P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

Tynulda
23.01.2017 5 z 5

Říká se - nesuď knihu podle obalu, ale tato kniha si mě získala na první pohled. Když jsem se k ní konečně dostala, uchvátila mě nejen skvělá ilustrace, ale i kapitoly samy o sobě. V několika z nich jsem se doslova našla a zhltla jsem ji během několika hodin. Určitě se k ní ještě vrátím.

netty
22.01.2017 5 z 5

Tu knihu miluju! Nejen že je nádherná zvenku (protože ten přebal je neskutečně krásný), ale je úžasná i uvnitř. Četla jsem jí několikrát a často se k některým větám vracím. Aňa slíbila, že pokud se P.S. bude prodávat, napíše další knihu. A já se na ní strašně těším!

Mayas
19.01.2017 5 z 5

Kniha je pro ženy, které vnímají život prožitkářsky a to i v situacích, které nejsou příjemné - ve všem špatném se najde něco dobrého. Z knihy srší pozitivní energie, kterou tam Aňa nezapomněla vepsat. A jak sama uvádí, kniha byla sepsána, abychom se v tom každá alespoň občas našla a to určitě platilo...vnuklo mi to vzpomínky na zážitky s rodinou i na první lásky, či těhotenství.

Viktoorie
19.01.2017 1 z 5

Kniha pro mě tedy velké zklamání. Je pěkně udělaná, to ano.. Ale obsah je úplně o ničem. Obyčejně knihu přečtu jedním dechem, a pak mne mrzí, že už je konec.. Ale u této jsem se musela přemáhat abych jí vůbec dočetla, jelikož nemám ráda nedočtené knihy..
Nic Vám to nedá, je psaná 5 let prý, ale podle mého celkem o ničem..
Škoda času a peněz. Určitě nedoporučuji..

Makaja
18.01.2017 2 z 5

Vlastně se mi líbily jen ilustrace a pevné desky s gumičkou. Takže Lela má za pět hvězdiček, Aňa bohužel jen za dvě.

ksuia
16.01.2017 1 z 5

Holčičí oddechovka vhodná při bolesti zad, nevolnosti, chřipce... (prostě když nemáte sílu přemýšlet :D). Zpříjemnila mi blbý den "proležený" v posteli. Za to velký plus.

sachista
16.01.2017 5 z 5

Tato kniha je nejenom krásná vizuálně, ale i obsahem. Některé kapitoly jsou vyloženě pohlazením na duši. Nestačím se divit, že naše přední herečka pouze se základním vzděláním dokáže tak přesně popsat některé věci, stavy, jevy, dojmy, emoce, zážitky, myšlenky. Když si vzpomenu na základní školu a ty kolegy, kteří už dál studovat nechtěli nebo nemohli, ti by nenapsali ani deset vět, natož celou knihu. Aňa vyvrací mantru poslední doby, že musíme být všichni vysokoškoláky, aby z nás něco bylo a někam jsme to dotáhli. Příjemný čtenářský zážitek a jako zájemce o astrologii nemohu nepoznamenat, že jde poznat, že to psal člověk ve znamení Berana (sám jsem Beran).

katu9365
14.01.2017 2 z 5

Na tuto knihu jsem se velmi těšila, čekala jsem na ní v knihovně 3/4 roku. Dokonce jsem 2x odolala tomu, že si raději koupím než čekat. Jsem ráda, že jsem to neudělala. Kniha pro mě byla průměr, ze začátku se četla skoro sama, ale konec byl neskutečně dlouhý. Na jednu stranu nemám ráda knihy typu povídek nebo fejotonů a číst je v kuse, většinou je prokládám ještě jinou knihou. Na druhou stranu, této knize by nepomohla ani celá knihovna. Poslední rok fejetonů byl o ničem, samé otázky bez odpovědí .... Aňu jako herečku mám moc ráda, ale číst její výplody mysli opravdu číst už nechci.

IvankaM
13.01.2017 5 z 5

Nejsem moc na české autory, ale jsem strašně ráda, že jsem této knize dala šanci. Je to nádherné.

Elisabeth9
13.01.2017 4 z 5

Zajímavé myšlenkové pochody, doporučuji číst jen pár povídek před spaním. Ke knížce se možná vrátím, spíš si ji jen prolistuji. Budu si pamatovat třeba úvahu o setkání všech bývalých milenců v jedné místnosti a co by se stalo :)

DeeBook
12.01.2017 5 z 5

Pohodové čtení, a velmi pěkně ilustrovaná knížka.

