Plamen v nás

Plamen v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324262/bmid_plamen-v-nas-23G-324262.jpg 4 611 71

Jillian Limové se během několika hodin obrátil život vzhůru nohama. Ve stejný večer, kdy jí zlomila srdce její dětská láska Brock Mitchell, se její svět neodvolatelně změnil vinou cizince se zbraní v ruce. Trvá šest let, než Jillian pomalu slepí roztříštěné kousky svého života dohromady a než je konečně připravená přestat žít v minulosti plné bolesti a žalu. Přijme práci v otcově akademii bojových umění a jde na první rande po ztroskotaném vztahu. Jillian je odhodlaná začít znovu žít. Nečekala ovšem, že součástí jejího nového života bude zase Brock. Jenže dřív, než se naděje, je zpět. Nejenom starší, ale neskutečně hezčí, škádlivější a tak vůbec. A když se dívá na Jillian, už nevidí tu malou holku, která byla během dospívání jeho stínem, a dceru muže, jenž mu dal druhou šanci. Vidí v ní ženu, která tu pro něj vždycky byla, jedinou osobu, jež v něj navzdory všemu věřila. Brock ví, že ona je ta, kterou by měl učinit svou, a co začne jako opatrné přátelství, se rychle promění díky silné přitažlivosti, která zažehne plamen jasnější než vášeň. Zamilovat se opět do Brocka znamená však víc než jen riskovat vlastní srdce. Když vyplave na povrch smutkem a vinou naplněná minulost a hrozí, že je roztrhá pavučina lží, důsledky mohou rozbít všechno, co se společně snažili vybudovat, a zničit sny těch, na kterých jim nejvíc záleží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Fire in You , 2016

MarkétaI.
16.07.2020 5 z 5

Byli nejlepší kamarádi. Ona byla zamilovaná, on city neopětoval. Po šesti letech se znovu setkávání a on se stal jejím šéfem..
Je to kniha, kde je jasné jaký to bude mít zhruba průběh i konec. Postavy sympatické. Žádné extra drama se nekoná.
Je to příjemné oddechové čtení na jedno odpoledne.

NikolaSkop
04.07.2020 5 z 5

Ja tu sérii zbožňuju! Nemam co víc napsat. :) Za mě to rozhodně stojí za přečtení! :)

domina
28.05.2020 3 z 5

Nemohla jsem se dokopat k dočtení, četla jsem to snad rok. Vůbec nevím proč, ne že by byla kniha špatná, ale prostě mě nějak nechytla.

Myška43
21.05.2020 5 z 5

Nádhera, tento díl se opět moc povedl, krásný romantický příběh, moc jsem si to užila.

jinbr
09.03.2020 5 z 5

V této knize jsem se snažila více pochopit a porozumět Brockovi. Myslím, že byl docela dlouho takový trochu ztracený a zmatený v tom, co chce. Ale to chlapi jednoduše tak mívají. Jen si tím často život komplikují a také přichází o to, co pro ně mělo být důležité. Tady jsem mnohem více chápala postoj a chování Jill, po takové zkušenosti bych se asi také snažila se chránit před dalším tvrdým zklamáním.

lusitta05
06.03.2020 4 z 5

Séria ma úplne pohltila, vôbec som sa nenudila. Skvelé príbehy, pekné páry, super popísané sexuálne scény, krásni chlapi, som spokojná, čo viac dodať.

havrmoni
02.09.2019 4 z 5

Četla jsem celou sérii dohromady pěkně popořádku, jak jeden dlouhý příběh o partě fajn lidiček. Musím přiznat, že u něj nerada vystupuju, fakt mě to bavilo.

janina66
23.08.2019 5 z 5

Příjemné, čtivé a romantické počtení. Doporučuji jako oddechovou četbu.

Karola050716
19.07.2019 3 z 5

V rámci série u mě určitě nepřekoná příběh Cally a Roxie, ale bylo to fajn čtení a uzavření příběhu. Jillian měla na můj vkus příliš ukecané myšlenky, byly tam nějaké zbytečné linky, viz Paul, ale celkově velmi čtivé, spokojenost.

malazluta
14.06.2019 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil Jedná se o krásné zakončení opravdu povedené série.

Saryinka
02.06.2019 3 z 5

Tento díl byl asi nejslabší z celé série.
Byl prakticky o ničem, ale mě to bavilo.
Zamilovala jsem si celou sérii. Bavilo mě, jak se autorka neustále vracela k ostatním postavám.
Nerada se s touto sérií loučím. Ale někdy se k ní zase vrátím.

georginaa
01.05.2019 5 z 5

Přečetla jsem tuto knihu jako první, takže musím ještě sehnat zbývající díly a dočíst celou sérii. Jelikož se to četlo dobře, i zápletka nechyběla a samozřejmě plamen lásky též nechyběl. Celý tento díl byl o pocitech, které byly nevysloveny a konec gradoval přiznáním a najednou konec. To mě trochu vzalo, že toho nebylo trochu víc.

happy19
17.04.2019 5 z 5

Miluji celou sérii:-*..
"vysoká úroveň lásky..vzácná jako bílý aligátor"...,-)))

avalonek
15.04.2019 5 z 5

Ták,a poslední díl dočten a já jsem byla moc spokojená se čtením..Děj krásně plyne a na konci se konečně hlavní postavy dokáží spolu domluvit a nedělat žádné drámo..Takže super serie a třeba zase někdy..

ElenaM
03.03.2019 4 z 5

Autorka mě nezklamala. Mám ráda její styl psaní. I přes to, že tahle knížka se mi zdála slabší, čtení bylo pro mě relax a o to jde. :-) Celá série je skvělá a určitě se k ní někdy vrátím.

uminaa
25.01.2019 5 z 5

Pekné zavŕšenie skvelej série :) Rozhodne sa k sérii vrátim.

Kiwicatko
01.01.2019 4 z 5

Cekala jsem teda ponekud vetsi rozruch ke konci, prece jen to vyresili az moc rychle. Ale i tak jsem byla spokojena. Knizka prectena za jeden den, takze ctivost zarucena :)

tynka65
31.12.2018 4 z 5

J.Lynn mě ještě s žádnou knihou nezklamala. Ale Avery a Cama mám stejně ze všech nejraději a nejčastěji se k nim vracím. Myslím, že tenhle díl mi jednou přečíst stačilo ;)

Janynka
25.10.2018 4 z 5

Velice milá oddechovka, sympatické postavy, plynulý děj, nechtělo se mi ji odkládat :-)

Laf
22.06.2018 5 z 5

Další povedený díl v této sérii. Je to poutavě napsané a navíc se v ději objevují i postavy z předchozích dílů, takže je pořád co se nového dozvídat.