Vzdej se mi

Vzdej se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248994/bmid_wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4 862 123

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fall with Me , 2015

TiNNA5599
16.01.2016 5 z 5

Autorka sa stále u mňa drží na 5-tich hviezdičkách. Síce v tejto sérií nájdeme aj lepšie úlovky, ale tento si tiež netreba nechať újsť. 5 hviezdičiek má oprávnene. Dej je pútavý... (v sérií opäť zmena), takže moju pozornosť si udržal. A opäť perfektné postavy.... Mimochodom. Strašne závidím Roxy tie trička. Má to dačo do seba :D

barbora2863
16.01.2016 5 z 5

pekné 4,5*

Som už jasná a netajím, že séria Wait for you sa stala mojou srdcovou záležitosťou ❤ J. Lynn skvelo, pútavo píše, v každej časti príde s niečím iným, neopakuje sa zakaždým, vie udržať pozornosť, aj odľahčtiť kde treba humorom či vtipnou hláškou... a hlavne hlavní hrdinovia sú uveriteľnými, nič umelo dosadené, a to mám proste rada.

V tejto časti to bola priam smrteľná kombinácia policajného dôstojníka Reecea (ochhh) a servírky v okuliaroch a trafených tričkách Roxy, ktorá mi sadla a parádne som si tých dvoch užila, pasovali mi aj k sebe, aj do deja.
Našlo sa tu aj pár krásnych myšlienok, najmä s tou rozlúčkou medzi nimi, keď odchádzali do práce, to bolo strašne krásne, a možno to tak funguje skutočne.
Pre mňa táto časť v tesnom závese za Buď se mnou, už sa teším na príbeh Stef a Nicka ;-)
btw postava Katie je fakt na nezaplatenie!

shey
01.01.2016 4 z 5

Autorce se celá série velice povedla a za přečtení knížka stojí. Reece byl skvělý, ale detektivní prvky mi bohužel moc nesedly. Bylo mi moc líto Charlieho a chyběl mi rozhovor s Henrym. Cam a Jase se mi přece jenom líbili víc, takže za mě jen 4*

Lenka.Vílka
21.12.2015 5 z 5

Na knihu jsem se moc těšila. Roxy byla v minulém díle fajn a teď ještě lepší. A Reese byl skvělý, jak už to u autorky bývá. Přesto se mi ještě nestalo, že se nudim, nebo že příběh není originální. Prostě čtení jak má být. Opět (jak už to mám s celou sérií) nemám žádnou výtku a čtení jsem si užívala. Navíc mě pobavily odkazy na Supernatural. Protože kdyby holka potkala Deana Winchestera, rozhodně by mu nedala košem... ;)

Maji
12.12.2015 4 z 5

krásna kniha.. až mi srdce poskakovalo pri jej čítaní.. určite sa k nej vrátim znovu.

Terka18
21.11.2015 4 z 5

Autorka umí psát, to se jí musí uznat. Četla jsem skoro všechny knížky a všechny mě bavily, některé méně, jiné více. Vzdej se mi, mě tak moc nebavila, jak jsem si myslela. Příběh byl krásný, Reece byl úžasný,tak jako všichni chlapi, kteří v příbězích figurují, ale nebylo to to úplně nejlepší. Já favorita od autorky mám a to se nezmění. Konec se mi líbil a knížka se četla pomalu sama. Chtěla jsem číst jen chvilku a pak jsem zjistila, že jsem zhltla polovinu knížky. Celkové hodnocení 4 hvězdy.

Samira
19.11.2015 5 z 5

Lynn píše vždy neskutečně čtivě a mužské postavy jsou její parketa. Nejinak tomu bylo i v případě Reece, kvůli němu také přivírám oči a dávám plný počet hvězd. Osudy byly jako obvykle hodně drsné, ale krásně propracované, detektivní zápletka mrazila. Jen se musím přiznat, že jsem si málem ukroutila hlavu, proč tam Roxy vlezla. To smysl nedávalo. Mrzelo mě, také, že se Henry nedostal ke slovu. Celkově, ale příjemné čtení. Moc bych uvítala Nicka a Stef.

Bookworm_213
09.11.2015 4 z 5

V této knize je krásně ukázáno, kolik času můžete ztratit po jednom nedorozumění. Myslím, že nebude pro vás překvapením, že Reece miluje Roxy a Roxy zase Reece. Jen po jedné osudné noci si Reece přesně nepamatuje, co se stalo a toho lituje. Roxy si myslí, že lituje, co se stalo/nestalo/mohlo stát, a tak máme hlavní zápletku na světě. Reece se však nehodlá vzdát, jak už bývá u mužů této série zvykem, a tak chce Roxy ukázat, že znovu můžou být přátelé, pokud si to bude přát. Litovala jsem Charlieho a byla jsem ráda, že se vše nakonec vyřešilo. Co jiného dodat? Přečtěte si příběh a nebudete litovat. Já jen prosím, prosím, čekám na další díl série!

