Struny lásky

Struny lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431484/bmid_struny-lasky-k5N-431484.jpg 4 463 104

Play On série

Co byste obětovali pro lásku? Skylar bývala zpěvačkou velice úspěšné americké pop-rockové kapely. Sláva však pro ni byla utrpením. Když ji potkala nečekaná rodinná tragédie, Skylar zmizela ze světa. O rok a půl později si vydělává na jídlo zpěvem na ulicích Glasgow. Zatím ji nikdo nepoznal, neunikla ovšem pozornosti ambiciózního manažera hudebního vydavatelství. Killian pracuje v renomované nahrávací společnosti Skyscraper Records. Vychoval ho strýc a majitel vydavatelství, kdyby však nebylo jeho milované sestry, vyrůstal by bez lásky. Killian je odhodlaný přinést firmě větší úspěch než kdy dřív a tahle mladá žena by mu s tím mohla pomoct. Ví, že když se její muzika dokáže dotknout jeho temné duše, všem ostatním prozáří život. Skylar dá Killianovi jasně najevo, že nemá zájem pro něj zpívat, když ale na vlastní kůži zažije, jak nebezpečný je život na ulici, nemá na koho jiného se obrátit. Vytvoří se mezi nimi nepopiratelné pouto. Skylar nestojí o kariéru zpěvačky, když ji však dožene její minulost, Killian stojí před rozhodnutím, které ho může zničit. Dá přednost Skylar před vším, na čem celý život pracoval? Nebo ztratí ženu, jež pro něj znamená víc, než by si kdy pomyslel? Samantha Young, autorka série Dublin Street a románu Bez rozloučení, se vrací do uměleckého světa s dojemnou, sexy romancí o tom, jak přežít lásku a obětování.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

As Dust Dances , 2018

Verulesa
24.05.2021 1 z 5

Půjdu proti proudu, ale za mě víc jak jedna hvězdička ne. V momentě, kdy si postavy začnou vzájemně dělat hluboký psychoanalýzy, tak pro mě příběh skončil a knihu jsem odložila. Na tohle nemám.

Kudík
29.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Tenhle díl mi přišel celkově lepší a reálnější než 1. ze série "Play On". Sice jsem u Skylar měla jisté pochybnosti, a to že by se multimilionářka dobrovolně stala bezdomovkyní, ale celkem dobře to autorka zdůvodnila. I když to, kde přespávala, chtělo sakra odvahu. Mrzí mě, že se ani díky "konexím" Killiana nedočkala jisté spravedlnosti, i když částečně si na rychlou karmu zahrál, alespoň v záležitosti její taylorky a přepadení. A opět zde zaúřadovala sympatická sestra, tentokrát v podobě Autumn, jejíž fígl vyšel.
Některé texty písní byly vážně skvělé, a co teprve obálky. Doufám, že v překladu vyjde i další díl.

Dellphi
21.04.2021 5 z 5

S výběrem této knihy jsem se trefila přesně do černého. Potřebovala jsem něco jemného, citlivého, romantického, ale i něco s dávkou tvrdé reality. Všechno tohle kniha splňuje. Taky jsem zrovna četla knihy z hudebního prostředí, takže jsem na tento druh četby byla naladěná a volně navázala tam, kde jsem skončila (předtím jsem četla knihu Idol od K.Callihan). Ovšem tato kniha byla propracovanější a líbila se mi o něco víc.

Samantha Young je neuvěřitelně skvělá autorka, umí čtenáře vtáhnout do děje takovým způsobem, že to ani není možné. Napětí, láska i přitažlivost z hlavních hrdinů přímo srší a vy jim to do puntíku věříte. Těším se na další její knihy, ještě se nestalo, že by mě nějaká její kniha zklamala a myslím, že ani nestane.

Ještě si nedokážu odpustit jednu pochvalu a to za moc hezkou obálku knihy. Jak pro tento, tak i pro předchozí díl vybrali naprosto úžasný vzhled knihy. Super!

Evaho73
12.04.2021 4 z 5

Príbeh o stratenej rockovej princezne ma celkom zaujal a stal sa pre mňa akousi psychohygienou od žánrovo náročnejších kníh, i keď na úkor prínosu hlbších životných múdrostí a posolstiev, ktoré v knihách rada objavujem.

Terka18
03.03.2021 5 z 5

Krása, super, paráda. Autorka nikdy nezklame. Umí krásně a moc příjemně psát až to hladí po duši i na srdci. Kniha plná emocí a lásky a tak bravurně popsané a procítěné, že mi i slza ukápla. Jedním slovem nádhera.

lidunka1
19.02.2021 4 z 5

Díky knížce jsem si uvědomila, jak psychicky náročné je být slavný. Sex je líčený vkusně a líbila se mi psychologie postav.

