Vzdej se mi

Vzdej se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248994/bmid_wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4 862 123

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fall with Me , 2015

ElenaM
07.01.2017 3 z 5

J. Lynn je moje oblíbená autorka a toto je pátá kniha, kterou jsem od ní přečetla. Zatím se mi ale zdála nejslabší. První polovina knihy je zdlouhavá, nic moc se tam nedozvíme a nic moc se tam neděje. Roxy se neustále hrabe ve svých myšlenkách ohledně Reece a pocitu viny z toho, co se stalo Charliemu. Všechno se nepříjemně opakuje. V půlce knihy se vše zlomí, objeví se kriminální zápletka a děj dostane větší spád a rozměr. Pak už jsem se nemohla odtrhnout. Nicméně jsem se také nedokázala zbavit dojmu, že Roxy neví, co vlastně chce a uvědomí si to až na konci. Zkrátka občas mi lezla na nevy. Byla jsem ráda, že jsem se mohla v knize znovu "potkat" s postavami s předchozích dílů, což bylo moc fajn. Láska mezi Roxy a Reecem byla očividná od začátku a celý děj byl dost předvídatelný (a to i v případě kriminální zápletky). Nicméně i tak to pro mě byla příjemná oddechovka. Hodnotím zlatou střední cestou a těším se na další knihy této autorky (zejména na novou SEZNAM MRTVÝCH). Hezké čtení všem :-)

malazluta
02.12.2016 5 z 5

Jedna z mých neoblíbenějších knih od této autorky.

Shanib
19.11.2016 2 z 5

Tenhle díl mě docela zklamal. Calla a Jax byli naprosto super. Zápletka měla něco do sebe a chemie mezi těmi dvěma přímo zářila. Ale tohle bylo hodně...no o ničem. Myslím, že spisovatelka mohla vymyslet něco lepšího, než dalšího kriminálníka, který se ochomýtá kolem a jehož mysl se opět upírá na servírka U Mony. Hlavní mužská role tu vystupuje jako ochránce bezbranné dívky. připraven zasáhnout v ten správný moment...mimochodem ten moment je vždy v té jedné jediné chvíli, kdy se po několika dnech hrdinka ocitne na pár hodin bez něj. Zkrátka jedno veliké klišé. A to ani nemluvím o tom, že aby se Reece a Roxy dali dohromady, tak že to příliš úsilí nedalo.

inuska6280
08.10.2016 4 z 5

Další dost dobře napsaná kniha od J. Lynn. Trošku mi vadila povaha Roxy, tím jak byla zdrženlivá, ale na druhou stranu k tomu měla důvody :) Na knihu jsem se každý den těšila, až si k ní v klidu uvařím čaj a začnu číst :) Ovšem zatím nejsilnější příběh pro mě byl s Callou a Jaxem :)

popeluška
29.09.2016 5 z 5

Opět pohodové a pěkné čtení :-) Autorka prostě umí... jsem zvědavá na poslední díl.

Airin
09.09.2016 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila stejně, jako předešlé 3 díly této série. Byla jsem taky ráda, že autorka zahrnula do tohoto příběhu i postavy z minulých dílů, například Avery a Cama, Callu a Jaxe, Terezu a Jase. Jsem ráda, když se celá jejich parta opět sejde a zjišťujete i další novinky z jejich životů.
Příběh byl díky záporné postavě usilující o Roxyin život napínavější a zajímavější. Co dodat, autorka opět nezklamala a příběh mi trošičku připomínal díl Zůstaň se mnou. Asi proto mým nejoblíbenějším dílem stále zůstává Calla s Jaxem – Zůstaň se mnou! :))

Laf
03.09.2016 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky. Zajímavý děj plný zvratů a nakonec i smutných chvil, ale jak to bývá, konec dobrý, všechno dobré :). Navíc se mi líbí, že ani v tomto díle se nezapomnělo na hrdiny z předešlých dílů, takže je možné se dozvědět, jak pokračuje děj i u nich :)

Kikuli
28.08.2016 3 z 5

Knihy od J.Lynn naprosto miluju. Na začátku jsem se do knihy začetla ale po tom jak se blážila ke konci jsem se do toho nějak zase nemohla dostat. Tuhle sérii zbožňuji ale bohužel tohle nesplnilo moje očekávání :(

