Vzdej se mi

Vzdej se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248994/bmid_wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4 862 123

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fall with Me , 2015

JadeyBristow
17.09.2019 5 z 5

J.Lynn naprosto miluju. Ještě jsem od ni nečetla knihu, která by mě zklamala.

havrmoni
30.08.2019 5 z 5

Tak tohle se mi taky líbilo. Rozebírat proč, by bylo na dlouho.

georginaa
15.08.2019 5 z 5

Další pár, který svou zamilovaností přečká všechny nesnáze, to co se děje kolem Roxy mě neskutečně bavilo. Konečně se jí plní sen a to milovat Reece bez tajností a lhaní. A Reece jako policajt též je skvělý.

domina
24.06.2019 4 z 5

Musím říct, že první dvě knihy jsem nemohla pomalu dočíst. Ne že by se mi nelíbily, ale prostě jsem se nemohla začíst. Třetí byla mnohem lepší a tato čtvrtá se mi líbila ještě víc. Dokonce mě i rozbrečela. Tak se začínám těšit na poslední díl

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Tak to bylo boží!
Reece i Roxy jsem si hned zamilovala.
(a nejvíc ze všech Katie, ta mě snad neomrzí nikdy)

Baví mě, že autorka jde hned na věc. Žádné dlouhé rozjezdy. První kapitola a bum!
Miluju to...

Nika320
13.04.2019 5 z 5

Takže: miluji druhý a čtvrtý díl. Roxy je úžasná :D

Crazy.Girl
12.03.2019 5 z 5

Příběh Roxy a Reece byl zase o něco jiný než přechozí, ale o to mám tuhle sérii radši! :) Autorka si vždy najde jiný příběh a to mě na téhle sérii baví :)

Ivet1990
18.02.2019 4 z 5

za mě super

uminaa
25.01.2019 5 z 5

Tak tento diel série je môj najobľúbenejší :) Roxy ma úplne očarila a Reece samozrejme svojím spôsobom tiež. Príbeh bol miestami napínavý a čítal sa v podstate sám :) Asi najrýchlejšie prečítaná kniha v tejto sérii :)

Mark.
18.01.2019 5 z 5

Kniha má hlubší téma, ale nic není bráno do hloubky. Děj rychle utíkal a smutné témata autorka rychle přešla. Prostěpříběh dalšího páru, kde byla romantika, ale přišlo mi to takové nevýrazné. Možná je to teď mnou, ale necítila jsem takové to silné vtažení do děje, jak to tahle autorka umí.

viki77
16.12.2018 5 z 5

Moc hezky napsané a napínavé

1259
12.10.2018 5 z 5

Pro mě byl příběh hezky odpočinkový a velmi hezky se četl.

happy19
28.09.2018 5 z 5

Skvělá zápletka s puncem vytoužené romantinky.;-)

Janynka
30.08.2018 4 z 5

Nejdřív jsem myslela, že se přede mnou rozjíždí těžce červená knihovna. Ale bylo hezké překvapení, když se příběh rozjel. Pronásledování, láska, detektivní zápletka, všechno, co má fajn knížka mít. Moc se mi líbila, na další od této autorky se rozhodně chystám :-)

Janika_
25.07.2018 5 z 5

V každé knize jde skoro o to stejné, ale stejně ji přečtu jedním nádechem. Tenhle díl mě vůbec nezklamal, moc se mi líbil.

TheMelorry
18.07.2018 4 z 5

U tohohle dílu mi chvíli trvalo než jsem se začetla. Potom už to ale byla klasicky skvělá, jako všechny od autorky. Navíc aktuální téma stalkingu romantický příběh ozvláštňuje a doddává knize na zajímavosti.

Týna1999
16.07.2018 5 z 5

Velice povedený díl. Přečteno za pár večerů :)

Maruš.D
12.03.2018 4 z 5

Byla jsem zvědavá, s čím ještě autorka může přijít. Začátek knihy mne bavil jako ostatně ty předešlé. Příběh byl napínavý a nenudil Vás. Postavy se mi líbily, ale někdy asi tak ve třičtvrtině této knihy, mne začala iritovat Roxy. Naštěstí ji autorka po pár kapitolách “vtloukla rozum do hlavy” a kniha se dala dočíst. Na knihách J. Lynn obdivuji její rozmanitost a obohacení. Nezůstává jen u romantiky, jakou známe, ale přidává do svých příběhů kousek z reálného života. Knihy jsou možná více kriminální, ale To a jejich erotické scénky, které Vás přimějí se červenat je dělají jedinečnými. :-))

Luca94
06.03.2018 2 z 5

Na tuto knihu jsem se dost těšila, hodně mě zaujal popis a o to víc jsem byla zklamaná. Čekala jsem od toho podstatně víc a na konci jsem byla i docela ráda, že už jsem dočetla.

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Kniha je pěkná. Plná zvratů a překvapení. Není dlouhá, není to zbytečně zdlouhavé, všechno jde k věci. Je tam láska, romantika, napětí, je tam i něco jako detektivní zápletka. Takže jste zvědavý na odhalení na konci knihy a zároveň se vám líbí ta sexuální energie, napětí, jiskření mezi hlavními hrdiny, které tam je celou knihu.