Plamen v nás

Plamen v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324262/bmid_plamen-v-nas-23G-324262.jpg 4 611 71

Jillian Limové se během několika hodin obrátil život vzhůru nohama. Ve stejný večer, kdy jí zlomila srdce její dětská láska Brock Mitchell, se její svět neodvolatelně změnil vinou cizince se zbraní v ruce. Trvá šest let, než Jillian pomalu slepí roztříštěné kousky svého života dohromady a než je konečně připravená přestat žít v minulosti plné bolesti a žalu. Přijme práci v otcově akademii bojových umění a jde na první rande po ztroskotaném vztahu. Jillian je odhodlaná začít znovu žít. Nečekala ovšem, že součástí jejího nového života bude zase Brock. Jenže dřív, než se naděje, je zpět. Nejenom starší, ale neskutečně hezčí, škádlivější a tak vůbec. A když se dívá na Jillian, už nevidí tu malou holku, která byla během dospívání jeho stínem, a dceru muže, jenž mu dal druhou šanci. Vidí v ní ženu, která tu pro něj vždycky byla, jedinou osobu, jež v něj navzdory všemu věřila. Brock ví, že ona je ta, kterou by měl učinit svou, a co začne jako opatrné přátelství, se rychle promění díky silné přitažlivosti, která zažehne plamen jasnější než vášeň. Zamilovat se opět do Brocka znamená však víc než jen riskovat vlastní srdce. Když vyplave na povrch smutkem a vinou naplněná minulost a hrozí, že je roztrhá pavučina lží, důsledky mohou rozbít všechno, co se společně snažili vybudovat, a zničit sny těch, na kterých jim nejvíc záleží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Fire in You , 2016

Téra
16.06.2017 3 z 5

Bylo to takové, jak se říká, nemastné neslané. Nejvíce jsem se vždy těšila na pasáže z minulosti, možná bych uvítala, kdyby tam toho z té minulosti bylo více.

salča
13.06.2017 3 z 5

J.Lynn je má oblíbená autorka,proto jsem se na knihu těšila.Jsem ale trochu zklamaná.Příběh pěkný,ale něco tomu chybělo.Pro mě nejslabší díl z celé série.

lendyyy
07.06.2017 3 z 5

Přišla mi tak trošku bez děje. Žádná pořádná zápletka, nic, autorka si s tématem mohla trošku víc pohrát.

LilliBell
06.06.2017 5 z 5

Skvele citanie

kik68
02.06.2017 4 z 5

Tak tohle byl opravdový balzám na duši po té hrůze co jsem četla předtím. Je pravda, že knížka nedosahuje úrovně prvních pěti dílů, ale i tak je to moc krásný a zároveň smutný příběh.
Jsem nadšená z toho, že vím jak se vyvíjí vztahy ostatních. Mohli jsem si je užít ještě trošku víc, ale mám takové tušení, že už se blíží čas kdy si je užijeme jako rodiče dospělích dětí s jejich vlastními problémy a hlavně příběhy. Byl by to dobrý koloběh života.
Jillian mi ve svých letech přišla trošku zakřiknutá, ale vlastně se jí člověk nemůže moc divit. Brock byl klasický drsňák, který s léty dospěl a zmoudřel.

keiko33
01.06.2017 5 z 5

Zaujimavy pribeh dvoch ludi co sa poznali od dectva, no dali sa dokopy az po rokoch. Ona ho milovala roky, no on si to vsimol az po rokoch. Nebola to najlepsia kniha serie, no mne sa pacila. Len ten koniec bol dost narychlo zbuchany a chybal mi epilog.

Eevina
29.05.2017 4 z 5

Asi bych jí nenazvala nejslabší, tou je pro mě Navždy s tebou, ale ani tohle nebyla bomba. Opravdu jsem se na knihu těšila, ale tady mi něco chybělo a vím co.
Jillian mi sedla, ale byla taková uvzdychaná, pořád dokola se tu opakovalo, že musí se svým životem něco udělat, ale já mám teda pod představou udělat něco se svým životem něco jiného. Podle mě vlastně Jill neudělala se svým životem vůbec nic, kromě toho, že šla na rande a pak si začala s Brockem.
Přesně jak píše holčina pode mnou, očekávala bych pokornějšího Brocka, který trpí výčitkami a ne sebejistého floutka, který se najednou rozhodl, že Jill chce. Očekávala bych v tomto románu, že Brock byl celou dobu do Jill také zamilovaný, akorát si netroufnul s Jill být kvůli jejímu otci. Takže tohle jeho rozhodnutí, že jí teď chce, tak mi přišlo umělé a nedůvěryhodné.
Autorka si vymyslela bravurní zápletku, kterou nedokázala dotáhnout do konce stejně bravurně jako to dokázala u Cally.
Sorry, ale Brock i Jill mi trochu lezli na nervi, oba se chovali jinak, než jsem v jejich situaci očekávala.
Každopádně je to stará dobrá J. Lynn, knížka čtivá, dobře napsaná a rozhodně ne nejslabší ale ani nejlepší, prostě takový průměr.

