Grey

Grey https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260317/bmid_grey-IVm-260317.jpg 3 1713 345

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian , 2015

janebeauty9860
04.01.2019 3 z 5

Mám ráda knihy z pohledu muže. Aspoň jsem se dozvěděla něco málo z jeho minulosti.

kalinka99
07.12.2018 1 z 5

No, nevím k čemu autorka napsala další knihu, ale z pohledu Greye. Žádné překvapení, pořád se to opakovala. Takže za mě propadák.

Čaverka
20.11.2018 2 z 5

V podstatě totéž, co už jsem jednou četla jen z pohledu Greye.. Proto méně hvězdiček. Přečíst se dalo, ale v podstatě už jsem celý příběh znala.

EvikU.
12.11.2018 3 z 5

Já nevím. Šlo to číst. Ale ty předešlé díly jsem měla radši. Nebo jsem zrovna neměla číst teď ero, ale nějakou detektivku.

Karola050716
09.11.2018 1 z 5

Pro mě absolutně zbytečná kniha. Předchozí trilogii jsem četla, nic nového jsem se nedozvěděla. Sem tam hozená noční můra, či nějaké obchodní jednání mi nepřijde jako důvod vydávat celou knihu z pohledu Christiana, abychom ho jakože víc poznali...jenže o to vlastně ani nešlo, že? Co je to teď za módu psát knihy z pohledu druhé postavy, vydávat převážně neškodné soubory povídek kvality (horší)fanfiction ze světa různých sérií atd.? To už nemáte námět na něco nového? Tak prostě nepište!

Terez9119
05.11.2018 3 z 5

Nejlepší díl. Hodně překvapivě. Kdybych si měla vybrat jeden díl, který bych si z celé té řady přečetla, tak tenhle. Asi je to hlavně tím, že vypravěč není naivní nána, co má vnitřní bohyni (personifikovaný chtíč), ale docela fajn chlap, kterej má hodně vážný problémy sám se sebou. Konec byl vyprávěním mnohem lepší, než konec první dílu.

-markéta-
14.10.2018 5 z 5

Kdybych neměla hodně práce do školy, knihu bych byla schopná přečíst za jeden den.
Bylo super si opět připomenout, jak to vlastně celé začalo. Pohled Christiana mi byl jasný, ale jenom tím, že vím, jak to celé škončí. Každopádně i tak jsem si knihu nesmírně užívala a hltala každý řádek.
Nechtěla jsem tuhle knížku číst a ani nevím proč, ale jsem ráda, že jsem se do ní pustila a přečetla! Za mě to byla pecka!
Jsem ráda, že jsem knihu četla doma, protože číst ji na veřejnosti, tak si o mě lidi řeknou, že jsem blázen, protože jsem se u nějakých pasížích usmívala jak "trotl".
Tímto jsem úspěšně ukončila 50 odstínů!

veronika8042
07.10.2018 3 z 5

Kniha se četla lehce. Jen jsem čekala, že se více dozvím o jeho minulosti. Navíc mi hodně vadilo, že z něho autorka udělala trošku podpantoflaka :-\
Nemůžu ale říct, že by se mi kniha úplně nezamlouvala. Některé scény byly jako z porno filmu, ale červená knihovna mi nevadí...
Pro fanoušky odstínů, je to jak dělaný..

anetinkalan
26.08.2018 4 z 5

Bylo fajn, znovu si připomenout, jak to bylo na začátku a podívat se na to z pohledu muže dominanta. I když na vyprávění z pohledu Anastazie to rozhodně nemá. Čekala jsem od toho možná trochu víc odhalení.

Allia
19.08.2018 3 z 5

Za mne tedy o dost lepší než původních 50 odstínu šedi. Z pohlede Geye to má více šťávy a něco do sebe, jelikož se více dozvídám o jeho minulosti a pohnutkám, proč je jaký je. Ale stále je to jen oddechové čtení na téma ala Popelka a princ (tedy v tomto případě "chudá" dívka a milionář), takže nečekat nic světoborného, ale prostě relax s příchutí erotiky ;-) Určitě si přečtu další díl z jeho pohledu :-)

Ivka14
15.08.2018 2 z 5

Tak tohle bylo lepší než z pohledu Anastasie. Byli tam i ty jeho noční můry někdy i vzpomínky na bývalé sub. Už se těším na pokračování.

Petrush
28.07.2018 1 z 5

Ne, toto opravdu ne.
Velkým fanynkám předchozích dílů se tato kniha asi líbit bude - pokud jim tedy nevadí, že znají děj dopředu. Jak by se kniha líbila těm, kdo nečetl předchozí díly, to nemůžu říct, ale tipla bych, že by se líbit mohla - pokud jim nevadí plytčejší a jazykově chudší díla. Pro zbytek - ztracený čas při čtení.

Nelíísek
15.07.2018 4 z 5

Úplně stejný příběh ale z jiného pohledu a abych pravdu řekla Christianův pohled je podle mě lepší než Anin (samozřejmě spíše takhle ... je zajímavější!) . Těším se na pokračování.

kopretina001
14.07.2018 5 z 5

Skvělé uzavření celé série z pohledu samotného pana Greye.

Denisa153
30.05.2018 5 z 5

V podstatě to bylo stejné jako padesát odstínů šedi a dost věcí se tam opakovalo. Ale příjemné doplnění.

marci137
21.05.2018 2 z 5

Já měla za to, že je Grey DOMINANT a ne podpantoflák.. ach jo :( Zklamání...

Hania932
20.05.2018 5 z 5

Jamie Dornan je můj oblíbený herec. A proto jsem si zamilovala i Christiana Greye. Knížka se mi strašně líbila. Viděla jsem film a vždycky mě zajímal jeho pohled, pocity. Takže mě se knížka moc líbila. Hezky se četla, bylo zajímavá, vzrušující a taky plná očekávání. Rozhodně doporučuji všem kdo mají rádi Christiana Greye♥

Jeckyyy
09.04.2018 2 z 5

Kniha byla zajímavá chvilku, že jsem poznala jak to vidí a jak přemýšlí druhá z hlavních postav.....ale tak od půlky už nuda. Musela bych být sakra velký fanoušek, aby mě mohla bavit tato kniha i tři knihy předcházející...a to nejsem :)

ufounek173
13.03.2018 5 z 5

skvělý pohled z druhé strany

syfilak
12.03.2018 odpad!

Velké zklamání, v půlce jsem to prostě vzdala