Poklad

Poklad https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160382/bmid_poklad-160382.jpg 4 103 27

Heyhey
25.10.2015 3 z 5

Na Jiráska slušný průměr. Po knize jsem sáhla ze zvědavosti, protože jsem v létě náhodou navštívila místo děje. Doporučuji navštívit Potštejn - krásné místo.

fereny
22.10.2014 4 z 5

Velmi čtivý, rychle plynoucí a zajímavý příběh. Byla jsem u něj napjatá a moc se mi líbil.

miriama
30.05.2013 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha od A. Jiráska. Mám moc ráda historické romány, ale někdy mě odrazuje jejich zdlouhavý děj. To se zde stát nemůže. Kniha je útlá co do rozsahu, ale přímo nabitá dějem. Je psána tak, že člověka do dění vtáhne a on je nucen prožívat s hrdiny jejich osud.

Warronika
25.04.2013 5 z 5

Nádhera... Když jsem jsem si knihu pořizovala, čekala jsem, že se mi bude líbit. Ovšem pocit, který z knihy mám, předčil mé očekávání! Nádherný příběh. Vřele doporučuji všem, kteří se občas a rádi - stejně jako já, zapomenou v dobách minulých. "CARITAS EXTIRPAT HOSTES"

Mark
28.07.2012 4 z 5

Krásný příběh. Předčilo to mé očekávání.

velbloudice
19.02.2012 5 z 5

Nádherný příběh.

eraserhead
16.08.2011 5 z 5

Poklad je knihou, která v mém doufejme již "zralém" věku cca 21 let rozjela mou oblibu Aloise Jiráska a donutila sesbírat takřka kompletní jeho dílo. Příběh Kamenického, Renaty a dalších mě doslova strhl a překvapivě velmi zaujal, nebo to bylo naprosto něco jiného, než ty Jiráskovy vojensko-vlastenecké výcucy, kterými nás bolševici krmili na základní škole. Tohle se dalo číst, bylo to zajímavé, chytlavé a strašně dobře se to četlo. Dodnes jsem rád, že se mi ta kniha čistě náhodou dostala do ruky. Také to doteď je pravděpodobně to nejlepší, co jsem od Jiráska četl.