Karolína18
28.05.2017 3 z 5

Naprosté zklamání. Zdálo se mi, jako by pro autorku nebylo psaní tohoto příběhu něčím, co ji baví a do čeho dá kus sebe, ale jen vyplodila jednu z mnoha nic neříkajících knih. Abych dala méně než tři hvězdy, musela by J. Lynn úplně změnit styl psaní a to naštěstí neudělala. Pořád si zachovala svou osobitost a vytvořila nové postavy s vlastními neduhy a zálibami, ale jinak se tato kniha nemůže rovnat předchozím a už vůbec ne prvním třem bombovým dílům.
Těšila jsem se jako malá na příběh o odmítnuté a možná trochu zhrzené hrdince, která nebude chtít odpouštět a místo toho jsem dostala, uvzdychanou nánu, která jen opakovala: Musím začít žít! Neustále se vracela k něčemu, co bylo jen a jen v její hlavě a stavěla vzdušné zámky. Nejvíc mě rozčilovaly myšlenky typu: Brock se na mě podíval, co to asi znamená? Brock se mě dotkl, asi se rozpustím... A Brock? Kdyby alespoň po všech těch letech přišel s trochu sklopenýma ušima a snažil se ukázat, že víš, že ji nemá jistou, ale to ne. Nabubřele si ji přivlastnil a ještě byl naštvaný, když se ona hned nepodvolila. Nevím, jestli to tak autorka zamýšlela, ale z jediného úryvku v minulosti nebylo patrné, že by chtěl být s Jillian i před těmi šesti lety. Viděla jsem akorát nafoukaného troubu, který se vůbec nestará o city druhých. Taková naprosto nevyužitá příležitost! A když se konečně začalo něco dít, přišel konec. Budu si muset jít přečíst některý z dřívějších dílů, abych si o autorce zlepšila mínění.

muchomurka
28.05.2017 4 z 5

Další skvělá knížka od mé oblíbené autorky. Přesně tu jsem teď potřebovala, naprosto mi sedla. Líbí se mi styl a humor, se kterými autorka knihy píše. Zde konkrétně byla boží maminka Jillian. Škoda, že tam jejich rozhovorů nebylo více. Také se mi moc líbilo, že v knize byly postavy z minulých dílů a že jsem se dozvěděla, jak se jejich osud posunul dál, co je u nich nového.
Bohužel, i přes to, že kniha měla 350 stran, pro mě to bylo málo. Nedokážu si šetřit knížky J. Lynn na dýl. To nejde. Navíc ten konec - to přece nemohlo skončit v tu chvíli, já chci ještě kapitolu, dvě... Další knihu.
Plynutí příběhu bylo super, přes to, že se tam vlastně nic moc nedělo (i když jsem ráda, že zvrat přišel na konci a postavy bez dlouhých zbytečných srdcebolů a odluk si to vyříkaly), občas mi to přišlo, že je to k sobě lepené - malé něco jako povídky, spousta věcí asi nedořešena, upozaděna. Vnitřní monology Jillian mohly být kratší, ze začátku mě to zdržovalo, než jsem se do příběhu začetla. Ale obdivuji povahu Jillian - odpustit, neobviňovat. Líbilo se mi, že taková byla celou knihu. A taky její záliba v kabelkách a hlavně knížkách. Naprosto chápu. :) K tomu kocourek (byť ďábelský).

limitkaa
25.05.2017 4 z 5

Asi nejslabší díl série, ale stejně si ho užijete. Je fajn, že se v knize dozvídáte osudy všech, které už znáte. Jo.. Bylo to slušné zakončení. :)

soltera
25.05.2017 3 z 5

Pekný príbeh,napísaný s tým nezameniteľným super štýlom J.L.A , ktorá mňa nikdy nesklame. Aj keď jeden z tých, kde sa radšej nezamýšľam nad niektorými vecami, ktoré mi tam nesedia. Iste by sa dalo viac popracovať na hodnovernosti jednania hlavných postáv. Páčilo sa mi prepojenie a pohľad do ďalších životov hrdinov z predošlých dielov.
Znova, ako už toľkokrát, si nemyslím, že je kniha vhodne zaradená do žánru"Pro deti a mládež"