Potichu

Potichu https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7891/bmid_potichu-cxb-7891.png 4 426 72

Jeden den a jedna noc. Pět příběhů na konci léta mezi Lisabonem a Letnou. O pohyblivých snech, o touze žít s někým, kdo chce být s námi, o hudbě a tichu, které nenacházíme. Román ze současnosti.

mish
28.09.2013 4 z 5

potichu..

mischinka
02.07.2013 5 z 5

Skvělé! knížku jsem přečetla za odpoledne, nemohla jsem se od ní odpoutat..něco ve mně je proti všem Českým autorům, ale Potichu mě opět přivedlo k myšlence, že otevřu náruč Českým autorům (přece jenom hodně věcí se ztratí v překladu)..na druhou stranu ve mně knížka zanechala pachuť melancholie a takového trochu smutku, ale stejně dávám plné hodnocení..ale rozhodně nečtěte v případě, kdy vám není moc dobře na duchu..

Ronin Roujin
23.06.2013 5 z 5

Klasický Rudiš. Příběh ze současné Prahy, kdy se několik postav různě proplétá a naráží na sebe ve shodu velkoměsta. Krátké punkové kapitoly, oholené až nadřeň a provoněné nostalgií, sexem, drogami a doplňené "starou" i novou hudbou aby se osudy všech postav ve finále spojily v jednom velkém big bangu uprostřed jednoho rockového konzertu. Kill All Barbies!

Luczynka
09.03.2013 4 z 5

Pohodovka, moc se mi líbila:-)

freesia74
05.03.2013 2 z 5

Asi jsem čekala víc, na základě hodnocení. Kniha neurazí, ale opravdu se vám musí trefit do nálady. Je to pohodovka pro večerní čtení, ale usnout se u ní dá :-)

mautina7
29.01.2013 5 z 5

Podle mě nejlepší Rudišova kniha. Říká se, že se líbí více ženskému pohlaví, což já ráda potvrzuji. Mám ráda styl knihy, vyprávění, které má spád, vtip i nápad. Přečteno za jeden den :)

Janiny
15.12.2012 3 z 5

První přečtení se mi trefilo přímo do nálady...Když jsem četla znovu, nechápala jsem..

babyboar
29.10.2012

Poslední Rudiš, který mi zbýval k přečtení. Kdypak bude něco nového, pane spisovateli? Kniha napsaná moderním stylem, odehrává se v krátký časový okamžik (jeden den) a přesto vystihuje ducha současné doby z několika pohledů.

janha
07.09.2012 4 z 5

Příjemný popík...

petgridus
01.02.2011 4 z 5

Velmi čtivá kniha, kterou přečtete rychle ani nevíte jak.

Raphael
30.11.-0001 3 z 5

Začal jsem to číst jednoho večera, kdy jsem pomalu usínal, ale ještě se mi nechtělo jít spát. Dynamické, krátké věty. Současný jazyk. Postavy, jež mi připomínají někdy mé známé, jindy mě samotného. Jenže něco tomu chybí. Možná je to tím, že Rudiš je v okruhu mých známých do nebe vzývaným a já zkrátka jen čekal něco víc. Skvěle se to četlo, nejsou to 3 hvězdičky, ale spíš 3 a půl...

Bordelka
30.11.-0001 4 z 5

S Krajčem a Rudišem na audioknížce se už budete na každé žehlení těšit!