Plamen v nás

Plamen v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324262/bmid_plamen-v-nas-23G-324262.jpg 4 611 71

Jillian Limové se během několika hodin obrátil život vzhůru nohama. Ve stejný večer, kdy jí zlomila srdce její dětská láska Brock Mitchell, se její svět neodvolatelně změnil vinou cizince se zbraní v ruce. Trvá šest let, než Jillian pomalu slepí roztříštěné kousky svého života dohromady a než je konečně připravená přestat žít v minulosti plné bolesti a žalu. Přijme práci v otcově akademii bojových umění a jde na první rande po ztroskotaném vztahu. Jillian je odhodlaná začít znovu žít. Nečekala ovšem, že součástí jejího nového života bude zase Brock. Jenže dřív, než se naděje, je zpět. Nejenom starší, ale neskutečně hezčí, škádlivější a tak vůbec. A když se dívá na Jillian, už nevidí tu malou holku, která byla během dospívání jeho stínem, a dceru muže, jenž mu dal druhou šanci. Vidí v ní ženu, která tu pro něj vždycky byla, jedinou osobu, jež v něj navzdory všemu věřila. Brock ví, že ona je ta, kterou by měl učinit svou, a co začne jako opatrné přátelství, se rychle promění díky silné přitažlivosti, která zažehne plamen jasnější než vášeň. Zamilovat se opět do Brocka znamená však víc než jen riskovat vlastní srdce. Když vyplave na povrch smutkem a vinou naplněná minulost a hrozí, že je roztrhá pavučina lží, důsledky mohou rozbít všechno, co se společně snažili vybudovat, a zničit sny těch, na kterých jim nejvíc záleží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Fire in You , 2016

liletka_a
08.06.2018 4 z 5

Skoro všechny příběhy ze série jsou si v něčem velmi podobné, ale přesto s pauzama čtu jeden díl za druhým..:) Jillian miluje Brocka už od prvního okamžiku, chápu.. co se týče Brocka mi přišlo celkem divný jak hnusně se k Jill v minulosti choval, ať už se jednalo o nezájem nebo odsouvání na druhou kolej...podle mě by si zasloužil alespoň pár měsíců plazení po zemi..;) Jilly byla až moc hodná, ale příběh vcelku pěkný. Mimo to jsme se dozvěděli, že všichni páry z předchozích dílů jsou happy jak dva grepy..:))

Terka18
18.04.2018 5 z 5

Každý díl ze série má své kouzlo a tak je tomu i u tohoto příběhu. Brocka si nejde nezamilovat, takové zlatíčko. Příběh krásně plyne a nutilo mě to číst dál, abych věděla jak to s nima dopadne, i když to jde předvídat. Krásná kniha

PetraBery
08.04.2018 4 z 5

I další díl ze série, která je psaná opravdu na oddech. Jillian a Brock spolu vyrůstali a na prahu dospělosti se jejich cesty rozešly. Jak jejich setkání po letech dopadne lze dobře odhadnout, přesto mě jejich příběh bavil stejně jako předchozí knihy.

Maruš.D
15.03.2018 3 z 5

Asi nejslabší z celé série, i přes to však stále pěkné. Nelituju za přečtení, ačkoliv k této knize se asi nevrátím. Líbila se mi autorčina retrospekce, která byla nová a osvěžující od předchozích dílů. Také jsem se často viděla v Jillian :-D
Jsem ráda, že jsem dokončila celou sérii a k některým dílům se velmi ráda zase za čas vrátím. :-))

lenochod6
05.03.2018 3 z 5

Jako super, ale pro mě nejslabší příběh ze série, ale jsem ráda, že tu sérii mám přečtenou celou. V této knize už tolik nepotkáte ty staré známé, jak bych chtěla. A hodně věcí jsem přeskakovala a to asi vypovídá o něčem, ale jako dokončení příběhu to stojí za to přečíst, ale k této knize už bych se nevracela.