Jaruš71
02.02.2021 5 z 5

Miluji knihy o hudbě a záchranách pouličních zpěváků. Tahle je opět se šťastným koncem a hezky se četla.

maafa
30.01.2021 4 z 5

Celkem obsáhlá romance, odehrávající se opět, jak jinak, ve Skotsku:). Ačkoli se tam objevuje spousta klišé, samotný nápad mi přijde na romanci osvěžující, neotřelý.
Kniha je sice určená mladším čtenářkám, ale i já jsem si jí užila.
A zajímalo by mě, kdyby kniha mohla hrát a zpívat, jaké melodie bych slyšela....
Já jsem byla spokojena, bylo to romantické, ale i trochu dobrodružné, a čtivé.

adela_02
13.01.2021 5 z 5

Musím říct, že do této knihy se mi moc nechtělo. O hudbě? to není můj šálek kávy :). Ale jakmile jsem ji začala číst, nemohla jsem odtrhnout oči. Moc se mi líbila a rozhodně doporučuji!

jeny-v
05.01.2021 4 z 5

Je to už dávno, co jsem četla sérii Dublin Street, a tak jsem se chtěla opět vrátit do Skotska. S.Y. píše hezké romantické sexy příběhy, ovšem s hlubokými a vážnými problémy mladých hrdinů. Skylar Finchová utekla před osmnácti měsíci pod psychickým tlakem z L.A. od kluků ze své kapely Micaha, Austina a Brandona, od manažerky Gayle a od tragického zločinu. Nyní žije jako bezdomovkyně, bydlí ve stanu na hřbitově, hraje na kytaru a zpívá před obchodním domem v Glasgow. Tady ji objeví vyhledavač talentů a manažer nahrávacího studia Killian O´Dea. Jednoho dne ji nabídne spolupráci na vydání alba. Nebezpečná událost ji donutí smlouvu přijmout. Skylar má podmínky - nepředstoupí před fanoušky, vyhne se paparazziům, nedá rozhovor bulváru, nepojede na turné a hlavně musí dodržet slib: "Protože jsem někomu slíbila, že až se příště zamiluju, ten chlap, kterého si vyberu, mě bude milovat dost na to, aby dal přednost mému štěstí před svým."

salča
28.12.2020 5 z 5

Příběh,od kterého se nedá jen tak odejít.
Originální, krásně napsaný...hrdinka Skylar zažívá slávu a popularitu, která ale pro ni představuje spíše utrpení a bezmoc.Její příběh však není plný jen bolesti a smutku...postupně pocítí také touhu, vzrušení a lásku.

krevetka79
12.11.2020 5 z 5

Krásně napsaný příběh :-)
Skylar je neskutečná od začátku do konce , líbí se mi její tvrdohlavost, nebojí se jít za svým , dokáže přiznat chyby , má prostě grády .
Killian je taky parádní týpek.
Romatika , které nechybí napětí.

Blanka29
07.11.2020 4 z 5

Příběh pojednává o slavné zpěvačce, která přišla o všechno a dostala se až na samé dno. Sledujeme její cestu, jak se ze dna musí znovu postavit na nohy, a vypořádat se, se svými problémy a slávou.
Místy mi bylo Skylar moc líto, když se musela s tím vším pokýkat. Ten mediální tlak byl šílený a představa, že se s tím musí někteří opravdu slavní potýkat denno denně je hrozné.
Co bych uvítala, bylo by, kdyby se kniha aspoň trochu víc zaobírala i ostatními členy kapely a Autumn.

pollyn
06.11.2020 4 z 5

Perfektní. Vývoj postav je intenzivní a celou dobu jsem prožívala všechny emoce se Skyler. A tentokrát, když to hlavní klaďas po**** (tak jako pokaždý zhruba ve 2/3 romantický knihy) tak jsem byla fakt naštvaná a líbilo se mi, že Sky neztratila koule a šla si za svým.
Trochu víc prostoru mohl dostat Brandon, ta rovina zázemí a rodiny mi tam trochu chyběla...
Mám z knížky moc dobrý pocit. Úplně mě pohladila. Jdu si poslechnout nějakou písničkářku :)

Anna-Soltysova
28.10.2020 5 z 5

Krásny, emotívny príbeh, ktorý ma chytil za srdce.

JanaSustr
26.10.2020 5 z 5

Super kniha

Kubikuli
18.10.2020 5 z 5

Nádherná knížka... Jedna z těch, ke které se ráda vrátím. Hodně silný, hodně emotivní příběh, krásně vykreslený.. tak 3/4 knížky byly naprosto dokonalé, nešlo se od toho odtrhnout. 1/4 spadla do takového nudnějšího klišé, ale i tak jako celek perfektní. Hlavní postavy byly hodně dobře propracované... Dala bych z fleku 6*

Leniii
16.10.2020 5 z 5

To se tak krásně četlo :)) Rozhodně doporučuji!

petusska01
15.10.2020 4 z 5

Knihe som sa dlhšie vyhýbala, lebo mi bola jasné, že to nebude jednoduché čítanie, ale každá postava si ponesie nejakú traumu a pod. a na to treba mať náladu. Autorka nesklamala, príbeh bol naozaj pútavý, príjemný aj náročný, vtipný aj smutný, vyvolávajúci silné emócie. Skylar mi bola sympatická, Killian bol trochu rozporuplný ale tiež sympoš. Kniha od Samanthy ma myslím ešte nikdy nesklamala.

aniger
02.10.2020 4 z 5

Dokonalý příběh. Postavy krásně popsané a moc se mi to líbilo.