Pekáč buchet

Pekáč buchet https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206146/bmid_pekac-buchet-FwG-206146.jpg 4 1200 363

ONA Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára. ON Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš. Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem, a že láska hory přenáší. Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí.... celý text

raty
10.06.2018 5 z 5

Oddechovka na jeden večer. Strefila se mi do nálady a velmi mě pobavila. V rámci tohoto žánru za mě výborné čtení.

katslana
02.06.2018 4 z 5

Příjemná jednohubka.Klára se mi moc líbíla a Matouš? Miluju chlapy s humorem ♡♡♡ :-D

Knapsík
28.05.2018 5 z 5

Nádherná, vtipně napsaná knížka.. Moc jsem se u ní nasmála, navzdychala, ale taky trošku nafňukala.. Úžasná oddychovka.. Moc krásný příběh.. Už se těším až si přečtu další knihy od této spisovatelky..

helenkan
22.05.2018 4 z 5

Pro mne výborná oddychovka. Bezva jsem se bavila.

Zuzvil
10.05.2018 4 z 5

Knížku jsem objevila úplně náhodou kvůli Čtenářské vyzve. Možná je to tím, ze jsem od knížky nic neočekávaná, možná tím, ze už jsem potřebovala nějaké pohodové, oddechove a “nenáročné” čtení...každopádně mě knizka bavila, pobavila mě a myšlenku danou měla, takže za mě spokojenost. Nápad zařadit na začátek každé kapitoly recept je originální a zajímavý nápad, nicméně já se hned k plotně nevrhala :-D

kaja77
05.05.2018 3 z 5

Knihu jsem začala číst díky čtenářske výzvě, nebýt jí tak do konce asi nedočtu....ale zamlouval se mi ten nápad s receptem na úvod nové kapitoly. Celkově to je ale příběh velmi, velmi oddechový.

Zubanka
04.05.2018 3 z 5

Milá knížka - na odpočinkové odpolední čtení ideální. Musím vyzkoušet makadamové sušenky!

85prcek
19.04.2018 5 z 5

Petrusová nezklamala. Ja ju miluju. Úžasná knížka.

m_friedlova
09.04.2018 3 z 5

Kniha se čte lehce, snadno a rychle. Nicméně příběh mě vrátil do počátků puberty, kdy mé vrstevnice hltaly dívčí romány od Lenky Lanzové. Byť jsem se u některých pasáží zasmála, nijak zvlášť mě kniha nenadchla. Sáhla jsem po ní v rámci čtenářské výzvy, další knihy od této autorky mě nelákají (jsou-li na podobné bázi jako tato).

Lenka40
08.04.2018 4 z 5

Moje druhá kniha od Kateřiny Petrusové a opět mě nezklamala .Pěkný příběh o jídle ,sportu , lásce .Kniha obsahuje i různé recepty. Takže kdo má chuť na příjemnou oddychovku ke kávě ,tak vřele doporučuji .

leny.wood
03.04.2018 4 z 5

U čtení jsem si skvěle odpočinula, líbil se mi originální začátek každé kapitoly. Romány pro ženy moc nečtu, ale tato kniha mě bavila, zasmála jsem se. Co hodnotím jako otřesné, je obálka.

Denisa_a
02.04.2018 3 z 5

Tuto nenáročnou oddechovku jsem přečetla za jeden deštivý den. Hodně jsem se u ní usmívala. Nemusí se u ní přemýšlet. Byla skvělá. Moc se mi líbila zmíňka o Winterovi z knížky s hlavou v pejru :-)

tanja
28.03.2018 5 z 5

Moje první knížka od této autorky. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Humorné, lehké, sluníčkové čtení na sobotní odpoledne u kávičky s koláčkem. Jsem spokojena, těším se na další :-)

heliiinka
26.03.2018 5 z 5

Potřebovala jsem knížku na jeden den a tahle to ideálně splnila. Je rychlá, čtivá a s dějem se moc nerozmazává. A hlavně je neskutečně vtipná a odlehčená. Hlavní hrdinka je vlastně česká Brigit Jones.
Nejlepší věta: "Nevědomky jsem přešla k tykání, asi proto, že 'ty debile' znělo líp než 'vy debile', a to bylo přesně to, co jsem se mu chystala říct."
Nečekejte velké propracované literární dílo, ale jednoduchou zábavu na víkend. :)

Capkomi
18.03.2018 2 z 5

Stále jsem čekala, kdy přijde ta zápletka, kdy se kniha změní ze sladké romanťárny, přišla, ale příliš prvoplánová. Knihu jsem si přečetla jen kvůli výzvě a nikomu dalšímu bych ji nedoporučila, maximálně tak nějaké puberťačce.

mautina7
13.03.2018 2 z 5

Podle mě nejslabší knížka od Petrusové. Těšila jsem se na pohodovou oddychovku s romantickou zápletkou, tohle bylo možná až moc předvídatelné a bez zajímavého děje.

dee7
09.03.2018 5 z 5

Musím pochválit nejdříve grafiku - obálka fakt krásná, vymakaná, hned mi padla do oka :)
Knížka milá, vtipná, oddechová, zhltla jsem za pár chvil.
Dojem mi mírně zkazil trochu "odfláknutý" konec, čekala jsem ještě dovětek, třeba: A o pět let později..

Recepty na začátku každé kapitoly - super, některé vyzkouším :)

Zdenas5
03.03.2018 4 z 5

Vtipné oddychové čtení na jedno odpoledne, jako bonus několik receptů.

Zuzana08
01.03.2018 3 z 5

Velmi lehká, oddechová kniha. Neurazí, ale ani nenadchne. Mafiánská trilogie byla lepší, zajímavější.

mia.com
20.02.2018 3 z 5

Takový milý průměr, který se celkem dobře a svižně četl :)