Poslední seance

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pro všechny milovníky historek, z nichž na vás sáhne hrůza, děs a strašidelno, vznikl tento soubor dvaceti povídek z pera slavné autorky detektivek a spisovatelky mnoha talentů. Znepokojivé vidiny, přízraky vystupující ze stínů, boží zásahy i okultní dýchánky a muž žijící v těle kočky – buďte si jisti, že po přečtení této kolekce se budete bát zhasnout světlo! Fanoušci Agathy Christie pak jistě ocení zařazení dosud nikdy nevydané Ženy Kénijce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446376/big_posledni-seance-8VC-446376.jpg 4.236
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Povídky

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

The Last Séance: Tales of the Supernatural. A Short Story Collection, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Poslední seance

Ticiana
24. července

Skvělý soubor povídek. Všechny se mi libili, ale nejvíc Poslední seance, Smrtonoš, Výjev v zrcadle a Žena Kénijce. Některé jsou vic mysteriozni, jiné spis detektivní. A Agatha zase jednou skvělá.

Asterixxka
24. června

Nebudu to natahovat - proste super!


pavčape
03. dubna

Víceméně jsem je všechny znala, ale i tak se mi líbilo přečíst si je v téhle tématické povídkové sbírce. Některé byly lepší, jiné méně, ale při čtení jsem se nenudila. Moje stará dobrá Aghata nezklamala.

Usignolo
01. dubna

Úplně jiná Agatha, než jsme zvyklí. Tajuplné a napínavé povídky, kde se občas objeví i slečna Marplová a pan Poirot. Paradoxně se mi nejméně líbila ta poprvé publikovaná, ale to je vlastně jedno, moc jsem si to užila.

Jenny46
21. března

Povídky s lehkým nádechem tajemna, některé zaujmou víc, jiné asi míň....
Kniha byla příjemná - víkendový relax .o)

poppins
18. března

Krátké povídky, které vás nenutí pročíst se nocí. Christie často překavapí velmi netypickým koncem. Kdo čeká klasickou Christie může být zklamán, stejně jako ti, kteří čekali něco nového. Většina povídek už byla několikrát vydána.

Liss93
12. března

O tom, že je Agatha Christie královna detektivek není pochyb. A ač se na první pohled zdá, že příběhy jsou psané v jiném žánru, tak detektivní zápletku naleznete skoro ve všech. Některé povídky jsem znala, jiné byly neznámé, ale nic to nemění na tom, že jsem si čtení užila a v mnoha případech netušila, jak co bylo spácháno a jestli byl pachatel člověk či něco nadpřirozeného.

yonda
05. března

A.Christie mám sice raději jako autorku klasických detektivek, ale i tak smekám před jejím vypravěčským talentem.

1