Pekáč buchet

Pekáč buchet https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206146/bmid_pekac-buchet-FwG-206146.jpg 4 1200 363

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí.... celý text

Rhodos
20.08.2018 5 z 5

Moje prvotina od této autorky,četla jsem v rámci čtenářské výzvy...velmi mě bavila,čtivá,zábavná....určitě se vrátím i k jiným titulům

michalka S.
13.08.2018 4 z 5

Pohodová oddechovka které jsem se i zasmala

lenka5660
09.08.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Jako obvykle mě tato autorka nezklamala.

Doubravka1975
07.08.2018 3 z 5

Knihu jsem si s sebou vzala na dovolenou jako letní oddechové romantické čtení. Myslela jsem si že půjde o romantický příběh s happyendem, ale to co se tam stalo mě trochu překvapilo. Ale bohužel i takové věci se v životě stávají a opravdu Láska prochází žaludkem a Hory přenáší. Ještě se mi líbila zmínka o Winterovi a jeho manželce. Tahle knížka se mi od K. Petrusové líbila nejmíň

Lucinka007
04.08.2018 5 z 5

Knížu jsme přečetla jedním dechem. Úplně mě chytla. Jednoduše a vtipně napsaná. Děj měl rychlý spád a nic se zbytečně nenatahovalo. Všechny postavy jsem si oblíbila. Závěr knížky mě dost překvapil. Něco takového jsme nečekala. Za mě každopádně super čtení!

popelka595
01.08.2018 5 z 5

Takhle moc jsem se u čtení už dlouho nezasmála. Nemělo to chybu!

prestiggio
31.07.2018 3 z 5

Kratka, rychla, na odreagovanie.

Kukicka
31.07.2018 3 z 5

Prvni tretina knihy me hodne bavila. Bylo to takove osvezujici do letnich parnych dnu. Postupne to sklouzavalo do prumeru. Konec me prekvapil, ale jeste si nejsem jista, zda pozitivne... Oddechovka prectena behem jednoho dne. Nektery z receptu vyzkouzim, to byl zajimavy napad

Lenoulinka
25.07.2018 2 z 5

Po B. Wood jsem si ji vzala na jako oddychovou knížku a nemohla jsem se začíst. Nějak mi ten styl neseděl. Vtipná, ale to je asi tak všechno. Navíc pro mě měla knížka nečekaný konec, na to jak byla veselá...

martinka07
19.07.2018 5 z 5

Krásně napsaná, milá oddechovka s recepty jako bonus. Jo, tohle já můžu.

JancaMia
17.07.2018 5 z 5

Prima odechová knížka která se čte jedním dechem a zároveň inspirace co vařit , každopádně neotřelé téma redaktorky a sportovce a o tom jak to taky může dobře/špatně (jak v čem) dopadnout ...

jana89
08.07.2018 5 z 5

Pěkná oddechova knížka, která se mi velmi dobře četla. Libilo se mi, že jednotlivé kapitoly začínaly recepty (určitě některý z nich uvařím).

hapac
07.07.2018 3 z 5

Prima nápad s recepty, oddechové čtení, které je však určeno pro jinou věkovou kategorii.

Kačík
02.07.2018 4 z 5

Knížka se četla sama, rozhodně vyzkouším i další od této autorky, zkusím i některý z receptů. Pohodové, vtipné a trochu zamilované super čtení.

ivedoo
28.06.2018 5 z 5

Skvělá oddechová knížka, velice vtipná. Měla jsem ji ihned přečtenou. Určitě si přečtu další od této autorky

alenkacermi
28.06.2018 5 z 5

Jedna z knih u kterých se pobavíte. Několikrát jsem vyprskla smíchy a i když to moc často nedělám, tak jsem ten úryvek přečetla i manželovi - a taky se bavil. Vyloženě jsem si užívala vtipné rozhovory Kláry s Míšou, později i Kláry s Kopřivou. Recepty na začátku každé kapitoly, originální nápad. Určitě vyzkouším ty Makadamové koláčky, jak se nad nimi rozplývali, tak jsem na ně dostala taky chuť. Určitě doporučím. Ty koláčky i tu knihu.

hambra1
24.06.2018 5 z 5

Super čtení, nemohla jsem se odtrhnout.

Peslik
14.06.2018 5 z 5

Oddychové čtení, smích i slzy. Bavila jsem se a vyčistila hlavu.

Arsi
14.06.2018 4 z 5

Příjemné oddychové a velmi vtipné čtení. Těšila jsem se na každou novou kapitolu a na nový recept. Vybrala jsem si jí kvůli čtenářské výzvě a jsem za to moc ráda. Těším se na další knížky od Kateřiny Petrusové.

Bubynka
12.06.2018 4 z 5

To je tak,když vezmete knihu a vůbec,ale shola vůbec nic od ní nečekáte. Super oddechové čtení.