Pachatelé dobrých skutků 2: Duchaři

S podtitulem: Výtečníci Michal Souček a Filip Fialka bojují s duchy! Dva nerozluční kamarádi, které jsme poznali v prvním díle s názvem Puntíkáři, musejí neustále někomu pomáhat. Tentokrát zjistí, že jejich spolužák Trpajz Lojda vidí při hodině zeleného ducha. Michal s Filipem se samozřejmě rozhodnou, že to nenechají jen tak, překonají své obavy ze záhrobí a rozhodnou se, že ducha zneškodní. Ovšem nejprve ho musí vidět… Co všechno vzejde z jejich dobrých úmyslů a jaké průšvihy je zase čekají, se dozvíte v Duchařích....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/49753/pachatele-dobrych-skutku-duchari-49753.jpg 4.230

Pachatelé dobrých skutků (2.)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Mladá fronta

Kniha Pachatelé dobrých skutků 2: Duchaři

jenda88

super knížka

ferda16

Další díl hezké série - opravdu oceňuji použití češtiny pro děti. Konečně pěkné téma bez vulgárních slov - tento autor rozvine dětem jazykové dovednosti. Navíc pobaví i rodiče :)

agatha2
29.06.2018

Knihy pana Miloše Kratochvíla má ráda má dcera a i já coby dospělák jsem s nimi vždy velmi spokojená. Jsou plné vtipu, akcí, ale i skrytého ponaučení, což jako rodič samozřejmě oceňuji. Vždy je ale podáno takovou formou, že dítěti přijde jako samozřejmé a asi si ani neuvědomí, že je v knize i nějaký přesah, prostě vše je v autorových knihách tak nějak přirozeně podáno. Děti ho přijmou, pobaví se a to je to hlavní.

Gibis
07.02.2018

Tihle kluci mě vážně moc baví :) Už sice dávno nejsem dítětem, ale přečetla jsem s velkou chutí a výborně se pobavila :)

kuba2006
20.07.2017

hezke velice podobne prvnimu dilu

iva23
17.01.2017

Přečteno s dcerou (9 let), ona četla, já poslouchala. Občas jsem se v tom trochu ztrácela nebo naopak musela doplňovat (např. kdo byla Božena Němcová). Řekla bych, že na některé vtipy a souvislosti je ještě malá, za rok by si knížku mohla užít víc. Celkově lepší průměr.

TerJac
26.06.2013

Doporučuji všem rodičům, co mají doma malé nezbedy, kteří občas věci dělají jinak ... i když je myslí dobře :)¨
Zkrátka pan Kratochvíl, který v tomto nikdy nezklame. Kniha je nabitá vtipem a číší z ní ničím nepoškozená radost, kterou by dětem kniha měla ( bohužel u nás ne vždy) vždy přinést.

tyzik.cejka
12.05.2013

hezký zážitek při čtení knihy

Scarlet
Scarlet