P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

pbrezinova16
22.08.2017 3 z 5

Sbírka milých, usměvných fejetonů, ze kterých je cítit hereččino charisma a energie. Ke konci se kniha už může zdát zdlouhavá a stále dokola o tomtéž. Ideální čtení na deku k vodě...

micha-ella
16.08.2017 5 z 5

Zase se mi komentář někam ztratil. Tak znovu: Hezká knížka už na pohled, krásné kresbičky a milé řečičky. Přečetla jsem jí během půl dne a vůbec mi nevadilo opakování myšlenek a pocitů, ani jsem nebyla zahlcená vatou jako alzbeta4340. Přitom nejsem sváteční čtenář, čtu pořád. Oceňuji osobitý styl a vtipnost, nejvíc mi mluvily do duše zmínky o dětech. Doporučuji každé citlivé ženě.

Leniii
15.08.2017 3 z 5

Trošku mi to připomíná sloupky Carrie Bradshaw. Mini příběhy jsou humorné, z každodenního života. Pohodové, letní, odpočinkové čtení. Vazba a ilustrace knihy je úžasná!

Alchemi
12.08.2017 3 z 5

Humorné fejetony, kniha mě bavila především na začátku, pak mi začala vadit ta jednotvárnost a nedějovost. Vazba a ilustrace jsou krásné. Jako odpočinková četba splní svůj účel.

eva9749
10.08.2017 1 z 5

AG mám ráda jako herečku, lopatu do ruky bych jí nedávala, ale ani bych jí nesvěřovala úkol psát knihy. Čtení na léto fajn, taková jakoby slepičí polévka pro duši, poznáte se v tom, někde vás pobaví, ale od půlky si říkáte: Kde jsem tohle... Už během čtení mě napadala B. Šťastná a její Šťastný blog (a hle, tady se její kniha nabízí v podobných), ale i Banánové rybičky. A jestli je to soubor fejetonů pro Elle, tak to odpovídá.

Simikik
10.08.2017 2 z 5

Letní čtení do vlaku nebo třeba na deku v parku. Styl psaní Aničky G. je mi velice blízký. Humor spojený se sarkasmem a fakticitou životního běhu. Líbí se mi, když si autoři umí ve svých knihách udělat legraci samy ze sebe. V téhle knize jsem našla humoru až až.. stejně tak se setkáte s láskou, naivitou i nadšením žít.
Děkuji autorce za knihu a své kolegyni za půjčení. Rozhodně to ale není kniha, kteoru bych nutně potřebovala mít ve své domácí knihovně.

tibby
06.08.2017 1 z 5

Anu Geislerovou mam rada, fakt. A mozna si tu knizku prectu za par let, az budu tehotna a zblaznej se mi hormony, muj tehotenstvim rozblemclej mozek to vyhodnoti jako knihu plnou mouder. Ale do ty doby je to jen knizka plna univerzalnich "mouder" o tom, jak mame plnymi dousky nasavat stesti kazdy okamzik kazdeho dne. A je to 200 zbytecnejch stranek. Takze knizka prectena, plno preskakovani a monotonniho cteni bez snahy pochopit pofiderni smysl.. Pokud chcete nehaky vtipny fejetony na leto, sahnete radsi po Renate Francovy :) Jedina opravdu povedena vec na tyhle knizce jsou ilustrace a celkovej design :)

baru_h
06.08.2017 4 z 5

Trochu povrchně začnu s hodnocením knihy po stránce vizuální. Kniha má opravdu nádherné ilustrace. Pohodové, vtipné, romantické.. Od každého kousek a ke knize se velmi hodí.
Po obsahové stránce musím říct, že když si to přečtu za pár let, asi mi to bude říkat více než teď. I tak se mi to četlo hezky.

johannis
03.08.2017

Moc hezky napad s ilustracemi, kniha tim dostava šmrnc. Ovsem obsahove pro me nezajimave, ne ze by to nebylo hezky napsane, ale mela jsem z toho pocit, ze jsem nasla cizi denik, jehoz autora neznam. Neznam a nechapu jeho mysleni, vzpominky, pocity. Proto se nemohu zacist, proto nemohu pochopit. To vi jen pisatel sam. A to je skoda.

