Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198370/bmid_pockam-na-tebe-198370.jpg 4 1458 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel. Rozhodně neměla v úmyslu spřátelit se s jediným klukem, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když Avery obdrží několik výhrůžných zpráv a telefonátů, musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Wait for You , 2013

Terka18
28.06.2015 5 z 5

Má první kniha od autorky a rozhodně ne poslední. Myslela jsem si, že to bude hezká romantika a krásný příběh, ale stejně mě knížka překvapila a jsem z ní unešená. Jedním slovem nádhera. Skončila krásné a už se těším na další knížky. Kdyby se jen takový milostný příběh jako mezi Camem a Avery objevoval i ve skutečnosti. :)

Sam99
23.06.2015 5 z 5

Tak, tohle je moje druhá kniha od autorky a... um horší než Jako led. Sice dávám pět hvězdiček, ale děj byl docela předvídatelný. Kniha jsem přečetla jedním dechem a vcelku si ji užila. Velká romantika, která vás chytne za srdce a trochu pokazí zuby (tak moc je to sladké). Myslím si, že knihy v originále jsou lepší, protože ne každý překlad je dobrý (tento zrovna nebyl špatný). Knihu doporučuju, Užijte si ji!

marcela6183
06.06.2015 3 z 5

Jo, taky jsem přesvědčovala svého přítele, že s ním nechci nic mít. Půl roku to nevzdal, ale sušenky nenosil. Tolik k vytrvalým mužům. Prostě ji uchodil. Bylo to milé, vtipné a nedalo moc práce přečíst to jedním tahem.
Trochu vadou na kráse mi přišel překlad, ztratila se mi troška typicky autorského vyjadřování. Ok, to mám z toho, že čtu knihy i v originále (ale když on ten překlad tak trvá...).
BTW nemám ráda obálku, už jen pro to, že Wait for You 1 + 1.5 patří k sobě... tak proč mi kruci někdo vnucuje cizí holku? .-)
Ty tři hvězdy dávám zaslouženě, autorka umí stoprocentně zralý koncert děje, myšlenek a pointování. Jen mi přišlo, že je hrdinům o pět let víc.

lunina
25.05.2015 5 z 5

Úžasná knížka ♥
Doporučuju !!

Sarance
08.05.2015 3 z 5

Příjemná oddychovka, sice spíš pro náctileté, ale ani my starší nepohrdneme.

petrzel
04.05.2015 5 z 5

Úžasná kniha. Byl v tom humor, láska a vše co k tomu patří.

klarinka9974
23.04.2015 5 z 5

Počkám na tebe, i kdyby jsi měla přeplavat moře a obletět celý svět, i nadále by na ní čekal. Láska která nikdy neskončí :)

jitka7
19.04.2015 5 z 5

No tak tohle mě dostalo. Nevěřila bych, že budu na nějaký slaďárny, ale bylo to božský. Žrala jsem to od začátku do konce. Už je to moje druhá přečtená knížka z této série a jsou obě super :) Má to takové svoje holčičí kouzlo. Kdo by si nepřál takového mužského :)) Určitě se k téhle knížce budu vracet a ráda.

ivul21
12.04.2015 5 z 5

Super knížka!! Cam byl opravdu sexy bůh a Avery tajemná dívka, která ho uměla "usadit". Její kamarádi byli také dobří, obzvlášť Jacob :). Ty nedělní snídaně .. Hm ..

nikkifinn
08.04.2015 4 z 5

4,5 - chci další od téhle autorky. Křehké dívčí srdce mám v sobě evidentně stále. Stokrát už tu takový podobný příběh byl, ale takhle napsaný jen sotva. Opravdu moc prima čtení. Smála jsem se, slzičky měla na krajíčku a taky se červenala nad - ehm - pár kapitolami... (tahle autorka by měla dávat jednu dvě lekce paní Jamesové) :-)

muchomurka
17.03.2015 5 z 5

Knížka byla naprosto suprová! Moc se mi líbil humor, který autorka do příběhu dala. Cam byl naprosto skvělý, ta jeho nedělní vajíčka mě naprosto dostala :-) Avery občas udělala nějakou tu botu, ale kdo by se na ni dokázal zlobit dlouho? Za mě tahle knížka rozhodně ano!

Tejezka
04.03.2015 5 z 5

Nádherná knížka...Avery mi byla sympatická od první chvíle, což se mi často nestává, aby mi hlavní hrdinka sedla na 100%..Cam je prostě úžasný kluk, kterého si přeje skoro každá dívka.. Kamarádi od Avery mi byli také moc sympatičtí, Brit byla prostě skvělá a Jacoba jsem si zamilovala hned...u jeho hlášek jsem se fakt nasmála...nešlo se nesmát...
Doporučuji :)

Karčíís
21.02.2015 5 z 5

Super knížka. Nemám co dodat.
Další z knížek přečtená za den :)

Petrulelll
27.01.2015 5 z 5

Vždycky potřebuju pár stránek, někdy i desítky stránek, abych se do příběhu začetla. Tohle byla ovšem úplně první kniha, která mě fakt chytla už od první VĚTY. Poutavý, krásný příběh, prostě nádhera. Autorka se tohle knihou zařadila mezi mé oblíbené a určitě si co nejdřív přečtu její další knihy :-)

Aléda
20.01.2015 3 z 5

Nevím, jako nebylo to špatné, Avery i Cam mi přišli fajn, ale něco mi tam chybělo, chvílemi jsem se nudila a už jsem se nemohla dočkat až to dočtu a vrhnu se na něco jiného. Jsem ráda že jsem si to přečetla, ale kdyby se Avery před pěti lety nestalo to co se jí stalo asi bych to ani nedočetla do konce. 3*

Madame R
18.01.2015 2 z 5

No, myšlenka to byla dobrá ale nějak mě to nezaujalo, nemělo to pro mě šťávu, přečetla jsem to ale spíš ze zvědavosti jak to dopadne než z nějakého nadšení. Avery mi nijak nevadila až na to, že byla vlastně tak trochu nudná a i když Cam byl hodný vadila mi ta jeho sebedůvěra a velký ego.

KlarushO
16.01.2015 5 z 5

Úžasné!!
(Někdy prostě nejsou slova potřeba ;) )

DariDerek
05.01.2015 5 z 5

jsem nadšená, nadšená, nadšenáááááááááá :D

Nel-ly
03.01.2015 3 z 5

Nejdřív jsem omylem četla druhý díl, ale u těchhle knih to naštěstí moc nevadí... no, musím říct, že tenhle díl se mi líbil asi o něco méně. Sice tam byla romantika, sympatické postavy i příběh. Ale byla to tak klasická New Adult kniha, že toho klišé bylo nakonec až moc... ale pokud byste chtěli opravdu tradičního zástupce tohoto "žánru", tak jdětě do toho, litovat nebudete, ale nadštění...?

Veeria
02.01.2015 4 z 5

Romantika s velkým R! City schované v gestech, slovech, chování....Cameron naplňuje sny o dokonalém princi....dokonalém nejen vzhledově, ale především vnitřními krásami, které nejsou na první pohled patrné, ale vyplavou na povrch v nečekaných situacích.....Scény s vajíčky a želvou dokreslovaly nevyřčené... Avery byla velmi příjemná, sžila jsem se s jejími pocity a jsem ráda, že dospěla k rozhodnutím, které vykonala...Co dodat, vřele doporučuji.:)