Chtíč

Chtíč https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117488/bmid_chtic-3gn-117488.jpg 4 249 29

Odvěký souboj mezi dobrem a zlem – se stále stejnými hráči a stále stejnými zavrženíhodnými dušemi. Sedm hlavních hříchů, které si nezaslouží nic než věčné zatracení. Další nelítostný souboj mezi padlým andělem se zatvrzelým srdcem a démonem, který je už mnohem opatrnější a zákeřnější. Isaac Roth, člen takzvaných černých vojenských operací, jehož jediným posláním je plnit rozkaz svých nadřízených a bezhlavě zabíjet, má za sebou temnou minulost a ještě neutěšenější budoucnost. Za nelegální činnost se ocitne za mřížemi, aniž tuší, že má v patách mocného nepřítele, co mu usiluje o život. Jeho osud se ocitne v rukou veřejné obhájkyně Grier Childeové, která v něm probudí dosud neprožitou vášeň. Isaakův někdejší kamarád Jim Heron, teď už padlý anděl, ho však před zatracením jeho duše varuje a nutí ho k zásadnímu rozhodnutí: buď kapituluje, anebo uvěří tomu, že nejmocnější zbraní proti zlu je upřímná láska.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Crave , 2010

vaili
03.03.2014 5 z 5

O dost lepší než 1. díl..napínavá kvalitní andělská série aspoň pro mě :)

Samira
01.03.2014 4 z 5

Přiznám se, že se mi celkově líbil víc první díl. První polovina je skvělá, pak jsem měla menší krizi, hlavně tedy kvůli té super tajné organizaci a popisu její činnosti a členů. Nevím já tedy nerozumím takovým organizacím, ale přece jen by to učitě bylo podstatně složitější, než tady bylo popsáno. Devině připisuji body, za její velmi originální plán, na Jima se těším v dalším díle. Isaac a Grier byli dobrá hlavní dvojice. Význam chtíče v tomto díle nějak zapadl.

Catie_
24.01.2014 4 z 5

Ta nevím, všichni nadávají na díl předešlý, ale mě snad líbil více než tenhle. Chtíč nebyl špatný, ale prostě mi tam něco chybělo. U Chamtivosti mi děj připadal nějak komplexnější. Pro mně takové 3,5*.

Lenny33
18.07.2013 3 z 5

Lepší než první díl, ale stále se tak nějak při čtení nudím...

Senza Jenka
27.04.2013 4 z 5

Druhý díl je lepší, než první. Má to spád. Můj názor na autorčiny nedostatky ohledně znalostí práce tajných agentů a speciálních vojenských složek se nezměnil, spíš prohloubil (supertajná organizace, kde mají všichni stejné tetování přes celá záda???!!?!!) Erotické scény umí napsat dobře, jen ty nesmyslné nechutnosti v pekle my přišly zbytečné. Některé věci postrádají logiku - obětí, která zajistí démonovi ochranu zrcadla - tedy brány do pekla - musí být panna. Ale proč vlastně? A pokud je to čistá, nevinná duše, nemá démon žádnou možnost se jí zmocnit, tak proč ta obětovaná holka trčí v zatracení?!?!!! A proč se Devině příčí zabíjení dětí? Démon bez skrupulí, ale děti ne? Chápu, proč si to autorka zvolila, ale vysvětlení je chabé. A ta záležitost s prozrazením Matyáše... Že tentokrát Jim nevyhrál je myslím logické, napětí tak vydrží až do posledního souboje...

Dandulka
04.09.2012 5 z 5

I když jsem ještě nečetla první díl, tenhle byl super!!!! Přečetla jsem ho za den a půl!!!!! Doporučuji!!!!

Liwilterhage
08.07.2012 4 z 5

Z principu knihy od J.R.Ward nekomentuji, především BDB - své dojmy si nechávám pro sebe. Nicméně k této knize chci napsat pár slov.
Zklamaná nejsem, tzv. dostala jsem to, co jsem očekávala a chtěla dostat. Jen poslední kapitola pro mě byla až moc sentimentální. Kdyby kniha byla o přibližně osm stran kratší - bývala bych byla spokojenější :)

marr13
13.06.2012 4 z 5

Druhý díl je mnohem lepší než první,který se mnohdy táhnul a byl chaotický.Ve dvojce jsem se opět dostala do děje,přesně jak to od této spisovatelky očekávám.Prostě super.Doufám,že trojka bude ještě propracovanější.
Jen ty obálky od Baronetu jsou hrozné.

dalfy
11.06.2012 4 z 5

(SPOILER) Druhý díl v sérii Padlí andělé se mi opět líbil. Jim Heron pokračuje ve své misi ikdyž v závěru se vlastně dozvíme, že tentokrát neuspěl. Moc se mi tato série líbí. Myslím, že Birdová opět po vášnivé stránce nezklamala :)