Počkám na tebe

Počkám na tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184145/bmid_wait-for-you-pockam-na-tebe-vBq-184145.jpg 4 1456 249

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Wait for You , 2013

ChristinT
29.03.2014 5 z 5

Neuvěřitelně jsem tomu propadla. Je to sice na způsob Krásné katastrofy, ale rozchází se to a jde si to vlastním směrem. Což je jedině pro mě plus. Zase jsem se cítila jak bláznivá puberťačka, co se zamiluje do knižního hrdiny, ale Camerona nešlo nemilovat hned od samého začátku, co se tam objevil. Rozhodně to byl nádherně strávený čas a nemohu se dočkat, až se ke knize vrátím znovu. :-)

fidáš
28.03.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, hodně podobná Krásné katastrofě. Opravdu pěkné čtení. Za sebe rozhodně 5 hvězdiček.

Orea
25.03.2014 4 z 5

V poslední době je knih s tímto námětem nějak hodně (problémová minulost jedné nebo nejlépe obou postav, jejich snaha se vším se vyrovnat, najít oporu v tom druhém a tak dál a tak různě ). V rámci tohoto schématu se mi však kniha líbila a kupodivu asi mnohem víc, než například tolik opěvované Moře klidu. Tahounem je určitě postava Cama a musím říct, že ten chudák na sto procent dostál názvu knihy =D

Kopretina_aku
16.03.2014 3 z 5

S knihou jsem se vrátila do studentských let. Lehce předvídatelné, ale svižně psaná a Cameronovi jsem moc fandila, i když hlavní hrdinky jsem měla někdy už plné zuby, přestože neprožila zrovna nejšťastnější dospívání.

MisuleB
09.03.2014 5 z 5

Krásně napsaná kniha; zajímavý a skvělý příběh, příšerní (*čtěte krizoví*) rodiče, skvělý-a nádherný- kluk a děsivé tajemství...To všechno v této knize najdete. A hodně se u toho zasmějete. Prostě super čtení na víkendové odpoledne. :´)

JajaAP
04.03.2014 5 z 5

Skvělá kniha. Moc pěkný příběh, který mě pobavil. :-)

Malous
04.03.2014 5 z 5

Milý, vtipný, citem proložený příběh...A upřímně? Hlavně Cameron :)

Catie_
02.03.2014 4 z 5

Díky Camerona za 4*...jinak pro mně takový "průměr" v téhle tématice. Čte se to hezky, samo, někdy mi ale hlavní hrdinka trochu lezla na nervy :)

aja2605
01.03.2014 5 z 5

Moc pěkně napsaná kniha, plná citů a zvratů a hlavně humoru :) skvělý relax :)