Grey

Grey https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260317/bmid_grey-IVm-260317.jpg 3 1717 1717

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian , 2015

9098
17.01.2017 4 z 5

Rozhodně jedna z nejlepších knih v roce 2016.

MartinaSladkova
12.01.2017 4 z 5

Z celé odstínové série to nejlepší. Holt chlapi to umí líp.

milena8281
28.12.2016 2 z 5

Četla jsem celou sérii, ale zatímco 50 odstínů šedi jsem hodnotila jako velice dobře čtivou, tenhle díl mi už tak čtivý nepřipadal. Mám ráda oddychovky, takže jsem se u toho pobavila.

verushka19
27.12.2016 4 z 5

Zajímavá kniha. Náhled Greye je určitě zábavnější.

erga
22.12.2016 5 z 5

Těšila jsem se, až si přečtu nějakou oddechovku a pustila jsem se do tohohle. Asi jsem to číst neměla. Ztratila jsem své vlastní představy o tom, co si tak mohl myslet a co se v něm odehrávalo z četby klasického prvního dílu. Ale stejně jsem zamilovaná do toho vývoje. Chlapa, který se nechtěl vázat na beznadějně zamilovaného.

HaKr
12.12.2016

Konečně jsem si mohla přečíst příběh i z druhé strany.

Kayla
11.12.2016 odpad!

Konečně jsem tenhle brak dočetla. Je to děs a hrůza. Četla jsem to jen ze zvědavosti, ale musím říct, že to byla zbytečná ztráta času. Párkrát jsem to chtěla definitivně vzdát a knihu odložit, ale nakonec jsem to přece jen přelouskala. Nemám ráda nedočtené knihy. Fakt mi série Padesát odstínů šedi nesedla. Nedoporučuji.

trynitrix
11.12.2016 4 z 5

Takové osvěžení příběhu z Christianovi strany :-)

whiolet
29.11.2016 1 z 5

Zajímalo mě zda kniha z pohledu pana Greye bude zajímavější, ne opravdu nebyla.....Bohužel mi vše přišlo nereálné a jeho podání nudné..

KatherineSirova
25.11.2016 5 z 5

Super knížka lepší než 50odstinu sedi

Lenka1386
21.11.2016 odpad!

Knihu jsem přečetla proto, že vyvolala davové šílenství a tak mě zajímalo, jestli na tom přece jen něco nebude. A není. Jediným rozdílem mezi tímto a klasickými Harlekýnkami je ten, že Grey je bohužel delší. Hlavní postavy jsou nesympatické, děj plytký, ale u erotických scén jsem se vážně pobavila - věta: Ježiši, Ano, vždyť ty jsi úplně prosáklá! mi vehnala dokonce slzy do očí...

Pet007
04.11.2016 5 z 5

Každá kniha, která mne vtáhne do svého světa, je dobrá.

evelýny
01.11.2016 1 z 5

Tato kniha je důsledkem pominutí smyslů ze septické horečky, která před časem zachvátila celý svět. A možná jenom zlevnili v Londýně cenově dostupné bílé víno, možná Nutellu ( oboje autorka miluje). Možná též paní spisovatelce došla fantazie, kterou čerpala z internetu, možná již nemohla své nabyté zkušenosti ověřovat v praxi důsledkem únavy materiálu...Ale nevytvářejme si domněnky.
Z mého pohledu je tato kniha nuda. Nuda na každé stránce. Zkrátka: Nuda na entou. Já nedočetla. Jednu hvězdu uděluji sama sobě za to, že jsem odolala davovému šílenství a knihu nekoupila za komerční nestydatou cenu, i když díky mé zvědavosti moje peněženka měla namále :-)))
Zajímavost: Pyramidy, vystavěné v obchodech z této knihy - za výšku pyramid by se nemusel stydět ani egyptský panovník Cheops - mizely před očima. Nechápu?!

P.S. Paní Eriko, někdy méně znamená více...

nika7948
27.10.2016 5 z 5

Kniha skvělá...jen sakra ten je sprostej :D :D

len85hor
25.10.2016 5 z 5

kniha se mi velice líbila, přečetla jsem ji jedním dechem a musím říct že jsem se u ní i docela nasmála, bylo to velice zajímavé čtení, konečně jsem mohla nakouknou do Christianovi hlavy - zajímavé, asi si budu muset přečíst i první tři knihy, protože jsem zjistila, že spoustu pasáží už si vůbec nepamatuji, hezké odpočinkové čtení - doporučuji

alzbeta4340
07.10.2016 5 z 5

Četla jsem po delší době od předcházejících knih a bylo to dobře, protože opakující děj mi nevadil. Grey je důstojné zakončení fenoménu. Hodnotím positivně - přece jen dějová linka tady určitě je a navíc mi autorka Christiana celkem nečekaně polidštila.

eva4036
06.10.2016 4 z 5

Knížka se mi líbila snad mnohem víc než padesát odstínů šedi a připadala mi víc zábavnější než z pohledu Anastasie. Těšilo mě, že konečně můžu nakouknout Christianovi do hlavy a vědět taky co si myslí a musím přiznat, že někdy jsem měla co dělat, abych se nezačala smát.

Macawi
24.09.2016 3 z 5

Ale jo, přečteno celkem s chutí. Autorčina slovní zásoba způsobila, že i se svou slabou angličtinou jsem nepotřebovala slovník. Bylo hodně znát, že ke knížce nemá nový nápad, nebylo přece nutné znovu opisovat všechny dialogy, místo toho mohla ukázat víc z Christianovi práce a jeho ostatního života.

Mikako
16.09.2016 odpad!

Tak tohle byla hrozná nuda. Chtěla jsem něco lehčího, jen takový relax, ale co je moc... Pro tohle bych nepotřebovala ani mozek... Erotické části všechny na jedno brdo, samé Ježiši Ano, udělej se pro mě! :-D Přečetla jsem dvě a pak jsem je přeskakovala. Přiznávám, že na konci jsem přeskakovala po odstavcích s vidinou poslední strany. Ne... Tohle byl fakt úlet...

Dandulka
16.09.2016 5 z 5

Paráda! Zhltla jsem ji za tři dny!!!!! Všem moc doporučuji!!!!!