Jezero duší

Jezero duší https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4781/bmid_jezero-dusi-iHX-4781.jpg 4 430 26

Příběhy Darrena Shana série

Darren a Harkat se vracejí k Circo Mostruoso, aby se vyléčili ze smutku a bezmocného zoufalství po smrti pana Hroozleyho. Ale Harkatovy noční můry se zhoršují, a tak se musí vydat na cestu za svou pravou totožností. S Darrenem se ocitají v podivném světě plném nečekaných a nepředvídatelných nebezpečenství. A Osmond Sudd se jen zpovzdálí královsky baví svou hrou. A čí duše čeká na Harkata na prokletém jezeře?... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Lake of Souls , 2002

TessDragon
11.10.2012 5 z 5

Darren se vydává s Harkatem hledat jeho duši.A překvapení na konci bylo teda obrovské,nečekala jsem to.

Buhvico
04.05.2012 4 z 5

Tento díl byla malinká odbočka od všeho toho upírského, ale i tak si myslím, že vysvětlení bylo jedinečné a hlavně do detailu promyšlené..četlo se to samo, jsem zvědavá jak to všechno dopadne..

Císařovna
09.04.2012 4 z 5

Přesně jak píší ostatní - 10. díl byl docela odlišný od těch ostatních, ale i tak jsem se dobře bavila.

Horxus
13.01.2012 4 z 5

Tahle kniha podle me neni az tak uplne ono...chybi tam neco......Shanovskeho. Uz to neni v sekci horory, ale v sekci "moc nadpozemske", a to neni me oblibene.

Konai
30.11.-0001 4 z 5

Dětská fantasy, která vám ubíhá dost rychle.... Mě to přišlo jako jeden odstavec, což znamená, že jsem se příjemně bavil. Doporučuji.

Saruman
30.11.-0001 3 z 5

Tak u tohohle dílu jsem mnohdy vůbec nedokázal poznat Shanův styl psaní. Kápnul úplně na jinou notu, což... se mu povedlo, ale i nepovedlo.