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Kniha mě chytla hned na začátku a čtení mě moc bavilo. V příběhu nechyběla láska, napětí, zrada, důvěra, bolest, zklamání a odpuštění. Příběh je skvěle vymyšlený. Ale co mě trochu mrzelo bylo to, že na konci knihy nebyl epilog. Moc by mě zajímalo, jak to bylo mezi hlavními hrdiny dál. Jestli měli svatbu, děti, po kolika letech by to bylo. V tomhle mě autorka opravdu trochu zklamala, protože tady mi epilog opravdu chyběl. Dost oceňuju, že se v tomhle díle, objevili všichni předchozí hrdinové, protože jsme se tak mohli rozloučit se všemi. Ale Kristin jsem opravdu nesnášela.
Taky se mi líbilo, že v téhle knize to byla opravdu ta dětská láska. Líbilo se mi, jak to bylo mezi hlavními hrdiny. Opravdu dobré, věrné a hluboké přátelství, ze kterého se stala láska. Vždycky k sobě cítili něco víc, ale projevit to mohli, až později. Líbilo se mi, že na to šli pomalu. Hned spolu nezačali chodit, ale nejdřív se sbližovali, tak jako za starých časů. Vytvářeli k sobě důvěru, ale furt to mezi nimi jiskřilo.
Jillian se mi moc líbila. Hlavně proto, co přežila. Pořád mě dokáže překvapit, co všechno jsou lidi schopní udělat, co dokáží přežít, protrpět. Hlavní hrdinka si díky tomuhle u mě vysloužila respekt. Byla mi od začátku sympatická. Milá, hodná, přátelská.
Brock... zase děvkař. V tomhle by autoři mohli být originálnější, protože skoro v každé knize je teď děvkař. Asi proto, že je to klasika a lidi to na jednu stranu unavuje, ale na druhou baví. Jsou na to zvyklí. Brocka jsem moc nemusela. Chlap, který má perfektní vzhled, najde si v baru holku, svede ji, vyspí se s ni a sbohem a každou noc má v posteli jinou. Nudné, unavující. Ale zase bych mu moc křivdila. Líbilo se mi, jak se změnil. Už to potom později nebyl ten děvkař, ale stál jenom o Jillian, ke které se choval moc hezky. To už byl ochranitelský, hodný.

Allla9
05.02.2018 5 z 5

Sladké, romantické a kouzelné čtení. Každý z nás má v sobě plamen, který ho žene dál a umožňuje mu přežít téměř vše. To bylo řečeno v knize, a to je dobré si zapamatovat i pro život.

Perry
17.01.2018 5 z 5

Další skvělý díl!
Tentokrát o Jillian a Brockovi. Obě postavy mi přišly velmi sympatické a v průběhu děje mi přirostly k srdci. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na kocoura Rhage, který mi občas připomínal mojí kočku :D

*spoiler*
Postava Paula mě trošku zklamala, čekala jsem že bude trošku větší záporák, než jen nevychovaný a arogantní zaměstnanec ;)

Knihu určitě doporučuji :)))

mišule5
13.01.2018 4 z 5

Za mě to byl takový jemný nenucený příběh. Vše plynulo pěkně popořadě a žádný šílený zvrat nenastal. Celá série byla moc pěkná a určitě pokračuji v čtení ostatních příběhů od této spisovatelky.

Etule
02.01.2018 5 z 5

Je mi líto, že příběhy téhle bandy končí. Přiznávám, že jsem si mnohem více oblíbila skupinu kolem hospody U Mony, ale to neznamená, že bych neměla ráda i zbytek. Tenhle díl byl jako třešnička na dortu. Bála jsem se, že se mi nebude zas až tolik líbit, protože Jillian s Brockem se v předchozím díle jen mihli a člověk neměl čas si na ně udělat nějaký ucelenější obrázek, což je ale asi dobře. Příběh Jillian byl trošičku podobný tomu Callinu, ale opravdu jen trošičku, takže mě to nakonec příliš nerušilo. Mrzí mě, že právě Calla a Jax, celkově prostě ta banda od Mony se tolikrát nevykytovali v dalších knihách, ale nakonec se i tady "mihli" a vyvolalo to u mě úsměv. Katie to všem zase natřela a byla jsem za to opravdu ráda. Ta holka prostě byla číslo! :D Buď jste ji nenáviděli nebo milovali. Trošku je škoda, že svůj vlastní příběh nedostal i Colton s Abby, podle toho jak se po letech setkali to mohl být celkem pěkný materiál na knihu. :)
Se sérií se loučím jen nerada, ale závěr se mi líbil a moc. Jsem si jistá, že se k příběhům vrátím, ale mými favority prostě zůstávají Jax a Calla.

