Chamtivost

Chamtivost

Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší, které musí být zachráněny. Věčný souboj mezi dobrem zlem, mezi spasitelem bez víry a démonem, který chladnokrevně míří za svým cílem a nemá co ztratit. Jim Heron, příslušník tajných armádních jednotek, jehož profesí je zabíjet na rozkaz svých nadřízených, na vykoupení nevěří a hřích považuje za relativní. Jeho neotřesitelný názor se však změní v okamžiku, kdy se stane padlým andělem a dostane za úkol spasit duši sedmi osob, stravovanou jedním ze sedmi hlavních hříchů. A při svém poslání nesmí selhat. Vincent diPietro zaprodal svou duši hromadění majetku a peněz už ve svých sedmnácti letech a ze svých nároků nehodlá slevit až do chvíle, kdy se seznámí s jedním ze svých zaměstnanců, drsným, upřímným a samorostlým motorkářem, který se prohlásí za jeho spasitele. Vinův život je pevně spjatý s okouzlující kráskou, kterou se rozhodl požádat o ruku, avšak v kritickém okamžiku se seznamuje s ženou, díky níž zpochybní nejen svůj vytčený cíl, ale i svou volbu a touhu svého srdce a spolu se svým zachráncem se rozhodne zapojit do souboje o osvobození své vlastní duše....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/115726/chamtivost-115726.jpg 4.1212

Padlí andělé (J. R. Ward) (1.)

Covet (2009)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Baronet

LadyHip

Zajímavé čtení. Asi jsem čekala něco trochu jiného, ale popravdě mě příběh vtáhnul a bavil. První knížka, kterou od autorky čtu, jsem dost zvědavá na další.

Ryorka

Wardka má superschopnost, jak na stupidní scénář červené knihovny namotat napínavý příběh.

gabice4
18.06.2017

Kniha se mi velmi líbila.......

Esemko
14.03.2017

Zatím moje první kniha od spisovatelky a celkem se mi líbila. Bratrstvo neznám, takže nemám s čím srovnávat :-) :-)

len85hor
13.12.2016

pěkné příjemné počtení, kniha se mi sice líbila trošku méně než bratrstvo ale i tak byla super, hned se jdu vrhnout na další díl, knihy od této autorky mám moc ráda, jsou pro mě odpočinkové a člověk si u nich báječně odpočine (alespoň u mne to tak je) - doporučuji

Adriana21
20.07.2016

LUXUSNÍ!!! Prostě super, jako série Bratrstvo černé dýky. Jima jsem si velice oblíbila, od začátku mi byl hodně sympatický.
Vin byl taky super postava. Líbilo se mi, jak se během knihy měnil ze zbohatlického namyšlence na super hodného a chápavého chlapa.
No a dva padlí andělé? Bezkonkurenční :)

vivalamuff
17.01.2016

Mně se tahle série líbila mnohem více než Bratrstvo. Mělo to spád. Strašně jsem si oblíbila Jima i ostatní hrdiny Padlých andělů.

Karolína18
09.10.2015

Je fakt, že je kniha z počátku značně zamotaná, ale autorka jí rozjíždí celou sérii, a tak musí obsahovat mnoho informací. Jak tu někdo zmiňoval, že smrtelných hříchů je sedm, vrtalo mi to hlavou. Po přečtení tohoto dílu je mi už jasné, že jedním z napravených hříšníků je i sám Jim. Ne že by Chamtivost nebyla další z brilantních výplodů fantazie Jessici Bird, jen mě napadá, že to autorka umí i lépe. Předpokládám, že se příběhy budou s každým další dílem stále zlepšovat, takže mě to určitě neodradilo od pokračování. Už se moc těším!

Haňulec
29.09.2015

Tak knihu jsem začala tak nějak chápat až v první třetině. Strašně se příběhy prolínali, takže člověku chvíli trvá než pochopí souvislost. Jinak pěkné oddechové čtení, velmi rychle se to čte. Ale bohužel už jsem četla lepší knihy. Takže pouze 4 hvězdy

Lorrainee
01.09.2015

Rozhodne lepsi nez prvni dil bratrstva. Slibny rozjezd serie.

adelinka
24.03.2015

kniha bola pre mňa rýchlovkou...čítala sa mi fajn aj dej ma zaujal aj keď žáner knihy bol tak trochu fantasy.....mladý muž utrpel úraz a stal sa z neho anjel, ktorý mal ale na zemi určité poslanie.....snaží sa zistiť koho a ako má napraviť - komu má pomôcť.....nebudem prezrádzať viac z deja, ale dobré odreagovanie.....prečítala som ju počas jedného víkendu.....

