Polibek pro Annu

Polibek pro Annu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117813/bmid_polibek-pro-annu-ynL-117813.jpg 4 793 183

Polibek pro Annu série

Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie – přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí amerického života a začít úplně nanovo. V romantické Paříži, ve městě, které nikdy nespí, se vrhá do nových vztahů i zkušeností a odhaluje v sobě skryté vlastnosti. A také je tu jeden spolužák, Étienne St. Clair, který se liší od všech chlapců, které kdy Anna potkala…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Anna and the French Kiss , 2010

Racík
13.07.2014 1 z 5

Zřejmě pokazím hodnocení, ale tohle nebyl "můj šálek kávy". Prázdninové čtení, hodně odpočinkové.

dubakm
03.07.2014 4 z 5

Čtivá knížka plná laskavého pohlazení pro dnešní uspěchanou dobu.

Knihoholka:'33
01.07.2014 5 z 5

Normálně mě "normální" realistické romány moc nebaví. Všechno je na jedno brdo, stejný děj, a nakonec happy-end. V románech žánru fantasy nebo sci-fi je pokaždé něco nového, jiného a to mě baví. Ale tahle knížka je absolutně DOKONALÁ. Spisovatelka skvěle píše, kniha je čtivá, zábavná a přesně taková, jaká má být. Příběh je poutavý a Paříž jako pozadí funguje skvěle. Nemůžu dát nic jiného než 5 hvězdiček a palec nahoru!

mirrab
29.06.2014 5 z 5

Od této knížky jsem nemohla odtrhnou oči. I když jsem tušila co se asi bude dít, napětím jsem nedýchala a u některých pasáží se usmívala jako blbeček. Moc moc pěkná knížka, když chcete zažít trochu euforie a ve svém životě momentálně žádnou nemáte... Několik kapitolek se mi chtělo přeskočit, protože jsem nechtěla aby se Anna a Étien hádali a rozcházeli, ale zase to nemůže být pořád happy. Posledních pět kapitol by jsem byla schopná číst do nekonečna za sebou, protože toto je jedna z NEJLEPŠÍCH knížek tohoto žánru, co jsem četla. a to jich čtu opravdu hodně. Určitě tuto knížku nenechám ležet ladem a minimálně 2x se k ní vrátím. Opravdu doporučuji všem, co hledají odreagování ve knížce, která nemá nepředvídatelný děj, ale zase vám dojme detailním popsáním pocitů, míst a polibků. Neříkám, že budete do této knížky úplní blázni jako já, ale určitě pro vás nebude jen tak obyčejná. Já osobně jsem nad některými odstavci brečela nebo mi aspoň slzely oči. Ne z toho, že to bylo smutné, ale dokázala jsem se vcítit do postav a s nimi jsem prožívala radosti i smutky v jejich životního příběhu. Kdyby jste mi řekli, že vás tato kniha nezaujala, nevěřila bych vám. Je to moje osobní záležitost a nikomu nedovolím mi ji vzít. Nejlepší na této knize je to, že jsem četla před několika měsíci a pořád mám v hlavě o čem to bylo a dokonce mám pořád v představách poslední scénu v katedrále.. , která je moje nejoblíbenější :-)

Co se týče knihy Lola a kluk od vedle, jsem ráda, že autorka nám v této knize ukázala další pokračování ve smyslu: Co se s nimi stalo? Vezmou se? Rozejdou se? V této knize jsem našla jisté odpovědi a za ty jsem moc ráda.