Ajinka126
30.07.2017 3 z 5

Trochu mě to nudilo. Aňa je sice famózní herečka a jistě svůj život shledává zajímavým. Pokud se to ale vtiskne na papír touto formou, tak je to takové nemastné neslané. Místy jsou tu komické komentáře nebo glosy, častěji jsem však narážela na umělé zasazení líbezných a hlubokých mouder tak, aby ta kniha byla něčím víc. To mi přišlo nepřirozené.

mala.katka
25.07.2017 4 z 5

Dokonalá grafická úprava knihy, hotový šperk v knihovničce. Jinak na můj vkus příliš zamyšlené a poetické.

Audrina
21.07.2017 4 z 5

Z knih, které jsou vydávané jako přepis blogů či sloupků patří P.S. k tomu nejlepšímu na českém trhu. Aňa píše o naprosto běžných, až obyčejných, věcech, ale píše o nich lehce a s nehoráznou poetikou. Některé pasáže jsou až smutně pravdivé a člověka donutí k zamyšlení.

_Gretchen_
19.07.2017 5 z 5

Nádherná knížka, formou i obsahem! Ráda se k ní vracím, některé pasáže si podtrhávám, vypisuji…
„Žít každý den tak, jako by byl poslední, by bylo asi vyčerpávající, ale žít každý den s láskou k tomu, co nám přináší, to už se zvládnout dá.“

nikola2817
11.07.2017 1 z 5

Mě teda kniha moc nenadchla..Ovšem vizuálně, to ano! Přebal nádherný, ilustrace taky, prostě originální...Ale obsahově prázdná! Po pár stránkách mi to příjde už takové mdlé, prázdné a pořád dokola...Myšlenkové pochody autorky nebyly nic pro mě. Vzala jsem si ji na dovolenou, za jeden den přečetla a dojem na mě neudělala. Ohodnotila bych to slovy "navoněná paráda"...

MartinkaSl
10.07.2017 5 z 5

Skvělá odpočinková knížka, která byla plná úžasných myšlenek. V mnoha věcech jsem se s Aňou shodla a po přečtení knihy mi připadalo, jako by jsme se už dlouho znaly. Navíc jsem zjistila, že pochází z mého okolí.
Knížka byla lehce napsaná, kapitoly mi svou krátkostí skvěle sedly. Ohromné plus za ilustrace!

sarahmoon
10.07.2017 3 z 5

Aňa Vám dává nahlédnout do své duše, do svého srdce a do svého života. Některé kapitoly jsou dobré, jiné horší... Souhlasím s názorem, že jako fejetony v časopise mají nějaký význam. V knize bohužel dochází k tomu, že jsou některé myšlenky znovu a znovu rozebírány.

Knihu hodnotím průměrně dobře.
Ovšem zpracování knihy a ilustrace... nejde jinak než tleskat!!!

Doubravka1975
10.07.2017 4 z 5

Ze začátku mě kniha hodně bavila, v některých názorech jsem se i našla. Pak už mi to připadlo pořád dokola to samé. Jinak moc pěkné ilustrace sestry Lenky a Aňu jako herečku mám moc ráda. Pěkný čtenářský zážitek!

denydejna
04.07.2017 5 z 5

Ve spoustě věcí a názorů jsem se našla, na ostatní nahlédla z jiného zajímavého úhlu pohledu. A dokonalá ilustrace je už třešničkou na dortu. Parádní!

Pulkrmon
04.07.2017 4 z 5

Tato kniha mě trošičku zklamala v psané formě,ale pojetí cele knihy,ilustrace atd. je bomba. A velice rada tuto knihu dávám jako dárek.

cibulka 8
20.06.2017 5 z 5

Takovou osobní obnaženost jsem opravdu nečekala. při čtení jsem se dojímala, usmívala, slzela, divila ... občas jsem měla pocit, jakoby autorka vzala moje myšlenky, city a tužby a ztvárnila je na papíře.
Díky, Aňo!