Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184145/bmid_wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4 1460 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Wait for You , 2013

uarda
24.07.2014 5 z 5

Parádní knížka, přečtená jedním dechem. Vřele doporučuji. :-)

andulka1406
20.07.2014 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, sice to není nic co by mě nějak překvapilo či tak, ale ten příběh se mi prostě moc líbil a knížka by klidně mohla být i delší. Těším se na další díly.

klarik
19.07.2014 5 z 5

Skvělá knížka hodně jsem se nasmála a moc se mi líbila. Hned bych si ji přečetla znovu. A ten konec.... :D Určitě vám ji doporučuju.

kleria
16.07.2014 4 z 5

Moc pěkná knížka. Začátek mě popravdě trochu zklamal, protože jsem čekala nějak víc. Ale zlepšilo se to a byla to moc pěkná oddechovka, kterou vám můžu doporučit :)).

rockverun
16.07.2014 3 z 5

Docela hezká kniha.. Nic z čeho bych se posadila na zadek, ale na druhou stranu neurazí..

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Já čekala jenom na konec knihy :-D

Tina 243
06.07.2014 5 z 5

Příjemná, pohodová taková na léto. Kniha stojí za to abyste si ji přečetli :D

Justme3
02.07.2014 5 z 5

Oddechovka, která mi strašně připomínala Nabíječe. I tak jsem se ale příjemně bavila.

Lenous133
02.07.2014 3 z 5

Byla to taková příjemná oddechovka na nedělní deštivé odoledne :) Hodnotím třemi hvězdičkami...dala bych 3 a půl, ale to tady bohužel nejde.

Vyllandra
29.06.2014 4 z 5

Skvělé čtení, které můžu jen doporučit, zase to bylo něco trochu jiného, i když místy jako by to ztrácelo důraz, který by si tak hluboký námět zasloužil.

kacaaba
28.06.2014 5 z 5

Moc pěkný příběh. Zase něco jiného. Zhltla jsem ho za dva večery. Pěkně se to četlo, čtenář se nenudil. A hlavně to byl reálnější příběh, než sedmadvacetiletý miliardář :D

Gabetka
15.06.2014 3 z 5

Příjemná zamilovaná oddechovka, která mě však vytáčela několika stále dokola používanými obraty (vykulit oči, jak uvádí jiní, to kupodivu nebylo) a jemnými nelogičnostmi. Ale přerod hlavní hrdinky byl popsán uvěřitelně a až na pár chvil mi byla Avery sympatická.

Lenka.Vílka
14.06.2014 5 z 5

Potrebuju pauzu! Podobnych knih jsem za posledni dva nesice precetla vic nez dohromady za cely zivot! :) ale moc se mi to libilo...standard...spravne postupy a postavy, aby dej nezacal nudit...takze spokojenost...jenom je blby, ze jsem mela knihu prectenou jen za par hodin...takze byla ctiva, ne prilis originalni (jak to vsechno dopadne, muselo byt jasne i decku uz na desate strance, ale kdyz ono se to tak prijemne cetlo!)...ale na druhou stranu...od tehle knizek ocekavam presne tohle...vypnout na par hodin a uzit si to...
ps: jak pise petule, taky moc nesouhlasim se zarazenim knihy...sakra, nevim jak jsou na tom dnesni deti, ale ja tohle cist tehdy ve dvanacti, tak ze cervenam jeste pul roku potom...ale co ja muzu vedet o dnesnich deckach, co?

petule22
26.05.2014 3 z 5

První polovina knížka knížky mě moc nezaujala, dokonce jsem se do čtení musela trochu nutit, ale zato druhá.. ta se četla sama.. :) akorát teda, co se týče zařazení do žánru, mi to moc pro děti nepřijde :))

Nikol27
19.05.2014 5 z 5

Krásná knížka!

Beerushka
16.05.2014 5 z 5

Skvěla knížka muzu jen doporučit

Ivy
14.05.2014 4 z 5

Byl to hezký příběh. I když bych to nebrala jako nutně romantický příběh spíš je to o jedné holce, která se v průběhu knihy snaží přenést přes to, co se jí stalo v minulosti. Celou pravdu se jak jinak dozvíme až k závěru knihy. I tak se mi to líbilo. Jejím rodičům bych nejradši nakopala do xichtu z otočky... :D a Cam a Avery byly roztomilý, takže jo... kniha se mi líbila :).

xNelly
13.05.2014 4 z 5

Líbila se mi, pokud člověk fakt nehledá hloubku,ale chce si jen odpočinout u pohodové knížky, odreagovat se. Celou dobu jsem Camovi fandila a opravdu mi nevadil ten "jasný" konec ke kterému se celou dobu dostávají...

Lennji
07.05.2014 2 z 5

Kniha mě neoslovila..Možná kdyby mi bylo -náct. Celá knížka je jenom o tom, jak se Avery s Camem dostávají od přátelství k něčemu víc. Jak se Avery snaží vyrovnat s minulostí a posunout se dál, ale moc jí to nejde. Nečekejte žádnou akcí nabitou knihu, protože je to spíš příjemná oddychovka na nudné odpoledne.

barbuskaa
05.05.2014 5 z 5

super příběh, skvěle napsaná kniha.. můžu jen a jen doporučit :)