Nixa
12.01.2017 4 z 5

Ideální kniha na dovolenou nebo na příležitosti, kdy nemáte tolik času na čtení, ale stejně si chcete něco číst. Navíc jsem asi ještě neviděla hezčí knihu po vizuální stránce. Ta obálka a ilustrace jsou opravdu nádherné :)

Erinien
11.01.2017 3 z 5

Zajímavé. Nekteré texty mě chytly za srdce, některé mě donutily zamáčknout slzu a některé mě vůbec nezaujaly. Rozhodně oceňuji snahu popsat tu lásku, která snad nikdy úplně popsat nejde. Ráda jsem nakoukla Aně do hlavy.

miru3059
05.01.2017 4 z 5

Milá, příjemná kniha, která donutí člověka na chvíli se zastavit a zamyslet se nad tím jak vlastně žije, zda řeší podstatné věci nebo jen malichernosti. Několikrát mi vykouzlila úsměv na tváři. Chválím také obálku knihy a ilustrace.

Jordyz
03.01.2017 5 z 5

Velice hezká a laskavá kniha. Někdo píše, že kvalita časem upadala, mě spíš připadá, že prostě jen odráží momentální dění v životě autorky. Já jsem moc ráda, že tuto knihu mám a nemusím ji nikomu vracet, určitě se k ní ještě vrátím! A ilustrace jsou prostě nádherné! I díky nim, je tato kniha pohlazením po duši. A to ne vždy jsem souhlasila s autorčiným náhledem na věc, což dle mě není vůbec na překážku, ba naopak :-)

babsi66
02.01.2017 3 z 5

Tak co si budem vykládat, výkvět hlubokých myšlenek to zrovna není a doufám, že to tak ani nebylo míněno (protože pokud ano, tak to nevyšlo ani omylem). Jenže je fajn občas si vyplnit hlavu sledem myšlenek, nápadů a asociací někoho jiného než těmi svými, a to bez ohledu na jejich kvalitu. Některé texty jsou lepší, jiné horší, některé mají pointu, jiné jsou spíše opravdu jen spojením několika myšlenek dohromady bez dalšího přesahu. Každopádně mně se to jako nenáročná knížka, po které můžu sáhnout kdykoli a otevřít ji kdekoli, líbilo.

Padfoot
30.12.2016 1 z 5

Myslím, že jsem tehdy četla ten první článek, který Aňa pro ELLE napsala a byl prostě super. I proto jsem tu knihu teď nutně potřebovala a koupila. První článek byl bohužel patrně i ten nejlepší. Kniha je rozdělena do pěti let, v každém něco kolem deseti počteníček. A celou dobu je hrozně jasně vidět úbytek kvality. Je znát, že na první články měla možná víc času, víc je promýšlela, víc se asi i snažila. Jsou vtipné, mají myšlenku, pointu. Postupně toho ale ubývá. Hodně se opakuje, některé články jsou už o ničem, jakoby odfláknuté. Trochu mě to mrzelo. Když jsou ilustrace lepší než obsah, není to dobré.

iLuciferie
27.12.2016 2 z 5

Kniha, která opravdu skvěle vypadá, jednoduše se čte, nicméně mi nepřišlo, že by pro mě měla nějakou extra přidanou hodnotu.

swon
27.12.2016 3 z 5

Nesuď knihu podle obalu - to jednoznačně platí u mě v případě této knížky. Z grafické stránky jí podle mě není absolutně co vyčítat. Při koupi v knihkupectví jsem měla radost, když jsem jí začala listovat. Byla v mých očích krásná...
Pak jsem začala číst a celou dobu jsem přemýšlela nad tím, co je ta message celého textu. Aňu Geislerovou obdivuju jako herečku, psaní by ale měla přenechat jiným. Stránky Elle to jednou měsíčně snesou, na plnohodnotnou knihu to nestačí.

Kaaramelka
26.12.2016 3 z 5

Kniha mě nijak neoslovila, nic ve mně nezanechala a po pravdě jsem byla ráda, že jsem ji dočetla. Těšila jsem se na jinou knihu. Nestává se mi často, že bych byla ráda, že se knihy "zbavím", ale u této se mi opravdu ulevilo.