Podtrženo a sečteno: Nejlepší kniha pod sluncem co jsem četla. Opravdu bravo Stephanie!!!!!!!!!

amysa
24.06.2014 4 z 5

Tak přesně takové "milé zastavení" jsem akorát potřebovala! Moc hezká knížka, která delší čas trpělivě čekala ve frontě na nočním stolku a nakonec mě tak krásně odměnila. Určitě jí budu doporučovat dál, klidně i svátečním čtenářkám, protože věřím, že tahle věc je na to čtení prostě musí "utáhnout":-) Příjemné, milé, svižné, vtipné čtení, které jsem si krásně užila a to i přesto, že už nějakou dobu nejsem žádnou teenegerkou :-). S tímto příběhem byl ten návrat do studentských let téměř dokonalý. Nevadilo mi vůbec, že některé pasáže jsem dopředu předvídala, prostě jsem si to užila se vším všudy. Ano, úpěla jsem na těch správných místech v knize, kdy se Anna s Étiennem pořád a stále míjeli a ano, přiznávám se bez mučení, chvílema jsem jí toho krásného, vtipného a především citlivého kamaráda trošičku, dobře tak trochu víc, záviděla:-) Byl to úžasný návrat a ráda ho zase někdy uskutečním...
A těším se i na další autorčinu knížku, Lolu už mám v rezervaci a doufám, že se tam ten můj miláček St. Claire zase objeví:-)

mišaša16
22.06.2014 5 z 5

Super kniha :) přečetla jsem za dva dny ale kdybych měla více času věřím ze ji přečtu i na jeden zátah :) nedalo se od toho odtrhnout opravdu moc provedena kniha a urcite stojí za to přečíst!!! Takze všem doporucuju :)!!!

pavlina98
22.06.2014 5 z 5

Tuto knížku jsem dostala k Vánocům a konečně jsem si jí přečetla. :) Je to skvěla knížka. Je zajímavá a když jsem jí začala číst tak jsem nechtěla skončit číst !! :) Určitě doporučuji si jí přečíst ! :)

009Ivana
08.05.2014 5 z 5

Rozhodně patří k jedné z mých oblíbených. Nečekala jsem že mě to tak vezme ale stalo se :) Do postav jsem se zamilovala i když mě někdy nějaká malinko štvala, ale ..............prostě........ se skláním skvělá to kniha :)

Brambram
05.05.2014 4 z 5

Velmi příjemná oddechovka pro holky a to i pro ty, kterým dávno není sedmnáct.

Canney
16.04.2014 5 z 5

Páni. Vážně jsem nečekala, že se mi to bude tak líbit! Asi už jsem vážně potřebovala odpočinout od fantasy i dystopií. A co na tom, že mám rozečtené další dvě knížky, jde se číst Lola :D

anibeni
26.03.2014 4 z 5

Velmi příjemná oddychovka.... Na začátku jsem si myslela, že to nebude kniha pro mě, ale pro dívky min. o 20 let mladší, ale přes to jsem se brzy přenesla a knihu si užívala...

Sofie45
18.03.2014 4 z 5

Velmi příjemná oddechová četba, jež se čte jedním dechem a člověk se nemůže soustředit na nic jiného, než jen na ni.
Má uhranutost onou knihou spočívala zejména v tom, že se příběh odehrával, v pro někoho již kýčovité a ohrané, ba pro mě milované Paříži, jednoho z měst mého srdce. Vyloženě jsem hltala procházky Étienna a Anny po Paříži, hltala jsem každé písmenko této knihy.
Avšak Anna, no si budeme namlouvat, ta si mé srdce na rozdíl od prostředí a krásného Étienna zrovna nezískala, když pomineme její zálibu v dobrých filmech. Její osobnost mi přišla vykreslená jako takový ten typ "nemastná neslaná až občasně nesympatická", nevím nevím, mě nijak zvláště neoslnila..ale samozřejmě, o nic hrozného se nejednalo, kdyby nebylo těch výkyvů, šlo by o poměrně super osůbku.
Každopádně knihu můžu jen doporučit, dle mého názoru je to jeden nejlepších dívčích románků, jaké jsem kdy četla. Fajn humor, jazyk taktéž a tak celkově nelze napsat nic jiného, než BRAVO! Nejedná se o nich revolučního, avšak velice příjemného a já nemohu litovat těch pár strávených dnů nad touto moc hezkou knihou! :))

*Aria*
15.03.2014

Každá kniha stojí za přečtení, když už si někdo dal tu práci jí napsat. Ale tahle kniha obzvlášť. Já osobně bych tutuo knihu mohla číst pořád. Tato kniha je plná humoru, různých zápletek a člověka do sebe úplně pohltí. Poukazuje i na kouzelnou Paříž kde se vše odehráva a ta celé knize dodává romantickou atmosféru. Celkově tato kniha patří k mým nejoblíbenějším a to jsem spíš fanoušek fantasy knih. :D

KKlubovna
14.03.2014 5 z 5

Tato kniha je boží, zamilovala jsem si ji hned na začátku. Jsi skvělá Stephanie!