LilianaFalcon
06.11.2015 3 z 5

Jsem tak mile překvapená, že přes všechny výhrady dám 3 hvězdičky. Tahle série rozhodně nepatří k mým oblibeným, vlastně spíš jsem do teď nechápala, co se na ni komu kdy mohlo líbit. Ale v tomhle díle bylo rychlé vyřešení klišovitého nedorozumění, postavy byly vcelku sympatické a hlavně lehce detektivní zápletka celý děj (na můj vkus moc sexu, ještě rozvlekle popsaného) osvěžila, nemluvě pak o Charliem a Henrym, taky super vedlejší příběh. Takže jo... Tohle se docela dalo číst ;-)

kacaaba
27.10.2015 5 z 5

Další úžasná knížka od téhle autorky. Moc se mi to líbilo, pěkně se to četlo. Romantika, napínavý děj. Prostě super. Už se těším na další pokračování, jak se bude Nick vykrucovat. :D

LibraryGirl
23.10.2015 4 z 5

Bohužel pro mě trošku zklamání. Byl to nejsmutnější díl z celé série. Reece byl fakt dobrej, jako dalšího člena Rajcovní roty ho beru. Roxy mi něčím prostě vadila, ale v díle Zůstaň se mnou se mi líbila. Velké očekávání, které se nenaplnilo. Ten příběh s Charliem byl fakt depresivní. Taky jsem čekala, že tam bude rozhovor Roxy s Henrym, protože to si Charlie rozhodně zasloužil, a taky aby si to už konečně vyříkali mezi sebou. Reece byl extra kladný polda, ale na ostatní díly to nestačilo. Jedna hvězda musí jít dolů. Jsem zvědavá, jestli vydají další díly série. Příběh Nicka a Stefanie by mě zajímal.

Haňulec
23.10.2015 5 z 5

Nádherná kniha s hezkým koncem. Sice jsem čekala, že se autorka více rozepíše o rozhovoru mezi Henrym a Roxy, ale nestalo se....škoda. Příběh Roxy a Reece byl super, aby se dozvěděli, že svou lásku, mohli mít už dříve, ale nebylo jim přáno. Knihu, vlastně celou sérii Wait For You mohu jen a jen doporučit. :-)

dudunka
10.10.2015 5 z 5

Úžasná kniha splnila všechna má očekávání Recce byl úžasný :)

FreshPatty
04.10.2015 5 z 5

Ach ano. Tahle kniha splnila všechno, co jsem od ní očekávala. Roxy byla fajn, ale Reece byl ten, který dával příběhu úplně jiný rozměr. Možná za to může uniforma a možná fakt, že je prostě policista (dle mého názoru zatraceně sexy), ale bože, hned bych si to s Roxy vyměnila. Doporučuju! :)

martiiinkajjj
01.10.2015 5 z 5

Tohle bylo první seznámení s touto serií a za mě rozhodně super :) děj se stupňoval a ten konec byl úžasně strašidelný :) knihu jsem si užila a určitě to nebude moje poslední kniha ze serie :)

Hanisek
30.09.2015 4 z 5

Nebylo to špatné, ale stejně mám pořád nejradši Jase a Terezu :)

Nel-ly
30.09.2015 4 z 5

Mám tuhle sérii ráda. Člověk od začátku ví, o čem to bude a jak to dopadne, ale stejně nepřestává číst... Předchozí díl s Callou se přestěhoval z univerzity a zamířil do temných vod podsvětí a to bylo hodně naivní, tady je to víc soustředěné na hlavní dvojici a i ani zápletka není špatná, jen je to prostě New Adult, takže v rámci žánru... ano.
Cama a jeho želvičky to pro mě nepřekonalo O:)

Stejný problém jako s Callou jsem měla i s Roxy, v předchozí knize byla super a vtipná, a tady... no jo, syndromy hlavních hrdinek

barbuskaa
28.09.2015 3 z 5

Knížka je fajn, jen mi přišla nějak slabší, než ostatní.. Ty jsem přečetla jedním dechem, ale do této jsem se nemohla pořádně začíst..
Něco jí prostě chybělo..

muchomurka
28.09.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale oproti ostatním měla fakt dlouhý rozjezd a více byla rozvleklá. A také jí něco oproti ostatním knížkám chybělo.
Hlavní hrdinka byla v předchozím díle fajn holka a většinou i zde, ale na chvíli se z ní stala emocionální hysterka. Chápu proč a jsem ráda, že se pak srovnala, ale v tu chvíli mě neskutečně štvala. Velký plus má tento příběh za ostatní "vedlejší" postavy. Katie a Nick byli prostě skvělí, Katiina bezprostřednost je osvěžující, fakt se mi líbí, že všechno říká na plná ústa a nepáře se s tím. A bylo fajn i to, že zde byly postavy z předchozích dílů :)
No a kdo by nezbožňoval Reece? :-p Naprosto boží chlap! To, jak reagoval, kdyby Roxy otěhotněla, klobouk dolů. Prostě téměř ideální muž :)

barborelka
28.09.2015 5 z 5

Ach moje drahá Lynn :-D co mi to děláš....? Zase úplně super kniha, nádherný příběh, úžasné hl.postavy. I když Roxy bych někdy trošku propleskla, ale co už :-D Jinak kdyby se mi stalo to co Roxy tak bych se asi poprděla strachy :-p