Pozvaní

Pozvaní https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430463/bmid_pozvani-oYc-430463.jpg 4 505 168

Manželská dvojice, Nate a Helen, jsou učiteli na prestižní střední škole v Connecticutu. Jednoho dne se rozhodnou opustit pohodlí a bezpečí předvídatelného městského života a přestěhovat se na venkov. Chtějí se tak přiblížit skutečnému životu a vše si vybudovat vlastníma rukama. Tady, na pozemku v divoké přírodě, začnou sami dva stavět dům svých snů. Díky ne příliš přátelskému postoji místních lidí a několika záhadným událostem však brzy zjistí, že jejich pozemek je spojen s temnou minulostí a že legenda o zdejším duchovi může mít reálný základ. Postupně vyvstává řada otázek – kdo a proč nechal na prahu balíček s podivným obsahem, kam zmizela jejich sousedka a koho má Helen zachránit – na které se snaží najít odpovědi. Je svět, který vidíme, jediným světem, nebo přírodní síly ukrývají víc, než jsme schopni poznat našimi běžnými smysly? Napětí se stupňuje, hranice mezi světy mizí. Může být duch pachatelem vraždy? Rozuzlení tohoto napínavého mysteriózního románu je vskutku překvapivé.... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , Fobos

The Invited , 2019

Veju007
13.04.2020 5 z 5

Teda, tak tohle bylo velký dobrý! ????????
Duchařský příběh je napínavý hned od první stránky, ale je to tak příjemně strašidelný. Není to úplně děsivý horor, u kterého byste se hrůzou nemohli nadechnout, ale i tak je to dechberoucí počtení. Chování postav dává hlavu, zvraty jsem zase nečekala a byl to opravdu strhující příběh. Prostě naprostá spokojenost!
Rozhodně se jedná o nejlepší autorčinu knížku!

willovw

Tak ta byla výborná!!!

Hanifa
05.04.2020 5 z 5

Úžasné. Moje třetí setkání s autorkou a potřetí úžasné. Četlo se skvěle, nikde žádné zádrhely, poutavé od začátku až do konce.
Je to duchařina opravdu vyvedená, nejsem si jistá, že bych narazila na lepší. Všechno se mi líbilo, proto nebudu popisovat postavy, situace ani obsah, jen jednoduše doporučuji k přečtení. Autorovi i za překlad velmi děkuji za skvělý zážitek.

Jana77
05.04.2020 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, která má vše, co jsem od ní čekala. Napětí, tajemno, trochu duchařiny, ale ne tolik, aby mě to odradilo. Nejlepší kniha autorky!

SusanStoHelit
03.04.2020 5 z 5

Kniha se mi četla stejně skvěle jako Zimní lidé. Po Vermontském psychu, které mě hodně zklamalo, příjemné osvěžení. Není to duchařina u které si budete napětím okusovat nehty, ale ten příběh je prostě skvěle vyprávěný!

Lucie311
31.03.2020 5 z 5

Naprosto dokonale strhující kniha. Přála jsem si aby příběh nikdy neskončil. Naprostá jednička.

Petraxxx
27.03.2020 5 z 5

Přečetla jsem s nadšením od začátku do konce.

PetraV665
24.03.2020 5 z 5

Skvělá, strašidelná, příběh velmi zajímavý...stála za koupi!