Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198370/bmid_pockam-na-tebe-198370.jpg 4 1458 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel. Rozhodně neměla v úmyslu spřátelit se s jediným klukem, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když Avery obdrží několik výhrůžných zpráv a telefonátů, musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Wait for You , 2013

Shinju
05.05.2014 5 z 5

Nádhera! Doporučuji všem holkám. Mám chuť knížku číst znova. :)

Nikolka001
30.04.2014 5 z 5

Skvělá kniha. Vtipná, zajímavá, zamilovaná. Mírně erotická, ale to se dá překousnout, protože příběh mě vážně dostal, nadchl a opravdu pobavil. :) Doporučuji! :)

Bet
29.04.2014 5 z 5

Co říct prostě super. Příběh Avery je docela silný kafe. Nedokážu si představit co si ta holka musela prožít. Naštěstí je dost silná a odjede pryč od rodiny. A Cameron Hamilton ten tedy nemá chybu ach.

Ruxandra
24.04.2014 2 z 5

Je to naivní a lehce hloupé, psané spíše pro náctileté, což už bohužel nesplňuji, jinak bych pravděpdoobně hodnotila lépe.
A mám dojem, že všem z téhle knihy už by museli dávno vypadnout oči z důlků jak je furt kulí! Opravdu jsem od teď alergická na jakýkoli tvar spojení "kulit oči", nevím zda je to vina pouze překladu nebo to takto bylo i v originále, ale tolikrát toto v knize použít (takřka na každé stránce) snad není ani možné :)
Rozhodně jsem od knihy čekala něco jiného, ve srovnání např. s Krásnou katastrofou je tohle úplně jiná (mnohem nižší) úroveň.

debe
21.04.2014 3 z 5

Prosím zařadit mezi dívčí romány! Přečtu kdeco, ale tohle bylo trochu moc naivní - jemně řečeno - na román pro ženy.

bzdenca
21.04.2014 4 z 5

Moc krásná knížka, během prvních stránek jsem se několikrát nasmála :) Vřele doporučuju, stojí za to.

luciiik123
21.04.2014 5 z 5

Úžasná knížka! Nemám slov:-)

malazluta
17.04.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, opravdu dobře se četla, akorát jednu věc bych autorce vytkla - když Abery již poněkolikáté "vykulila oči", tak jsem se musela už smát - autorka má buď toto slovní spojení hodně ráda, nebo neumí vyjádřit údiv jiným způsobem. Ať tak, či onak, díky ní jsem dostala na toto slovní spojení alergii:-)

lucka4
15.04.2014 5 z 5

nemám slov, kniha byla jednoduše BOMBA!!

ciniminisek
14.04.2014 4 z 5

Kniha se mi četla velmi dobře a oddechový děj, utíká před očima. Žádná z postav mi vyloženě nevadí a díky nim se občas zaculíte nad vtipnými výroky. Líbí se mi, že ačkoli je to román, není příběh přeslazený. Dokážete si představit, že se to někde vážně stalo, nebo dokonce, že se to může stát i Vám, jak je příběh uvěřitelný.
V ději se nenachází jen láska a přátelství, ale také strach a špatné vzpomínky. Pro všechny nepochopitelné téma, je jen lehce nakousnuto a nenásilně nás na to upozorňuje, ale nestraší úplnými detaily, takže kniha je spíše uklidňující a přesně vhodná na toto roční období. Vzít si knihu do ruky a zalézt si někam pod strom na deku k tomu přímo láká.
V příběhu se odehrávají celkem časté sexuální scény, které děj okoření, ale jak říká přísloví - čeho je moc, toho je příliš. Kdyby jich autorka pár vynechala, řekla bych, že by se vůbec nic nestalo. Kniha má označení New Adult, ale vsadím se, že ji bude vyhledávat hlavně sorta lidí zapadající do YA. Erotika v knize být určitě má, já jsem toho zastánce, přesto jsem si při čtení říkala, že méně je někdy více.
Přesto se mi příběh líbil a nic mi nezabrání v tom, dál vyhledávat knihy od této autorky, protože J. Lynn, jak si sama nechává říkat, je spisovatelka přímo skvělá.

hrubik
12.04.2014 5 z 5

Krásná knížka, která mě bavila od začátku do konce.

machrus
08.04.2014 4 z 5

Kniha se pěkně čte a má zajímavé téma.To,že hlavní hrdinové a děj se odehrává na vysoké škole nemění nic na tom,že knihu si nemůže přečíst třeba i senior. Proč ne? Nebyly tam nadpřirozené bytosti a přesto mi to připomínalo stylem psaní Twilight ságu, avšak se složitějším dějem.

IvcaK98
06.04.2014 3 z 5

Nerada to přiznávám, ale na knize opravdu není nic víc než dokonalý kluk a spousta romantických scén, které pohladí na duši. Kdybych ten den neměla tak špatnou náladu, asi bych hodnotila jinak. Spíš oceňuji knihy, které mi dají víc, než jen triviální zápletku a ne zrovna originální námět, ale co je lepší, než zalézt si za špatného počasí do postele a celý den vzdychat, jak je ten Cameron boží...? :)

Minette
06.04.2014 5 z 5

Nemám slov......naprosto úžasné :-)

Michaela241299
06.04.2014 5 z 5

Úžasný příběh :3 napínavé na každém kroku:) Jen škoda, že není pokračování.. skočilo to ukončeně, ale pokračovat by se dalo :)
Jedním slovem je tato kniha prostě ''Úžasná'' :3

veronka29
06.04.2014 5 z 5

dobře napsaná kniha se skvělým dějem, která chytne za srdce

bowlly
06.04.2014 4 z 5

Docela hezká knížka pro náctileté slečny.... Když jsem to četla, tak jsem zatoužila vrátit se do let na vysoké škole... :-D taky bych ráda vrazila do Camerona na schodech. Přeji hezké čtení holky :-)

Laf
05.04.2014 5 z 5

Moc pěkná kniha s krásným dojemným příběhem a sršící vtipem, a tak dobře napsané, že to čtení utíká samo.

123maki
01.04.2014 5 z 5

Tato kniha mě opravdu vzala za srdce, velmi čtivá, vzrušující a skrývá v sobě pointu, která se od začátku postupně odkrývá a na samotném konci dojde k rozuzlení. Romantika tomu vůbec nechybí.

kneslova
31.03.2014 3 z 5

Nejsem cílová skupina této knihy, bude to tak pro ...náctileté děvčata
Je pravda, že hlavní hrdina je prototyp hrdiny milostných románů, to se děvčatům bude líbit... ale pro mne neuvěřitelně hloupé