Papírová labuť

Papírová labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344974/bmid_papirova-labut-caF-344974.jpg 4 535 170

Vytvoření návyku prý trvá 21 dní. Je to lež. 21 jedna dní se držela. Ale ve dvaadvacátý den by dala cokoli, aby se mohla vrhnout do sladké náruči smrti. Protože dvaadvacátý den si uvědomí, že cenou za její únik bude jistá smrt jednoho ze dvou mužů, které miluje. Papírová labuť je strhujícím příběhem o vášni, ztrátě a vykoupení, temnou, avšak dojemnou romancí plnou intrik, kuráže a napětí. Vzhledem k násilnému obsahu, sexu a vulgarismům je román určen vyzrálým čtenářům. Téma není pro slabší povahy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Paper Swan , 2015

ivana1975
09.11.2017 5 z 5

Boze, toto bola uzasna kniha plna emocii a zvratov. Vrelo odporucam

Terez25
01.11.2017 5 z 5

Krásná kniha, přečtenou jsem ji měla za dva dny. Děj mě okamžitě vtáhl a nechtělo se mi přestávat číst. Po přečtení mi bylo jasné, že to bude perfektní dárek pro mojí mamku k Vánocům. :-)

teli9845
30.10.2017 5 z 5

Nesouhlasím s informací na přebalu, že obsahuje převratné násilné a sexuální scény. Nejde o thriller či romantickou slátaninu. Je to nádherný hluboký příběh na úrovni světové literatury. Četla jsem jedním dechem. Upřímná sonda do komplikovanosti a křehkosti lidské psychiky a vyvratitelnosti osudu. Skvost.

Damienronnie
23.10.2017 5 z 5

Úplne parádna kniha prečítaná za pár hodín .

Ivuska.09
21.10.2017

Po dlouhé době jsem měla v ruce knihu, na které bych nezměnila vůbec nic, ani jedno jediné písmenko. Je dokonalá a plná emocí, které prožíváte společně s hlavními hrdiny. Postavy jsou tak skvěle vykreslené, že se moje sympatie měnily jak dubnové počasí - přesně podle toho, kdo svůj příběh zrovna vyprávěl, tomu jsem fandila.

maxihrosik
20.10.2017 3 z 5

Pozor, tak trochu spoiler!
Kdybych si byla bývala přečetla předem anotaci, nebyla bych tak zaskočená vývojem děje. Začátek je strhující, bez velkého úvodu člověk vpadne rovnýma nohama doprostřed drsného únosu mladé ženy. Motivy únosce jsou nejasné, nemá zájem o výkupné nebo o zvrhlé sexuální praktiky, ale nějaký osobní problém s obětí v jeho chování probleskuje. Tahle část je skvělá, má spád, je plná napětí a očekávání. V další části dojde k velkému odhalení z minulosti - no budiž, ještě se to dá, ale v téhle fázi byl nejvyšší čas knihu ukončit. Všechno, co se odehrálo poté, už bylo podle mě navíc a změnilo se to v jakousi vztahovou přetahovanou, která se vůbec nehodila k začátku. Spisovatelka měla asi raději napsat dvě knížky, dávalo by to větší smysl.

MartinaF
19.10.2017 4 z 5

Anotace ke knize nic neřekla, takže jsem do čtení šla naslepo. A jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla, protože byla napínavá, romantická, tajně jsem doufala, že konec bude takový, jaký jsem chtěla. Moc doporučuji přečíst, stojí zkrátka za to.

keiko33
16.10.2017 4 z 5

Podobnych knih som uz precirala viac a preto ma az tak tato nedostala, proste som uz citala lepsie, niezeby bola kniha zla. V druhej casti som sa dokonca nudila, no stvrta a piata uz boli super. No ale z knihy plynie aspon par ponauceni, a to ze pomsta v konecnom dosledku este nikomu stastie nepriniesla. Damian kvoli nej premarnil roky s milovanymi.

vivalamuff
11.10.2017 5 z 5

Je to drsné, hodně drsné. Ten příběh má něco do sebe. Láska, vášeň a tak silná nenávist. Všechny ty emoce na vás dýchají z každé stránky. Četla jsem to v angličtině, takže teď neváhám a pustím se do českého překladu. Jen asi zase probdím jednu dvě noci :-)

PetrZastávka
05.10.2017 5 z 5