xxiixxi
18.12.2014

No popravdě, moc mě nezaujala :-( Nečíst Bratrstvo, tak bych dala lepší hodnocení, ale když porovnám s Bratrstvem, tak příběh není tak výrazný, že byste se od něj nemohli odtrhnout, a ani hlavní hrdinové nejsou tolik k sežrání, takže nemohu jinak. Čekala jsem něco trochu lepšího.

hrubik
13.06.2014

Kniha mě bavila, byla to klasická "wardovka", příjemné čtení podobné knihám Bratrstva. Jsem zvědavá, co přinesou další díly.

mazzone
11.06.2014

Wardová patrí medzi moje oblúbené autorky, ale baby povedzme si po pravde na Bratrsto čiernej dýky sa už nič nechytá :D
každopádne odporúčam aj túto sériu o siedmych smrteľných hriechoch, vtipné momenty a poučenie do života sa nájde aj tu :D

vaili
26.02.2014

Tak takový lepší průměr váhala jsem že dám o hvězdu míň, ale přečetla jsem ji za 2 dny, tak si zaslouží asi 4 :) nemá to špatný nápad, ale není to tak, že Vás příběh chytne a nepustí jako u jiných knih podle hodnocení jsou další díly lepší tak uvidíme..

Samira
23.02.2014

Úplným začátkem jsem se trošku nemohla prokousat, protože jsem netušila směr, kterým se bude kniha ubírat, ale od 5. kapitoly jsem to vysloveně hltala. Jsem šťastná, že budu mít další sérii od Ward, ona je prostě skvělá. Knize nic nevytýkám, věřím, že další díly budou ještě lepší.

lenocka2013
31.01.2014

Parádna kniha, velmi dobre napísaná.

Catie_
19.01.2014

Bála jsem se toho a snad proto mě to akorát tak příjemně překvapilo. Líbí se mi spojení s příběhem bratrstva, i když jsem se musela ptát, tak takové dva světy od sebe mohou existovat odděleně?

Alie
07.01.2014

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli je i v této sérii od J.R.Warda také pár erotických scén jako v serii Bratrstvo Čcerné dýky.
Děkuji předem za odpověd a odpovězte prosím co nejdřív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendulik
21.12.2013

Perfektní. Knížka mě moc bavila. Bála jsme se, že bude o ničem ale byla super. Moc krát jsme se u ni zasmála.

ferda
22.08.2013

Zajímavý námět, docela to ušlo i když jsem četl nejdřív druhý díl.

Lenny33
16.07.2013

Kniha mě moc nezaujala. Popravdě osud Vina a Marie-Terezy mi byl ukradený a nebavil mě. Příběh Jima a padlých andělů celkem ušel. Kupodivu největší radost jsem měla, když se dějem sem tam mihl někdo z Bratrstva - to se mi vždy rozbušilo srdce a připitoměle jsem se usmívala. :)
Co se mi líbilo, byl autorčin povedený humor, kterému zde dala větší průchod než v jiných knihách a bylo to super.
Uvidím co 2. díl, ale s bratrstvem se to srovnávat nedá...

mary.M
09.06.2013

Na knize mě nejvíce zaujaly romantické rozhovory mezi Gretchen a Vinem, jejich rozvijející se vztah, ale celkový příběh mě neoslovil.

Senza Jenka
07.04.2013

Výhodou této knihy je, že autorka nemusí vymýšlet krkolomné zákonitosti upíří populace, jako v sérii o Bratrstvu. Kniha je trochu praštěná, občas nelogická, ale místy i dost vtipná. Pár výhrad mám k překladu - paní překladatelka mimo jiné očividně neví přesný význam rčení o "medvědí službě". Na textu je dost vidět, že autorkou je žena, která prostředí zvláštních armádních složek zná jen velmi letmo. Celkově se mi to ale docela líbilo.

Lyra22
23.10.2012

Bratrstvo černé dýky bylo super (v celkovém dojmu, samozřejmě), ale na tuto sérii si nemohu zvyklnout. Přečetla jsem jak Chamtivost, tak i Chtíč a nezaujalo mě ani jedno. Nevím jestli se mám vůbec obtěžovat a čekat na další díl :(

Dandulka
06.10.2012

Super knížka, těším se na další díly.Který smrtelný hřích bude další?

dalfy
19.04.2012

Měla jsem obavy, protože bratrstvo mám ráda. Jiný svět - jiní hrdinové. Nezklamalo mě to, už se těším na další díly. Moc se mi líbí, že se knize objevují hrdinové z bratrstva.

marr13
29.03.2012

Myslím si,že J.R.Ward chtěla popsat další svět, kromě upírů, ale trochu se do toho zamotala.Děj je kostrbatý a místy zdlouhavý. Avšak si myslím, že nás zavedla na začátek světa, který se postupem času bude prolínat se světem Bratrstva, už proto doporučuji, pokud máte rádi Bratrstvo černé dýky, si to přečíst.