Zlodějka knih
25.08.2016 5 z 5

Po knize jsem sáhla ve chvíli, kdy mé oči přeletěly těch pár slov o tom, že to prostě nebude jenom sladká romanťárna, ale bude tam akce, láska, zvrat trocha zdrženlivosti a skrytý příběh, co se nám ukazoval i neukazoval zároveň...a to mě prostě dostalo...příběh Roxy jsem začala číst a nemohla jsem přestat. Chtěla jsem zjistit, jak to bylo tu noc s Charliem a taky jsem chtěla vědět, kdo je ten, co ji v noci dýchá na záda aniž by o tom tušila...a Roxy a Reece to je kapitola sama o sobě, přitahují se k sobě a zároveň odtahují až tvoří nakonec ten dokonalý celek...zlomená srdce, křivdy minulosti a násilník, který číhá kdekoli, když se nikdo nedívá...tohle prostě byla dokonalá kombinace a ta tečka, kdo je ten záhadnej nakonec byla prostě úžasná...i když jsem měla občas podezření, že by to mohl být on vždycky mě něco svedlo jinam, kdy jsem si říkala, proč by to sakra dělal, ale někdo důvod nepotřebuje nebo aspoň ne.e pro nás na první pohled jasný....

hruskovalucie93
25.08.2016 4 z 5

Bylo to hezké, jde vidět, že autorka umí psát. Líbila se mi ta kriminální zápletka, nemám ráda, když je v knize jen těžká zamilovanost a sex a tady to bylo tak příjemně zamíchané.

kik68
25.08.2016 5 z 5

Ach, to bylo dlouhé čtení a nemyslím tím nudné, ale opravdu dlouhé. Nemohla jsem čtečku zavřít a Roxy opustit, takže než jsem knihu dočetla nic jiného mě nazajímalo.
Byl to zase krásný příběh jen mě děsí, co se asi stane naší další hrdince (Stef), když všechny čtyři prožily takové těžké chvíle.
Bylo mi moc líto Charlieho a nakonec vlastně i Henryho, protože jedno blbé rozhodnutí vám prostě opravdu může změnit celý život.
Roxyiny trička byla prostě dokonalá a jedno bych dnes potřebovala - to se šlofíkem by se moc hodilo. Reece další skvělý chlap.
Když jsem četla Buď se mnou (Terezin příběh) tak jsem si říkala, že by byl moc fajn příběh o Stef a hle už je to tady. Ale taky mě tohle vyprávění celkem straší, protože je zatím poslední. Jen doufám, že se najdou další postavy o kterých bude autorka psát.

lilieny
02.07.2016 4 z 5

Opet dalsi dil nezklamal, ale predchozi se mi libily vice...

cukrovka
03.06.2016 5 z 5

Opět příjemné čtení, kde jsou zmíněny i postavy z předcházejících dílů. Zajímavá zde byla detektivní zápletka i hlavní hrdinové. Autorka píše opravdu čtivě.

NatyDee
15.05.2016 4 z 5

Roxy a Reese docela jsem se těšila na jejich příběh. Příběh je i díky Charliemu a Henrymu plný emocí a Roxy se musí držet a Reese je dobrá kotva. Jsem ráda, že se tam objevili i Cam s Avery, Teresa a Jase, Calla a Jax.

luciefeix
04.05.2016 4 z 5

další skvela kniha do serie .. pro me trochu predvidatelna ale napeti a nelehky osud splnila takze spokojenost :)

alzbeta4340
22.04.2016 5 z 5

Příjemná a kvalitní odpočinková četba. Strávila jsem u této knihy dva hezké večery. Většina postav, včetně Henryho, mi byla sympatická.

Mauri
28.03.2016

Ikdyz se jedna o jednu serii..příběh Cally a nyni i Roxy ..je pro me nejak jiný..temnější..a vubec to nevadilo...Čtení sem si uzila tak jako tak. :)

Odehnalka
13.03.2016 4 z 5

Autorka umí psát, to se musí nechat, její knihy se čtou skvěle a lehce, než se nadějete, jste v polovině. Pro mě nejslabší ze série není, pravda, pár věcí mi v ději chybělo, ale jinak jsem spokojená. Na oddech super, jen pak musíte dohánět učení na těžký test, protože od knihy se nemůžete odtrhnout.

machrus
22.02.2016 3 z 5

Tato série není geniální, ale vůbec není špatná. Knihy se pěkně čtou. V tomto díle se mi líbílo, že Roxy s Reecem měli mezi sebou dávné přátelství a jeden druhému prostě pomáhali. Možná knihy použiju do Výzvy 2016 jako kniha o přátelství.

jitka7
08.02.2016 3 z 5

Pro mě trošku horší kniha z této série a to asi jen díky detektivním prvkům. Ani nevím jak popsat, co mi tam vadilo. Na začátku to vypadalo dobře.... člověk by z toho měl fakt schýzu. Ale to rozlousknutí a finále bylo pro mě divné a umělé. Jinak to byla ucházející kniha.