Pachatelé dobrých skutků 3: Kouzláci

Pachatelé dobrých skutků 3: Kouzláci https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215316/mid_pachatele-dobrych-skutku-3-kouzlaci-215316.jpg 4 48 7

Třetí díl oblíbené knižní série Pachatelé dobrých skutků (Puntíkáři, Duchaři) od Miloše Kratochvíla přináší další rozverné historky dvou nerozlučných kamarádů. Jako Duchaři si to Michal s Fildou ve škole pěkně zavařili i u pana školníka Vavery. Páchat dobré skutky a někoho zachraňovat nebývá jen tak

Knihomolka506
12.12.2020 5 z 5

Třetí díl série Pachatelé dobrých skutků. Franta a Michal – kamarádi a spolužáci v jednom jsou známí vtipálci, kteří už hodněkrát zažili nějaký vážný trest za své neplechy. Co se jim podaří udělat tentokrát, když do jejich života vběhne kouzelník, který rychle a nutně potřebuje pomoct a kluci na oplátku potřebují to stejné od něho? Začtěte se do vtipné a strhující fantysy plné magie, karet a kouzel...

jenda88
24.09.2019 5 z 5

super kniha o super kamarádech

Anetka24
11.11.2018 5 z 5

Knihu jsem četla ve 2. třídě a pořád si pamatuji že jsme z ní byla nadšená :)

Knižní střípky
29.06.2018 4 z 5

Knihy pana Miloše Kratochvíla má ráda má dcera a i já coby dospělák jsem s nimi vždy velmi spokojená. Jsou plné vtipu, akcí, ale i skrytého ponaučení, což jako rodič samozřejmě oceňuji. Vždy je ale podáno takovou formou, že dítěti přijde jako samozřejmé a asi si ani neuvědomí, že je v knize i nějaký přesah, prostě vše je v autorových knihách tak nějak přirozeně podáno. Děti ho přijmou, pobaví se a to je to hlavní.

helusa2
06.10.2016 4 z 5

Další kniha z naší oblíbené série :-) Tentokrát nám doma trvalo trochu déle, než jsme se jí společně po večerech prokousali, protože nám do toho přišly prázdniny a hektický začátek nového školního roku, ale závěr jsme sfoukli bleskově. A nasmáli jsme se - tedy hlavně já, zvlášť u maminky v peřináči :-D

sabanka
12.08.2013 4 z 5

Celkem dobrá knížka ,ale asi bych nevěřila ,že kouzla z knížky mohou fungovat.

TerJac
26.06.2013 5 z 5

Doporučuji všem rodičům, co mají doma malé nezbedy, kteří občas věci dělají jinak ... i když je myslí dobře :)¨
Zkrátka pan Kratochvíl, který v tomto nikdy nezklame. Kniha je nabitá vtipem a číší z ní ničím nepoškozená radost, kterou by dětem kniha měla ( bohužel u nás ne vždy) vždy přinést.