P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

Nefi
11.11.2016 3 z 5

Milá knížka, která se snadno četla a poskytovala pěkné myšlenky na zamyšlení. S některými jsem se ztotožnila více, s některými méně, ale celkově mě knížka bavila. Moc se mi líbily ilustrace a celkvý vzhled knížky. Přečetla jsem si ji díky knižní výzvě a nelituji.

AnetHol
04.11.2016 5 z 5

Nad tím, zda si mám přečíst tuto knihu, jsem opravdu dlouho přemýšlela. Bála jsem se, že mě nebude bavit, jelikož se jedná o nenavazující fejetony. Ale teď jsem opravdu hrozně ráda, že jsem si knihu pořídila a přečetla ji :) Je vtipná, čtivá, oddychová. Nemusí se nad ní přemýšlet..., je v ní popsáno spousty věcí, ve kterých se člověk vidí a poznává :D
A ta obálka a ilustrace??? Jednoznačně NEJHEZČÍ co jsem viděla :)

Panda92
25.10.2016 4 z 5

Knížka o všem a o ničem... Takové milé čtení k odpolední kávě. Doporučuji.

tinkal
24.10.2016 4 z 5

Me se to proste libilo,prekvapive dost.A kniha je navic krasne vytvarne zpracovana

KatChiss
24.10.2016 3 z 5

Z knihy mám takové smíšené pocity. Obálka a ilustrace jsou úžasné! Barevné stránky velice líbivé. Ale chyběl mi tam nějaký příběh. Byly to takové neurovnané myšlenky, které na sebe ani nenavazovaly. Začala psát o dětech a najednou pak jídlo. Chvílemi jsem se ztrácela, ale někdy mi její myšlenky a názory přišly zajímavé a musela jsem se nad tím také zamyslet. Nelituji, že jsem si knihu koupila a přečetla :)

carolinesbook
21.10.2016 2 z 5

Vzhled knihy je více než zajímavý, opravdu vypadá jako nějaký soukromý deníček. A tak to opravdu bylo. Aňa zde popisuje jednotlivé etapy svého života poměrně familiérním a příjemným způsobem. Jedná se o typickou knihu na dovolené, u které nepotřebujete přemýšlet a dumat nad propleteností jednotlivých dějů. Bohužel ale pro mne mi tato kniha nedala žádné vnitřní obohacení.

kaca82
21.10.2016 2 z 5

knížka me moc bavila na prvních stránkách,mámy na mateřské se v situacích často najdou,jenže když se pak všechno pořád opakuje dokola,tak to začíná nudit tak,ze v polovině zjistíte,ze vás to vlastně ani nebaví..za tu půlku jsem se uz nedostala..jinak am anu jako herecku rada,fejetony muzou byt asi fajn kdyz čtete jeden za dlouhý čas,ale takhle nahustene za sebou postrádají význam,když jsou jeden jako druhý..

Horalka5

2 hvězdičky za ilustrace, jinak bohužel... Kniha naprosto o ničem

lenulitah
18.10.2016 3 z 5

Jak už bylo tady víckrát napsáno - kniha má krásné ilustrace. Když Aňa vypráví zážitky ze svého života, je to vtipný i zajímavý. Ale ty obecný úvahy na téma láska, přátelství, rodina atd. mě nebavily..

Irsaf
15.10.2016 5 z 5

Jako audiokniha se mi i líbila :)

slyvuska
11.10.2016 odpad!

No tak nevím, zda mám být kritická nebo hodně kritická. Tohle byla nejzbytečnější kniha, která byla kdy napsána. Třístránkové úvahy na témata jako láska, rodina a tak jsme psali už na střední... Paní Geislerovou nemusím jako herečku a jako spisovatelka mi k srdci taky nepřiroste, i když nazývat jí spisovatelkou je asi silné slovo, protože tohle žádné umění nebylo. Na začátku knihy se píše, že pokud se bude prodávat, napíše druhou a mně nezbývá než doufat, že se to nestane...

Susan94
11.10.2016 2 z 5

Tahle knížka je prostě ideální na cesty, na dovolenou. Je to klasický typ odpočinkové literatury. Žádný závratný děj, nic nečekaného a přesto nás knížka o něco obohatí a zkrátí třeba čekání u doktora, nebo při cestě ve vlaku. Obsahově je to prostě slabší, ale tak jako většina jsem si jí vybrala kvůli její grafice. Nikdy jsem snad neměla v ruce tak krásně ilustrovanou knížku. Myslím že sestra Aňi by měla být více medializovaná.

claire8889
10.10.2016 4 z 5

Musím říct, že P.S. není jen pouhá knížka, ale přímo umělecké dílo. Nejen že příběh téhle knížky je nádherný, ale ony ilustrace od Lely jsou přímo skvostné. A díky tomu knížka nabírá úplně jiný nádech. Ať je léto nebo zima či podzim, příběhy Vás zahřejí a vezmou za srdce.

Bublinka.
10.10.2016 4 z 5

Hrozně moc milá knížka, plná lásky. Líbila se mi i vzhledově, četla jsem ji po částech, prokládala jsem si tím čtení jiných knih skoro celé léto.

cincina
09.10.2016 5 z 5

Úplně na začátku jsem si myslela, že to bude další slátanina něčeho, co ani nebude stát za to. Ale spletla jsem se.
Zaujala mě obálka a obecně všechny ilustrace v knize, které jsou naprosto dokonalé!
Ale ještě více mě bavila samotná Aňa, protože jsem zjistila, že umí vážně vtipně psát. Je to takové oddechové čtení na léto a musím říct, že mě tahle kniha zabavila přímo skvěle! Doporučuji všem, kteří hledají něco vtipného, svěžího a krásného jak zvenku, tak zevnitř:)

Zuzana08
02.10.2016

Milé, lehké čtení. Občas k zamyšlení, občas k pobavení a občas mě některé pasáže dohnaly k slzám.
Co mi možná trochu vadilo, jak se Aňa stále snažila dokola podávát svůj život za zcela obyčejný, jak údajně běží do školky v teplácích a před telkou chroupe chipsy. Nevím, to jsem ji prostě moc nevěřila :-)

Sabča92
30.09.2016 5 z 5

Vtipná a milá oddechovka s nádhernými ilustracemi. Mohu jen doporučit.

Jessybelle
25.09.2016 5 z 5

Aňu mám ráda, kniha se mi moc líbila, ale naráz bych ji nedala, četla jsem ji dlouho,vždy jen jeden či dva kousky,když jsem měla chuť.a paráda... A navíc ty kresby,úžasné... Vazba,stáhnutí gumičkou, záložka... Celkově je to nejkrásnější kniha v mé knihovně.

Dardos
23.09.2016 4 z 5

Takove prijemne, oddechove cteni :)

invocation11
20.09.2016 3 z 5

Mám Aňu za rebelku, takže mě její myšlenky a životní moudra poměrně mile překvapily. Na druhou stranu životní moudra jsou to přeci jen obecná a po nějaké době se hodně opakují... Leliny ilustrace překrásné.