Poselství krve

Poselství krve https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448169/bmid_poselstvi-krve-e4i-448169.jpeg 4 27 5

Kroniky Jediné série

Lidé jsou hluboce zasaženi plíživou temnotou a spouští, kterou způsobil neznámý virus. Fallon vyrůstá ukrytá na farmě a netuší, proč se právě ona stala terčem surových gangů a fanatických skupin. Správně však předpokládá, že její život hraje mnohem větší roli.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Alpress

Of Blood and Bone , 2018

MartinaF
08.01.2021 4 z 5

Jsem velice překvapená z nadšených komentářů. Já z knihy až takovou euforii nemám. Nejspíš jsem čekala něco jiného. Žádné drama se nekonalo (jen závěr byl akční), hlavní hrdinka se pouze připravovala na roli Spasitelky. Na rozdíl od prvního dílu, tento bych zařadila do YA fantasy.

Ač byla kniha čtivá, zajímavě napsaná, celkové hodnocení slabší čtyři hvězdy za příběh. Nicméně, a to bych zdůraznila, si nenechám ujít závěr série. Třeba mě autorka překvapí a trilogii uzavře tak, že budu spokojená i já.

Veronika226
27.12.2020 5 z 5

Uzasne pokracovanie, teraz o detsve a vycviku Fallon. Autorka pise uzasne a vsetko do seba zapada. Neskutocna fantazia a magiu v jej knihach tiez zboznujem !!!

MirrorIsis
02.11.2020 5 z 5

První díl jsem nečetla, ale autorka se k němu vrací, takže jsem byla v obraze. Její knihy nikdy nezklamou.

Tesla
09.10.2020 5 z 5

První díl byl úžasný, takže četba druhého dílu byla jasná volba.Naprosto super, hlavní hrdinku Fallon jsem si moc oblíbila. Jen co mi mrzí, zase otevřený konec :) ale což. Těším se na další sérii, tímto doporučuji kdo má rád u Nory Roberts fantasy, lásku a napětí.

finka
31.08.2020 4 z 5

První díl stál za pendrek, takže doporučuji ho přeskočit a vrhnout se rovnou na druhý. Mile mě překvapil - pokud ovšem máte rádi fantasy - je kouzelný a to doslova :-)

postapokalyptické romány

Nora Roberts