Papírová labuť

Papírová labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344974/bmid_papirova-labut-caF-344974.jpg 4 535 170

Vytvoření návyku prý trvá 21 dní. Je to lež. 21 jedna dní se držela. Ale ve dvaadvacátý den by dala cokoli, aby se mohla vrhnout do sladké náruči smrti. Protože dvaadvacátý den si uvědomí, že cenou za její únik bude jistá smrt jednoho ze dvou mužů, které miluje. Papírová labuť je strhujícím příběhem o vášni, ztrátě a vykoupení, temnou, avšak dojemnou romancí plnou intrik, kuráže a napětí. Vzhledem k násilnému obsahu, sexu a vulgarismům je román určen vyzrálým čtenářům. Téma není pro slabší povahy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Paper Swan , 2015

tynka65
03.09.2019 5 z 5

Podle anotace jsem absolutně netušila do čeho jdu. Ale teda wow!! Příběh mě vtáhl a nepustil, přečetla jsem ho za dva večery. Úžasné, strhující, nečekané a tak plné lásky... Tuhle knížku budu z hlavy dostávat hodně dlouho...

Ivet1990
02.09.2019 5 z 5

Kvůli úryvku zvláštnímu úryvku jsem vůbec nevěděla co od knihy čekat či jestli si jí vůbec pořídit. Nakonec jsem rozhodla, že si ji zkusím přečíst. Tato kniha mě zaskočila tím jak byla napsaná, opravdu mě děj pohltil. Kniha byla napínavá a čtivá. Je to úžasná kniha a je to ně jiného než co jsem četla doteď. Moc se mi líbila

Karola050716
23.08.2019 3 z 5

Opravdu rozsáhlý (přes x let) příběh, kde se láska a nenávist tak míchá, že někdy nevíte, jestli fandíte tomu nebo tomu a ač je mi jasné, že se na světě dějí horší věci, tak některé části příběhu (matka) byly fakt těžké skousnout. Celkově dobré, ale ne úžasné, alespoň pro mě.

mimisko
12.07.2019 5 z 5

Vubec jsem necekala takovou paradu. Tato knizka byla pro mne naprosto vyvazena. Damian je pro mne hrdina, na ktereho nezapomenu. Libilo se mi jak sel za svim a nemenil nazor jak aprilove pocasi. Taky se mi libilo, ze kniha se odehrava v delsi casove rovine vlastne vypravi celozivotni pribeh dvou lidi, kteri se kuli jedne male nepozornosti dostali do uplne jineho sveta. Vetsinou knihy 2x nectu. Tuto si ale urcite druhy krat prectu, stoji za to.

iveta0428
09.07.2019 4 z 5

Krásný příběh

Libušš
01.07.2019 5 z 5

První dámský čtení, slaďárna... A mně se to líbilo. Není to zpatlanina všeho možného nereálného. Tvaří se to jako vtipnej, svižnej, jednoduchej příběh, ale pak to příjde - hltáš každý slovo. Všechno prožíváš s hlavní postavou - zasměješ se, oddychneš, ukápne ti slza dojetím, bolestí. A rozuzlení děje? To je třešnička na dortu, která tě dostane a kterou bys nečekal/a, ani kdybys byl/a Sherlock Holmes.

Monique66
26.06.2019 5 z 5

Páni. Naprosto skvělé. Přečetla se raz dva, chtělo by to víc takových knih. Dočetla jsem včera a ještě do teď na knihu myslím a přemýšlím nad dějem. Pocity tam jsou popsány tak, jako byste hlavní postavou byli vy. A ještě že to dopadlo tak, jak jsem si představovala, jiný konec bych asi neunesla...

hadenka
20.06.2019

Naprosto úžásné čtení,zhltla jsem to jedním dechem.

Lucika002
19.06.2019 5 z 5

Do knihy se mi vůbec nechtělo, ale teď jsem z ní nadšená :)

bartule
17.06.2019 5 z 5

Nádherná obálka, krásny příběh. Čtivá, rychle plynoucí kniha,kterou jsem slupla na jeden nádech. :-)

KatkaP.
12.05.2019 5 z 5

Naprosto skvela kniha, ve ktere se snoubi napeti, vasen, romantika, laska, erotika,smutek, strach... Ve sve podstate je to velka romantarna ale zaroven skvely psycho thriller. Za me 6 hvezdicek z 6

LivN
21.04.2019 3 z 5

Knihu jsem si dala do nedočtených knih, protože mě nijak neoslovila i když má vysoké hodnocení. Veřím, že je to určitě dobrá knížka, ale asi ne pro mě. Proto dávám tři hvězdy.

Tresnicka113
13.04.2019

Krasna kniha, jako dalsi od autorky.. doporucuji

Kiwicatko
06.04.2019 5 z 5

Paaaani, po nekolika prectenych knizkach, kdy byla romantika protkana humorem byla tohle opravdu zmena. Kdyz si predstavim, kolik casu bylo promarneno a kolik vzajemne bolesti zpusobeno....Skvely, i kdyz z toho malicku se mi udelalo ponekud spatne od zaludku.

vladka321
15.03.2019 5 z 5

Kniha, která začala opravdu napínavě, četla jsem jedním dechem příběh, který se velmi slibně rozvíjel. Sklouzl v něco, co jsem nečekala, ale stálo to za to. Pomsta, která vyústila v lásku. Chybné úsudky, které se dokáží zformovat v něco, co není. V něco, co dožene člověka až ke zloičinu. Fakta, která vyplinou až v závěru jsou sice očekávaná, ale přesto dokonale vložena do strhujícího příběhu.

lovemanner
05.03.2019 4 z 5

Zajimavy pribeh, moc se mi ti libilo:)

andrea4865
26.02.2019 4 z 5

velmi originalni,neobvykly,zajimavy ale hlavne poutavy,plny necekanych dhaleni,kniha me moc bavila,ted sem docetla a hned bych si ji precetla znovu,myslim ze je to kniha vhodna na celovecerni film,dokonala.

Mellisek
06.02.2019 4 z 5

Opravdu nezvyklý příběh - hned od první stránky akce a "něco" se děje. S ničím se napářou opravdu krásně pěkně napsané oba příběhy fáze hlavních hrdinů mi přišla sladká v určitých směrech nereálná a přesto dokonalá. Určitě to stojí za přečtení :)

JanickaP
04.02.2019 5 z 5

Krasny pribeh. Napeti, laska, zvraty, tezky osud dvou lidi, kteri presto vsechno k sobe najdou vzdycky cestu. Mam blazeny pocit na dusi a konecne muzu jit spat :D krasna kniha.

Knihomolka97
28.01.2019 5 z 5

Docela mě pobavilo, že má být kniha určená jen pro ,,vyzrálé" čtenáře kvůli násilnému obsahu a ehm jiným věcem. :-D Ale teda nevím, nevím zas tak hrozné mi to nepřipadalo... vlastně mám pocit, že jsem četla úplně jinou knížku, než byla popsána v anotaci. Ale vůbec mi to nevadí!
Nemohla jsem se od ní odtrhnout, zajímavý příběh, hlavní postavy jsem si kupodivu oblíbila a strašně jsem byla zvědavá a napnutá, jak to nakonec dopadne a jooo jsem nadšená! Na konci jsem ani nedýchala...! :-)