ElenRiannon
19.11.2017 2 z 5

Nebylo to špatné, ale ničím nepřekvapilo a žádný zvrat se nekonal :) k Jill jsem měla asi nejvlažnější vztah a její osud mě nijak zvlášť nezasáhl. Nicméně na nedělní čtení to úplně stačí :)

Arianne
09.11.2017 2 z 5

Tak tohle byla opravdu nuda. Ne špatné nebo přitažené za vlasy, ale opravdu nudné - nic se nedělo, žádné zvraty, žádná pointa, nějaká minulost, už trochu opakovaná, ono co taky pořád vymýšlet. Není nic moc, co by se dalo říci a co si pamatovat.

cukrovka
19.10.2017 4 z 5

Opět příjemná četba. Příběh okořeněný náhledem do života předešlých dvojic. Žádné velké drama, ale přesto zajímavé.

kacaaba
16.10.2017 5 z 5

Kniha se mi četla dobře. Další skvělé pokračování s nahlédnutím do života předchozích hrdinů. Mě se líbilo, že to byla klidnější zápletka, než v předchozích dílech. Taková klasická romantika, určitě si to přečtu znovu.

TheMelorry
01.09.2017 5 z 5

Knihu jsem si užila, jedná se o odpočinkové čtení plné lásky, ale lehce zabrousíme i od psychologie. Kniha se ke mě dostala jako dárek, takže jsem ani nepřemýšlela o možných předchozích dílech, ty jsem objevila až v průběhu čtení, ale můžu s klidným srdcem říct, že na logičnosti děje se to neodrazilo. V zásadě se mi kniha moc líbila a můžu ji jedině doporučit.

alzbeta4340
19.07.2017 4 z 5

Jsou mi protivná nepřirozená, umělá nedorozumění mezi hrdiny, které děj knih natahují. Ale fakt je, že tady šlo všechno jakoby bez zádrhelů samo. Tak dlouho se neviděli, a přes společnou ne úplně povedenou historii, z nich byl najednou pár.
Při čtení jsem si ale dobře odpočinula, takže jsem spokojená.

inuska6280
07.07.2017 5 z 5

Opět skvělá knížka :)

Turquoise
06.07.2017 5 z 5

Oblíbená autorka zmíní ve své knize mou další oblíbenou autorku? No to je snad sen. :)

Samira
24.06.2017 5 z 5

Série Wait For You ani po sedmi dílech neztratila nic se své šťávy a klidně by mohla pokračovat stále dál. Že je autorka úžasná není třeba zmiňovat, je to prostě fakt. A ač jsou na knihu reakce rozporuplné, mě právě svou jinakostí a vývojem bez zbytečných někdy trošku násilně vložených dramat, velmi oslovila. Stejně jako intimita, chemie mezi hlavní dvojicí a oni samotní.
Velikým bonusem je pak časový posun v ději, díky kterému se můžeme podívat jak se daří po letech našim oblíbencům z knih předchozích.
Jen konec byl mírným zklamáním, dvojice si zasloužila ještě nějakou tu stranu navíc.
I tak skvělé čtení, doporučuji!

Lenka.Vílka
20.06.2017 5 z 5

Nebudu lhát, pro autorku mám slabost. Ale není to jenom tím. Proto nehodnotím tak vysoko. Cukrkand a ještě k tomu cukrová vata mi lezou ušima, ale to je jedno. Měla jsem na tohle náladu. Navíc se nám k bratrům v triku Samu a Deanovi přidal ještě Daryl, což znamená, že holka má vkus :D jak by mohla být někomu nesympatická?! :D