Grey

Grey https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260317/bmid_grey-IVm-260317.jpg 3 1715 345

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian , 2015

Danago
22.10.2017 3 z 5

Podle mě je tato kniha naprosto zbytečná je to opakování série, připadlo mě to slovo do slova stejné a to jsem Padesát odstínů šedi četla už hodně dávno. Doufala jsem že se dovím více o Christianově dětsví a životě, ale toho jsem se nedočkala, což je škoda. V knize jsem neobjevila vůbec nic nového. Vše se opakuje pouze z pohledu Gree. Asi kdybych ty 3 knihy už nečetla doporučila bych přečíst si jenom tuto jednu knihu, je to rozhodně lépe vykresleno bez zbytečností z předchozích knih. Je to rozhodně lepší knížka než celá předchozí trilogie.
No asi byl marketinkový důvod vydat tuto knihu jako poslední.
Knihu jsem poslouchala jako audio, takže to ztráta času nebyla.

Rečica
18.10.2017 5 z 5

Bylo zajímavé, číst knihu druhým úhlem pohledu. Kniha Grey dokáže vtáhnout do děje a připomenout si první díl v jiných a hlavně živočišnějších myšlenkách :-)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

h.mose
07.10.2017 3 z 5

Řekla bych, že než číst všech 50 odstínů, je lepší to vzít jen přes tuto knihu. Příběh je totožný a navíc už zde neskáčou salta žádné vnitřní bohyně... /chválabohu za to!/

cmelda26
26.09.2017 5 z 5

Za me nejlepsi z cele serie

MiraiYume
17.09.2017 3 z 5

Kniha mi přišla už docela zbytečná. Takové natahování a oživování prvního dílu bestsellerové série. Bylo sice zajímavé číst příběh také z druhé strany, ale nic nového to nepřineslo. Skalním fanouškům bych ji však určitě doporučila.

Ďumbierka
15.09.2017 4 z 5

Ja mám rada Anu a Christiana a veľmi som sa na príbeh z jeho pohľadu tešila. U mňa to splnilo všetko :) 4* má asi len preto, že mňa proste viac oslovilo rozprávanie z pohľadu Any :) . Pevne verím, že aj 50 odtieňov temnoty bude z pohľadu Christiana, to ma veru láka a tiež posledný diel, než už je to komplet.

Cartyra
07.09.2017 5 z 5

Původně jsem od knihy očekávala, že mě nebude bavit, ale opak je pravdou. Grey vyplňuje mezery v příběhu Padesát odstínů šedi a nastiňuje perspektivu z druhé strany tak zajímavě, až dechberoucně.

terush2300
05.09.2017 2 z 5

Kniha pro mě byla velkým zklamáním. Jednak proto, že mě vcelku nudilo číst ten samý příběh znovu a hlavně proto, že jsem si Christianovo nitro představovala úplně jinak a tato kniha mi zbourala všechny nastřádané iluze. Za mě tedy jen nepovedený pokus vytřískat z této série ještě více peněz. Ale tak, není se čemu divit.

Peťulka3
01.09.2017 5 z 5

I když to spousta lidí kritizuje,tak mě se příběh Christiana a Anastasie prostě líbí. Čte se to hezky,člověk u toho zapomene na vlastní starosti :-)

Beatrisie
01.09.2017 5 z 5

Mě se to líbilo:) a chtělo by to pokracovani

Severka.G
24.08.2017 5 z 5

Super chce to pokračování

Zama
08.08.2017 5 z 5

Na tuto knihu jsem čekala půl roku. Jelikož byla drahá a 500kč se mi za ní dávat nechtělo. Před měsícem jsem si jí koupila a přečetla za 3 dny! Neuvěřitelné. :D Bavila mě. Vždy jsem chtěla vědět jaký je příběh z Greyovi strany. Doufám že bude i druhý a třetí díl. :)

zimka.r
27.07.2017 5 z 5

Před čtyřmi lety jsem si přečetla všechny odstíny. Před měsícem jsem se podívala na filmy a teď jsem si přečetla tento díl a mě se ta pohádka prostě líbí :)

makynka911
25.07.2017 3 z 5

Greye nelze hodnotit jako další knihu v sérii. Je to prostě jen snaha (stejně tak tomu bylo u Twilight) překopat první díl z jiného pohledu a to se podle mě nepovedlo. Grey se dal sotva číst, a i když mají i předchozí knihy své mouchy, tak tato kniha se mi nelíbila vůbec, až na několik málo okamžiků, kterých však bylo ale opravdu žalostně málo.

TheMelorry
21.07.2017 3 z 5

Na jednu stranu je kniha naprosto zbytečným doplněním (nebo spíš opakováním) série. Na druhou stranu je možná zbytečný, ale na odreagování je ideální. Těšila jsem se na informace ohledně Christianova dětsví a života, těch ale v knize moc nebylo, což je škoda. V podstatě jsem se nic moc nového nedozvěděla, ale jako doplnění série...Proč ne?

MoncaK2
17.07.2017 odpad!

To bylo strašný

Alex.rrr
17.07.2017 2 z 5

Jediné a velké plus je čtivost knížky, stránky doslova nestačíte převracet...Ale to je asi tak vše. Nápad se stejným příběhem z pohledu druhé osoby je zajímavý, ale jinak je to slátanina. Hlavně když hlavní drsňák je vlastně měkota...

helena1147
17.07.2017 2 z 5

Nedokázala jsem přečíst celé, nakonec jsem si přečetla první třetinu a posledních 10 stran a myslím, že jsem o nic nepřišla.

Barbora H
29.06.2017 2 z 5

No... všem knížkám v trilogii jsem kdysi dala 5* - to jenom za to, že mě děj (spíše život Ch.G. než děj samotný) upoutal a donutila jsem se sérii přečíst proto, neboť jsem se potřebovala dovědět, jaké problémy má hlavní hrdina a zda se jich a jak zbaví - jiný děj knihy mi byl celkem ukradený - no a proto asi už nedokážu objektivně posoudit tuto knihu, když už je to jen celé dokola, dokola, znovu a znovu... z celé knihy jsem nepřečetla ani 50 stránek - nějak ztráta času... i když jsem byla ráda, že jsem knihu v knihovně objevila v češtině a mohla do ní nakouknout...