Nečekaně vévodkyní

Nečekaně vévodkyní https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326124/bmid_necekane-vevodkyni-xkH-326124.jpg 4 193 46

Tajné nevěsty série

Hravé nevěsty série

1. díl

Lady Lucy Uptonová má ostrý jazyk, kuráž a ochranitelské sklony. Když její cudná přítelkyně Cassandra potřebuje odradit nežádoucího ctitele, kdo jiný by jí pomohl než ona? Skvělý plán, zahrnující úkryt ve křoví, se neukáže tak docela bez chyb, a Lucy musí ctiteli čelit sama. Chápe, proč Cassandra vévodu z Claringdonu nechce – vždyť je tak nafoukaný! I když zároveň opravdu velmi pohledný… Lucy je natolik odhodlána ubránit kamarádčino srdce, že v zápalu boje nakonec ztratí své vlastní.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Unexpected Duchess , 2014

ariel platto
26.12.2019 3 z 5

Cass mi hodně vadila, jak si neuměla poradit s odmítnutím, že se na ni ani netěším ve druhém díle, proto beru * a druhou beru za to, že příliš dlouho trvalo, než se hlavnímu hrdinovi rozsvítilo v palici...

kacenka6144
14.08.2019 5 z 5

Dokonalé oddychové letní čtení. Na slovních šarvátkách obou hlavních hrdinů jsem si vysloveně smlsla. Od začátku to mezi nimi jenom jiskří. Všechno, co člověk od takovéto knížky očekává v naprosté rovnováze. Už se těším na další knížky této série.

havrmoni
06.08.2019 5 z 5

Páni, to byla jízda. Naprosto úžasný, lehce a vtipně napsaný příběh. Sladce romantický a přitom nepřeslazený. Je tam přátelství i vášeň. Jsou tam i popsané smutné situace nebo dětství, vztahy mezi rodiči a společností, ale příliš to autorka nerozpitvává. A právě to je na tom svěží a dobře se to čte.

NathalieVerdun
24.06.2019 5 z 5

Lucy je teda číslo! Fakt neviem čo viac k tomu dodať - humorné, dobre premyslené, sympatické postavy, malo to hlavu aj pätu a celá séria si ma získala.

Eliot30
18.03.2019 5 z 5

Maličko pomalejší rozjezd :) ale jinak nádherný příběh s dobrou a napínavou zápletkou :)

MonaLisa42
24.01.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Pobavila mě a zasmála jsem se. Děj byl zajímavý a zápletka téměř dokonalá. Lucy i Dereka jsem si velice oblíbila, líbily se mi jejich rozhovory a sázky, naopak ta erotika mě trochu nudila. Těším se na další díly, až se dozvím, co se stane s ostatními postavami. Knihu velice chválím a děkuji!!!

rampapa
30.12.2018 5 z 5

Příběh o Lucy se mi moc líbil.Knizku vřele doporučuji.

viola12570
09.12.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila zápletka úsměvná .Klidně si ji s odstupem času přečtu znova .Už se těším na další knihy této autorky a na volná pokračování s dalšími neprovdanymi pritelkynemi .

Dams214
08.10.2018 5 z 5

Romantická kniha o osude mladých dievčat z vyššej spoločnosti. Kniha sa mi veľmi rýchlo a ľahko čítala. Koniec sa dal predpokladať už po prvých 30 stranách, ale zo zážitku oddychovej knihy to neubralo :)

luci33
08.07.2018 3 z 5

Asi mě rozmazlila K. Woodiwiss, měla jsem chuť na trošku hlubší příběh a propracovanější reálie. Přišlo mi to takové mělké a povrchní, ale na chvilkové pobavení to stačilo.

lenochod6
02.05.2018 4 z 5

Na historickou romanci to bylo dost dobré, vtipné dialogy, zajímavé postavy a četlo se to rychle. Doporučuji a těším se na pokračování.

avalonek
31.01.2018 5 z 5

Moc pěkné.Má to jen jedinou chybičku,že ty erotické scény se dosti podobají..Chtělo by to trošku pozměnit..Ale jinak naprostá spokojenost

Lee7
23.01.2018 4 z 5

Lehke vtipné rychle.. Lucy je super hlavni hrdinka a od vévody jsem akorát čekala co se bude dít. Jsem zvědavá na další díly a pokračování. Jane je jasná, ale Cassie jeste ne. Skvělá oddychovka.

Adelin239
28.11.2017 5 z 5

Za mě spokojenost! Lucy se mi líbila už od začátku díky své sebejistotě a smyslu pro humor. V některých částech příběhu to bylo někdy opravdu zajímavé, hlavně v potyčkách s vévodou. Vždy jsem čekala, jaké reakce oba předvedou a musím přiznat, že nikdy nezklamali. Takže za mě tuto oddechovou romantiku doporučuji! :-)

nani_nka
10.11.2017 5 z 5

Séria je o troch dobrých kamarátkach: ostrojazyčnici Lucy, hanblivke Cassie a intelektuálke Jane. V každej časti sa stretávame s nejakým nepodareným plánom, ktoré tieto tri hrdinky (zväčša Lucy) vymyslia. Tu sa Lucy podujme nato, aby odohnala Dereka (vojvodu) od Cassie, ktorej srdce už patrí inému. Pri čítaní sa budete určite uškŕňať tak ako ja, keď som čítala, čoho všetkého je Lucy schopná. Naozaj krásna historická romanca, ktorú odporúčam.

Enny4
23.10.2017 5 z 5

Hezká knížka u které jsem se pobavila. Lucy je dívka co na srdci to na jazyku, tak ta nemá chybu:) Všechny tři dívky se mi líbili, ty jejich nápady. Tato kniha se mi líbila víc než knížka Náhodně hraběnkou na kterou jsem se těšila. Byla jsem zvědavá jak to dopadne s Cass a Julianem. Obě knížky doporučuju:)

jaja10
05.10.2017 5 z 5

Super kniha. Moc jsem se u ní bavila a moc dobře se četla. Zamilovaný román, který stojí za přečtení.

karamelka57
10.08.2017 5 z 5

Po prečítaní recenzií som túto knihu začala čítať s nevôľou a nedôverou.... ale som prekvapená, nakoniec som knihu nevedela pustiť z ruky, o polnoci, unavená, ledva som oči držala otvorené, som stále čítala a nechcela prestať... perfektný príbeh, rýchly spád, proste nemám tomu čo vytknúť... už sa teším na Cass a Juliana!!! Autorka skvelá, dúfam, že u nás od nej vyjde viac kníh, po všetkých chňapňem.

Maus
18.07.2017 5 z 5

Kniha se mi hrozně moc líbila. Krásné oddychové čtení.

lenka9778
11.07.2017 3 z 5

Tak nevím, chvílemi dost nudné, chvílemi vzrušující ale pořád jsem měla pocit, že tomu něco chybí. Na druhou stranu autorka má trochu modernější popis na akt dvou lidí.....by mě ale zajímalo, jak by se v 19.stol. dívky tvářily při použití slova "udělat"..... To mě rozsekalo.

Anglie láska 19. století romance historické romance vévodkyně

2017  82%Nečekaně vévodkyní