P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

LenkaKa
31.03.2017 3 z 5

Tahle kniha je především krásná vizuálně, ilustrace a celkové pojetí se mi moc líbilo. Četla se mi lehce, někdy jsem souhlasila, našla se v tom, někdy mě to nudilo. Rozsah je tak akorát, abych to celé přečetla.

mikaa1977
28.03.2017 5 z 5

Velmi zabavne...

marara
20.03.2017 3 z 5

Vizuální stránka knihy byla v souladu s obsahem: líbivé, ale rozhárané. Nikdy mě nepřestane překvapovat zásadní rozpor umělců - veliká potřeba lásky a silných emocí, ale neschopnost je ve svém životě trvale instalovat. Láska v různých podobách je i tématem této knihy, pro autorku je zjevně zásadní, ale rozčiluje mě, jak se ztrácí v jejím hledání. Když jsem se pak tady dočetla, jak má složité otcovství ke svým dětem, ani mě to nepřekvapilo. Chyběla mi jednotná linka knihy, toto byl spíš deník (občasník), kterým si sama autorka pořádala myšlenky.

hejnak
20.03.2017 5 z 5

Nevěděla jsem, co od knížky čekat. Mile mě překvapila. Aniny myšlenky a náhled na svět je mi blízký, čtení knížky bylo pro mě pohlazení.

Janek
15.03.2017 3 z 5

Ani neurazila, ani nenadchla.

Lumíček
15.03.2017 3 z 5

Jsem rada, ze jsem knihu cetla, ale jsem take rada, ze jsem ji uz docetla. Davam prednost pribehu nez jednotlivym fejetonum. Myslim, ze bych si je take rada precetla v nejakem pravidelne vychazejicim magazinu. I jsem si vzpomnela na tabulky v metru ve filmu Roman pro zeny, tam bych se taky velmi rada naklonila a s radosti precetla dalsi fejeton :) Takhle v knize to moc na dlouhe cteni neni, ve finale jsem u toho obcas usinala. Jednotlive pribehy jsou ale hezke, jiste se v nich najde nejedna divka, zena a maminka. Najdou se i velmi hezke vety a prirovnani k zamysleni. Jinak je vicemene cela kniha o jedne myslence - radovat se z kazdeho dne, videt to krasne a byt vdecny za to, co clovek ma :) To bychom vazne meli delat kazdy den a casto to opomijime a resime blbiny. Ilusteace knihy jsou nadherne.

pollyCobain
14.03.2017 5 z 5

Nejkrásnější kniha, kterou jsem kdy četla. Ilustracemi i myšlenkami.

SelenaDemi428
13.03.2017 4 z 5

Krásná knížka na relax, která mě donutila se i nad některými věcmi zamyslet. Pro odpočinutí si od každodenního stresu doporučuju :).
P.S. Ty ilustrace - nádhera!

Aneta6
12.03.2017 2 z 5

Pro mě knížka naprosto o ničem...

Hanilelai
10.03.2017 3 z 5

Nádherné ilustrace, pocházející od sestry, ukazují Aňu i její rodinu osobitým způsobem. Z knihy dýchají vzpomínky na dětství a láska k životu. Aňa se otvírá čtenáři a svěřuje se v podstatě se vším, co ji leží na srdci. Kniha vtahuje velmi dobře do děje. Máte chuť vyběhnout ven do poli a luk a užívat si léta. Jist maliny a jahody, koupat se....nebo naopak v zimě si otevřít marmeladu nebo se jen zamuchlat do deky. A mozna dostanete chut si uvarit krupicovou kasi stejne jako ja☺Dílku dominují city k rodičům a dětem ....city, které vás opravdu dostanou.

amaenium
10.03.2017 3 z 5

Kniha nebyla špatná, našla jsem zde myšlenky, které mě vedli k jiným myšlenkovým pochodům a ani nebylo na škodu, že se jednalo o dvoustránkové kapitoly (nečekala jsem to, fakt, že se jedná o fejetony z magazínu, se dozvídám až zde). Kniha se velmi dobře a rychle četla. Moc se mi líbí ilustrace doprovázející knihu.

amelie.m
08.03.2017 1 z 5

Pro mne velké zklamání, ani jsem nedočetla..

nukulkaf
07.03.2017 3 z 5

zezacatku me trochu barevnost stranek rozptylovala, pak jsem si zvykla....u neceho jsem se zasmala, ale prislo mi zbytecne casto zminovana temata (tehotenstvi, deti...) knizku jsem dostala jako darek, jinak bych necetla

05sara12
06.03.2017 3 z 5

Krásně zpracovaná kniha, nádherné ilustrace, obálka na první pohled zaujme a přiláká. Co se týče příběhů, některé rozesmějí, jiné jsou spíše melancholické. Zajímavé počtení, ale nelze číst delší dobu v kuse, to mě to už přestávalo bavit. Každopádně jsem však ráda, že jsem si knihu přečetla, Aňu jako herečku mám ráda :)

musska
05.03.2017 3 z 5

Původně jsem ji vůbec nechtěla číst, ale krásné zpracování grafické a jeden náhodný fejeton mě nalákaly. Pár příběhů mě fakt rozesmálo, Aňina idea pohybu/sportu mi úplně vyhovuje :) "Pohyb směrem dolů, může být zakončen v pozici lehu...zpestřeným vzpěrným pohybem paže, jež je ukončena rukou, která drží něco příjemně vychlazeného." Celkově oddychové čtení, psané určitě od srdce.

lue
04.03.2017 4 z 5

Fejetonky znám z ELLE, jen teď jsou všechny pěkně popořadě. Geislerovou jako herečku moc nemusím, jako spisovatelku překousnu. Velký plus jsou hlavně kresby její sestry. Jako oddychové čtení se to dá.

liletka_a
28.02.2017 3 z 5

Opravdu velká pochvala za ilustrace.. :) Co se týče knihy, docela mi vyhovovaly ty krátké příběhy, protože když jsem jich četla hodně za sebou, tak to bylo na jedno brdo, takže jsem je často odkládala. Kdybych je četla v časopise asi by mi to přišlo celkově zábavnější a lepší než takto za sebou, ale to je věc názoru..;) Ale jinak je to prostě fajn baba co umí psát i hrát. :))

petul_b
27.02.2017 5 z 5

Za mě hezká knížka, příjemně se četla. Krásné ilustrace, doporučuji. Škoda, že jsem si ji nekoupila do knihovny.

muti1
25.02.2017

Pro mě zklamání. Krásná obálka, ale obsah už méně zajímavý.

MartinaSladkova
24.02.2017 3 z 5

Asi jako většina, jsem i já byla zlákána krásnu barevnou obálkou a tím, že knihu napsala Geislerová, kterou jakožto herečku miluji. Zásluhy by ovšem měly patřit Lele, která knihu ilustrovala a díky níž jsem měla z knihy aspoň nějaký pozitivní požitek.
Soubor fejetonů o životě, dětech, lásce a všedních starostech každého člověka. Psáno občas nudně, pateticky až naivně. Jistě si některé fejetony oblíbíte. Já čekala pouze na to až knihu dočtu, protože nesnáším rozečtené knihy.
Čekala jsem víc.