019 1 z 5

Čtení pro nenáročné. Spíš červená knihovna. Za vlasy přitažené rodinné vztahy, Lucie - komická samozvaná vyšetřovatelka. Vždyť neuměla vyšetřit ani toho svýho Jardu:). Pořád jsem čekala, kdy přijde nějaké napětí, a ono nikde. Závěrečná scéna, kdy má dojít k odhalení vraha, má do proslulých shrnujících scén A. Christie sakra daleko - aspoň je ale poznat, kde to autorka vzala. Nazvat to detektivkou je příliš odvážné, je to jen taková vymyšlenost pro paní a dívky.

Tevik
30.06.2019 5 z 5

Velmi podařená detektivka, lehce se čte, má spád a do konce knížky tipujete kdo je vrah, jestli opravdu nějaký je..........

zdehan
28.06.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila mužu doporučit.

domihruzkova
13.06.2019 4 z 5

Vůbec to nebylo špatné :)

Lenoulinka
12.05.2019 4 z 5

Na to že to byla detektivka od české autorky, tak to nebylo špatné čtení. Bylo to čtivé, mělo to spád, bez zbytečné omáčky. Jednohubka na jedno odpoledne.

Danago
05.05.2019 1 z 5

Mě bohužel kniha neoslovila. Postavy mi byly nesympatické. A kniha mě nebavila.

ladyka
29.04.2019 5 z 5

Milé překvapení od české autorky. Taková příjemná oddychovka,která může směle konkurovat některým zahraničním autorům. Do půlky jsem četla téměř jedním dechem, autorka velmi věrohodně vykrelila krizi a osamělost ženy na třetí mateřské dovolené. Druhá půlka se mi sice zdála lehce natažená a příliš nového se tam nedělo, ale i tak dávám slabších 5 * a zkusím ještě nějakou autorčinu knížku.

petula22
01.04.2019 3 z 5

Pěkná detektivka, taková oddechovka...

klarence
20.03.2019 2 z 5

po severských detektivkách, příjemné čtení na oddech

Toňula
05.03.2019 3 z 5

Opět čtivý příběh, docela napínavý děj, jen ten závěr trochu přitažený za vlasy a překombinovaný, ale celkově solidní česká detektivka.

Majda758
24.02.2019

Zajímavá detektivka. Mám ráda české, hlavně mě tam těší ta česká jména. Není to žádný krvák, ale je napínavá. A vrah byl někdo jiný než jsem tipovala, to mě vážně potěšilo. Doporučuji si přečíst a já si s chutí přečtu další knihu od této autorky.

alva1
09.02.2019 4 z 5

Pěkná česká detektivka. Ačkoliv mne při čtení napadalo, kdo by mohl být vrah, závěr byl úplně jiný.