Laural
08.03.2014 5 z 5

Naprosto úžasně napsaná,v romantické Paříži se zamiluje snad každý...
Vřele doporučuji,obdivuji autorku....fakt skvělá:D

Klaris 99
02.03.2014 5 z 5

Takže, jsem se rozhodla svůj komentář přehodnotit, tak abych začla chválit. Předtím jsem popisovala, jak to bylo strašné a teprve po dvou měsících jsem si uvědomila, že je to vlastně nejlepší dívčí román, který jsem četla. Sice předvídatelný, klasicky zasazený na romantické místo, ale vlastně svým způsobem moc hezký.

Psala jsem, že Anna nevěděla co chce, a že se chovala divně, což je sice pravda, ale vůbec to nebylo tak horké a vím, že jsou daleko protivnější hlavní hrdinky(,,Katniss, víme své,že´´?). Hlavnímu hrdinovi jsem byla nucena říkat Svatá Klára, protože jeho jméno bylo pro mě velkým oříškem. Samozdřejmně chápu, že autorka chtěla nějaké zajímavé jméno, ale já ho vážně nemohla vyslovit.
Ostatní postavy? Jo nebyly špatné, ale na E.S.C. prostě neměli.

Styl psaní byl hezký, až na zbytečné popisování.

Jo byla jsem hloupá, když jsem to zkritizovala, ale mně to fakt tehdy nepřišlo nějaké úchvatné, vlastně ani teď to není nejlepší kniha kterou jsem četla, ale jako dívčí román je to opravdu dobré. Příjemná oddechovka, která neurazí.

Doufám, že se Lola povede stejně a taky doufám, že mi to dojde hned, že povedená je.

Samira
28.02.2014 5 z 5

Původně jsem si myslela, že na tuhle knížku budu moc stará, ale musím říct, že ač je to kniha ze středoškolského prostředí, získala si mě hned v půlce první strany. Je velice dobře psaná. Postavy si hned oblíbíte, ale to není to hlavní, hloupě se to popisuje, ale cítila jsem se s ní dobře. Krásně se četla. Autorka píše velice specificky, obdivovala jsem slovní obraty a způsob, jak píše. Povýšila jednoduché téma na něco lepšího. Chválím postavy, hlavní i vedlejší i vývoj děje, jen musím říct, že ke konci bylo k nepochopení, že to již nevyřešili dřív. To mi trošku vadilo.
Jinak stojí opravdu za to, doporučuji!

Anya
22.02.2014 5 z 5

Když jsem si knihu kupovala, říkal jsem si že to bude sladký románek a pohodová kniha. Ale když jsem ji četla mile mě překvapila. To jsem vážně nečekala. Kniha se mi opravdu líbila i když já bych se možná někdy zachovala jinak. Každopádně knihu doporučuji si přečíst. Já osobně jsem knihu přečetla do dvou dnů :)

jennaniston
10.02.2014 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, můžu jen a jen doporučit. Anna je skvělá holka, i když občas trošku slepá :D , ale tak kdo by nebyl. A Etienne... no lepší už by být nemohl ;* Opravdu jedna z nejlepších knih , co jsem četla. :) Step. Perkins je prostě dobrá na dívčí romány.

Anna Hubička
28.01.2014 5 z 5

Knížka je velmi pohodová a vzhledem k tomu, že se jmenuji Anna a sama jsem se tudíž dosadila do role hlavní hrdinky, se mi velmi líbila. Určitě bych chtěla něco takového prožít :)