Třikrát Sherlock Holmes

Třikrát Sherlock Holmes https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46781/trikrat-sherlock-holmes-46781.jpg 5 46 7

konicekbily
30.03.2023 5 z 5

Sir Arthur Conan Doyle napsal kromě povídek čtyři detektivní romány: Psa Baskervillského a zbylé tři romány, které jsou v této knize. Vše podstatné o vztahu slavného detektiva k doktoru Watsonovi, o jeho zálibách a vyšetřovacích a dedukčních metodách se dozvíte v těchto třech příbězích.

willy9203
17.12.2020 5 z 5

Vše, co od detektivky člověk čeká, tu je. Napětí, tajemství, překvapení. Jak zde již zaznělo - žánrová klasika.

m_martina
20.10.2020 5 z 5

Všechny tři případy jsou výborné. Kniha se hezky čte a já jsem spokojená.

RSR
11.03.2018 4 z 5

Detektivní klasika.

ber-tram
20.12.2016 3 z 5

Nerozumím, proč v edici 3x zaujímá první příběh S. H. a J. W., v němž se oba seznámili, až poslední místo? Anebo se znali už z internátu díky Spielbergově produkci Young Sherlock Holmes? Kdoví, jisté je, že tenhle druh starosvětsky důvtipné krimi z dob, kdy tep doby ještě bil pravidelně a svět měl svůj řád, nemůže zklamat. 24/16

RudýOnkel
23.08.2016 5 z 5

Kdo hledá kvalitu, nechť bere, co zde máme. Za mě jsou všechny "Holmesovky" skvělé, někdy ale zdlouhavé popisy a rozvíjející se děj, ale přidá to alespoň příběhu napětí :)

Sandik
10.04.2015 4 z 5

Doyleovy delší texty žel někdy trpí mnohomluvností. To by samo o sobě ještě nemuselo příliš vadit. Problém je, že popisované reálie jednoduše nejsou moc zajímavé a text je plný nikoli překvapivých situací nýbrž nezajímavých dobových klišé... Hodnocení jednotlivých, v knize obsažených děl: Znamení čtyř *****, Údolí bázně ****, Studie v Šarlatové ****