Pomýlené srdce

Pomýlené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497084/bmid_pomylene-srdce-Wjl-497084.jpeg 5 242 50

Play On série

< 3. díl

Pro děvčata McKennovy byla Jane jako sestra. Pro Jamieho McKennu byla vším. Když se Jamieho svět začal hroutit, doufal, že právě Janina láska ho udrží pohromadě. Jane ho však opustila, když ji nejvíc potřeboval, a to jí Jamie nikdy neodpustí. Už léta plánuje pomstu těm, kteří ho o všechno připravili. A Jane není výjimkou. Přijde si pro ni. Jane to ví, jen to nedokáže pochopit. Byl to přece on, kdo ji tehdy od sebe odehnal. Navzdory vzájemné nevraživosti je pojí stejný cíl – chtějí, aby ti, kdo zničili McKennovy, zaplatili za své zločiny. On chce pomstu. Ona chce spravedlnost. A aby toho docílila, bude muset neochotně spojit síly s chlapcem, kterého kdysi milovala. Jejich životy se jednou pro vždy změní, tajemství vyjdou na povrch a Jamie zůstane stát před zničující volbou mezi láskou a pomstou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Black Tangled Heart , 2020

Red-haired
14.06.2022 5 z 5

Tohle je přesně ten typ příběhu, který vám totálně zlomí srdce, aby vám ho zase složil dohromady, a vy si to masochisticky užíváte a trpíte, aniž byste dokázali knihu odložit.

Samanthu Young asi považuji za mou absolutně nejoblíbenější autorku romantických knih, i když mě svým psaním občas vrhá do deprese, protože její příběhy neskutečně prožívám. Dokáže psát ty nejkrásnější romantické a erotické scény, ničeho není málo ani příliš, chemie mezi postavami je abnormálně skvělá a vy jim tu osudovou lásku pokaždé věříte na sto procent. Navíc do svých knih vždy zakomponuje témata, nad kterými musíte přemýšlet ještě dlouho po dočtení. A i když si hrdinové často musí projít emocionálním peklem, nakonec dostanete ten krásný konec, který vám vykouzlí úsměv na tváři.
Asi chápete, že knize nemám co vytknout, hodnotím 5*/5* a za Struny lásky i Pomýlené srdce dám ruku do ohně, takže pokud jste ještě nic od Samanthy Young nečetli, je čas to napravit.

LenRan
14.06.2022 5 z 5

První část z minulosti jsem si užila o něco více, byla to nádhera. Jak si k sobě hledají cestu, každý se svým bolavým srdcem. Většina druhé části byla postavena na nedorozumění, které by vyřešilo vyslovení jedné jediné věty, což se, zaplať pánbůh, nakonec stalo, ale bolelo to :)
Myslím, že je to trošku jiné, než jsem od autorky zvyklá, už jenom to, že jsme opustili Skotsko, příběh je ale krásný, místy hodně drsný, hodně zamilovaný.......

terikus
13.06.2022 5 z 5

To byla pořádná jízda! Hodně silný a emocionální příběh, který se čte sám a nedá se od něj odtrhnout. Určitě jsem ho nečetla naposledy a na ty dva a jejich příběh jen tak nezapomenu.

nina3905
12.06.2022 5 z 5

Kniha prináša veľmi emotívny, srdcervúci príbeh príbeh dvoch ľudí, s ktorými sa život nemaznal.

Hatshepsut
11.06.2022 5 z 5

Příběhy z této série jsou vždy plné smutku a životních neštěstí. Nicméně jsou velmi čtivé a nelze se od nich odtrhnout. Je to emocionální jízda!

happy19
10.06.2022 5 z 5

Silný,plnohodnotný příběh!
Absolutně mě opět dostal...
Klaním se autorce a tleskám...bravo!

„Naděje.
Je to jako kapka medu, jako pole tulipánů, které na jaře rozkvete. Jako ranní déšť, jako pošeptaný slib, jako bezmračná obloha, jako dokonalá tečka na konci věty.“

LittleK
04.06.2022 5 z 5

Příběh dvou lidí, kteří měli v životě neuvěřitelnou smůlu a jediným štěstím byli sobě navzájem. Pak je o to ale někdo připraví. Od začátku je jasné, že musí skončit zase spolu nebo jim to alespoň přejete, ale těch špatných věcí se jim děje příliš, až je problém uvěřit, že by to mohla být skutečnost. Jinak Samantha dostála své kvalitě a opět se jedná o výborné čtení.

terffa
29.05.2022 2 z 5

Na tuhle knihu jsem se uprimne moc tesila. Cekala jsem kdy uz konecne vyjde a vysledek me celkem zklamal
Knihu jsem cetla precetla za den ale nemuzu rict ze bych se k ni jeste nekdy
vratila jako k predchozim dilum.
Nejak mi ani Jane ani Jamie proste neprirostli k srdci. A pribeh samotny mne taky nechytil. Mozna i proto ze jsem se tesila na dalsi dil ze Skotska.

Fallon443
20.05.2022 5 z 5

Tohle volné pokračování série mě hodně překvapilo. Věděla jsem, že autorka umí psát, ale nečekala jsem, že dokáže takové velké věci! Za mě je tenhle díl nejlepší.
Miluju všechny její knihy které u nás vyšly a vždy si hlídám kdy má vyjít další kniha od ní, takže na tuto jsem se těšila dlouho a musím říct, že to byl nádherný romantický příběh plný lásky, ale i intrik a zvratů.
Pozor teď bude spoiler!
Jamie a Jane byli skvělí. Jako hlavní postavy jsem si je neskutečně moc oblíbila.
Lornu jsem měla na začátku ráda, jenže postupem času se mi úplně zhnusila. Nechápu jak jim mohla něco takového udělat.
Některé zvraty se tam daly lehce odhadnout, (zvlášť když jste četli předchozí dva díly, protože tam byla jedna taková věc podobná) ale mně to vůbec nevadilo. Naopak tam byly i věci, které jsem třeba vůbec nečekala.
Každopádně to byla úžasná jízda a ke knize se budu určitě ještě vracet.

ptavichripkaa
19.05.2022 5 z 5

Do téhle knihy jsem se zamilovala. Moc se mi líbili Jane i Jamie. Samantha Young prostě tyhle srdcervoucí příběhy umí.

Samantha Young
skotská, 1986