Polibek pro Annu

Polibek pro Annu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117813/bmid_polibek-pro-annu-ynL-117813.jpg 4 793 183

Polibek pro Annu série

Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie – přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí amerického života a začít úplně nanovo. V romantické Paříži, ve městě, které nikdy nespí, se vrhá do nových vztahů i zkušeností a odhaluje v sobě skryté vlastnosti. A také je tu jeden spolužák, Étienne St. Clair, který se liší od všech chlapců, které kdy Anna potkala…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Anna and the French Kiss , 2010

Efka.J
27.01.2014

Kniha se mi moc líbila od začátku jsem se od něj nemohla odtrhnout :)

Ivy
08.01.2014 5 z 5

Opravdu příjemný, nenáročný příběh. Hezké prostředí Paříže a hlavní postavy s normálními reálnými rysy - strašně se mi líbilo, že i když to nijak výrazně neovlivňovala děj oba dva byly prostě normální. Bylo roztomilý jak se škádlili a vždycky jsem se u toho taky usmívala, strašně se mi líbilo jaký mezi sebou měli vztah.

IvcaK98
31.12.2013 5 z 5

Po hodně dlouhé době mě zase přepadla chvíle, kdy jsem hlatala samé romantické knížky a téhle volby rozhodně nelituji :) Je to takové milé, nenáročné, oddychové...až ten konec mi přišel trochu nepatřičný, ale tak co už. Pro mě je důležité, aby ve mně čtení vyvolávalo pouzitivní myšlenky a to se téhle knížce povedlo, takže palec nahoru.

Barča 008
17.12.2013 5 z 5

Nejlepší část knížky pro mě byla, dokud byli Anna s Étiennem jenom kamarádi - potom začaly takový ty trapásky, co se zamilovaným stávají, a už to nebylo ono.. Přesto ale super knížka, kterou doporučuju všem. :)

K.M.
03.12.2013 5 z 5

Velmi příjemná kniha odehrávající se na ještě lepším místě a to nepíšu jen proto že to byla Paříž. Příběh byl smysluplný né jako většina knih tohoto typu takže rozhodně doporučuji

Alzbetta
29.11.2013 4 z 5

Právě jsem dočetla. Po hodně dlouhé době sem sáhla po knize pro náctileté,ale miluji Francii,Paříž..i když jsem tam nikdy nebyla. Proto když najdu cokoli se ji týka,tak si přečtu a představuji si že jsem tam,místo třeba Anny.
Příběh se mi líbil i když mě trochu štvalo,jak si to zbytečně komplikovali,tím jak se nedokázali vyjádřit,co k sobě cítí,ale v sedmnácti to tak bohužel asi je.
Je to krásný zamilovaný románek v krásné Paříži,s krásným Étiennem,který dobře dopadne.Prostě pohádka u které si krásně odpočinete :)

bookemma
25.11.2013 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila a několikrát jsem se k ní vrátila. Sama se francouzsky učím a moc se mi líbí vše, co s Francií souvisí. Tato kniha nebyla výjimkou. Vrátila jsme se k ní vždy, když jsme si potřebovala odpočinout.

Lucka.79
13.11.2013 4 z 5

Když bych knihu hodnotila pohledem náctiletého čtenáře, tak je fajnová .... takové nenáročné, oddychové čtení ..... a mě se celkem líbila - i když mi už dávno není -náct

bookcase
25.10.2013 4 z 5

Krásný romantický příběh,který se odehrává v ještě romantičtějších kulisách (Paříž). I když mi není náct, čtení jsem si užila.

DariDerek
11.10.2013 4 z 5

Krásná chytlavá romantika, zase jsem byla v roli Anny a prožívala to tak nějak s ní. Moc se mi kniha líbila :))) a určitě stojí za to si ji přečíst - jednou :D na podruhý už asi ne :)) ale moooc hezký, fakt :D

vaili
09.10.2013 5 z 5

Příjemné čtení sice pro mládež, ale mohou přečíst i starší :)

Soptinka
22.09.2013 4 z 5

Klasická oddechovka, která řeší problémy náctiletých.

Knihomolka Rů
15.09.2013 5 z 5

Tuhle knihu naprosto miluju. Už to, že se odehrává ve Francii. Podle obálky jsem od toho moc neočekávala, ale vnitřek knihy mě strašně mile překvapil. Byla to prostě krásná kniha, ke které se stále ráda vracím :)

barca14
13.09.2013 5 z 5

Nádherná knížka:) Úplně mě pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout! Krásná:))

Gwendolyn
13.09.2013 5 z 5

Velmi lehké čtení, ale doporučuji.

Terezk-a
07.09.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka. Děj určitě nenudí je stále zajímavý a romantický .

bzdenca
31.08.2013 5 z 5

Knihu můžu jen doporučit. Sice jsem se bála, že mě nebude bavit, ale po chvíli jsem se do ní začetla a nerada jsem přestávala. Příběh je moc pěkný a to že se děj odehrává převážně v Paříži to ještě vylepšuje.

JajaAP
27.08.2013 4 z 5

Sice je to kniha spíš pro náctiletý, ale i tak se mi líbila. Byla to příjemná změna a docela oddechová kniha s hezkým příběhem.

keselylenka
22.08.2013 4 z 5

Na začátek je nutné přiznat, že mi už dávno není 17 :-), ale i tak se mi knížka líbila. Po všech těch temných detektivkách a "erotických" románech to byla super oddechovka, kterou jsem přečetla za 2 dny. Určitě byly momenty, kdy jsem kroutila hlavou, ale celkově mě knížka hezky vrátila o několik let zpět.

suze
18.08.2013 5 z 5

Skoro všichni se shodují na tom, že Polibek pro Annu je povedenější, než druhá kniha autorky Lola a kluk od vedle... Já si to myslím také, ale narozdíl od většiny ostatní čtenářek ( nebo snad i čtenářu...? :)) jsem knihy četla v opačném pořadí, takže po té co jsem byla spokojená s Lolou jsem se vrhla na Annu a byla jsem nadšená.... V knížce je přesně to co mi chybělo u Loly - v jednu chvíli se musíte nahlas smát a v druhé chvíli brečet dojetím... ¨Takový příběh by chtěla zažít snad každá holka, ale upřímně - asi bychom se měly vrátit nohama na zem a smířit se s realitou, ale od čeho by potom byly knížky? :)