P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

Mia777
20.09.2016 4 z 5

audiokniha

Pavouček2
18.09.2016 3 z 5

Poslechla jsem si to jako audioknihu, též namluvené Aňou a poslouchat k vaření mě to moc bavilo. Ale kniha na čtení by mě nebavila, protože to není příběh, což já upřednostňuju, když čtu.

Daris
17.09.2016 5 z 5

příjmené, pohodové čtení

Mikejla1308
10.09.2016 4 z 5

Pohodové čtení, ideální na dovolenou. Příběhy o lásce, jídle, rodině,... Kresby od Esther knížce hodně přidávají (hodnotím více jak o hvězdu a půl :)). Párkrát se pousmějete, trošičku zamyslíte a když knížka skončí, prostě ji zaklapnete a je to vše. Nic hlubšího to ve mně nenechalo, ale ráda jsem si ji přečetla.

karolina5333
05.09.2016 4 z 5

Mně se strašně líbily první tři části knihy. Rok čtvrtý a pátý pro mě bohužel už byl zklamáním, myšlenky se hodně opakovaly a celé to bylo už trošku "o ničem". Nicméně i tak doporučuji :) Ilustrace knihy jsou opravdu výjimečné!

Moonrose
28.08.2016 4 z 5

Milá oddechovka. Paní Geislerová mi jako herečka byla vždy nesympatická, po přečtení její knihy si to už úplně tak nemyslím.

simona5r
28.08.2016 3 z 5

Příjemně strávená rána, ke čtení při snídani super. Vizuální stránka je perfektní, ale samotné psaní mě trochu zklamalo. Často se témata opakovala, někdy jsem měla pocit, že vlastně ani Aňa neví, co je pointou. Rozhodně to není čtení "na 1 zátah".

1casper
25.08.2016 5 z 5

Pěkné, příjemné čtení, pohlazení po duši. Doporučuji.

..."Mám syna. Mé třetí dítě.Prožívám zázrak, který se mi děje přímo před očima.Z břicha vyšel malý, dost fialový člověk. Malá, mokrá, horká bytost, která si ze mě jediným pohledem, jediným vdechnutím jeho vůně udělala otroka. "

..."Ve víně je pravda. Oči jsou okna do duše. Láska prochází žaludkem a mlčeti zlato. Z toho logicky vyplývá, že chceme-li se od někoho dozvědět pravdu, měli bychom ho/ji/ opít vínem, nakrmit, dívat se mu /jí/ do očí a nechat ho mlčet. Jestli tiše use, asi je všechno v naprostém pořádku...."

Kacabenka
24.08.2016 3 z 5

Obálka a ilustrace naprosto senzační. Myslím si, že to je jedna z nejkrásnějších knih, kterou jsem za poslední dobu držela v ruce....avšak mám dojem, že Aňa dala uplně jiný ráz fejetonům. Nemůžu říct, že kniha byla uplně špatná. Musím autorce zdůraznit svůj obdiv za celkový dojem z knihy. Je skvělé, že se pořád najdou autoři, kteří se věnují fejetonům, které jsou nebo by z velké části měly být především humorné, ironizující a satirické, což dle mého názoru ne úplně všechny splňovaly....občas mi přišlo, že čtu změť slov, které na sebe volně navazují. Proto pouze 3 hvězdy...

kikies
19.08.2016 4 z 5

To, že je Aňa přemýšlivá, inteligentní, umí být vážná i vtipná, dělat si ze sebe legraci a brát věci s nadhledem a humorem... to asi nikoho nepřekvapí. S tím jsem do četby šla a přesně to jsem dostala. Její časopisové sloupky jsem vždycky měla ráda, je vidět, že ví jak psát a umí psát, a je jedno, jestli je to na závažnější téma nebo plácání jen tak o ničem. Vždycky je to příjemné, uklidňující a povznášející. Tahle kniha pohladí na duši.... a Leliny ilustrace jednotlivé fejetony vynášejí ještě výše, stejně jako celková podoba knihy :-)

Pechule
15.08.2016 5 z 5

Mám ráda Aňu jako herečku a stejně tak jsem si zamilovala i její knihu P.S. s krásnými ilustracemi její sestry. Tato kniha upoutá prvně vzhledem a přečtení už je jen tou pověstnou třešinkou na dortu. Mnohé z těch příběhů člověk prožívá obdobně, najde se v nich a o tom se vždycky dobře čte :-) Knihu jsem měla půjčenou, ale utvrdila jsem se, že ji chci mít svoji vlastní, stojí mi za to!

MagdalénaD
15.08.2016 5 z 5

Přála jsem si ji víc než půl roku. A pak jí dostala jako dárek. Šetřila jsem si ji. A nakonec jí stejnak přečetla.
Ta knížka i ilustrace jsou láska. Sice je chvíli nesnášíte, ale pak se zas a znova zamilováváte. Zkrátka je to kniha, kterou si nechcete půjčit, tu chcete vlastnit. A basta! ... Čekám, že se po letech přistihnu, že ji otevírám stále.

mautina7
15.08.2016 4 z 5

Ideální letní čtení, zamyšlení nad obyčejnými i méně obyčejnými starostmi podáno svěže a s příjemným nadhledem. Občas mě nějaký ten fejeton nebavil, ale i tak jsem si na konci knihy posteskla, že už další nejsou. Obzvlášť oceňuji unikátní grafickou podobu knihy.

LucyNej
14.08.2016 5 z 5

Četla jsem na dovolené a nemohla jsem si vybrat lepší knížku. Během chvilky přečteno. Úžasné, čtivé, odpočinkové. Doufám, že bude i další díl.

A ten vzhled knížky - pevné desky a knížka na uzavření gumičkou. Kniha plná kreseb, které knihu posouvají na úplně jiný level.

MagdalénaD
10.08.2016 5 z 5

Phewell
09.08.2016 5 z 5

Já od knihy nic neočekávala, koupila jsem si ji (a jsem ráda) protože má nádhernou atypickou obálku. A líbila se mi moc. Je oddechová, pro mě zajímavá a vtipná, zapřemýšlela jsem si o hodně věcech, představivost mi jela v jednom kuse díky ilustracím. Ráda ji doporučuju a půjčuju :)

Hrdlička1
08.08.2016 3 z 5

Nenadchne, ani neurazí. Docela dobře se čte, protože autorku všichni známe. Co ale musím vyzdvihnout je celkové pojetí knihy - včetně obrázků, grafiky...

Karča24
08.08.2016 5 z 5

Prostě super čtení, když jenom tak chcete hodit svoje všední problémy za hlavu a nad ničím nepřemýšlet. Vtipně napsané každodenní životní situace, které vlastně prožíváme každý z nás. Dějově je krásně vidět, čemu člověk dává přednost potom, co se vám narodí dítě a jak to Váš život otočí opět jiným směrem. V jednom momentě se z nás obyčejných dětí, puberťáků, dívek, přítelkyň a manželek stane někdo, kdo má pro co žít, stane se z nás matka, která prožívá různé radosti a strasti svých dětí, ale i svůj osobní život.
Krásné oddychové čtení, které je plné P.S. :)

machelka
07.08.2016 4 z 5

Parádní četba ke kávě a malé pauzičce.

houbaaa
06.08.2016 2 z 5

Občasné zajímavé myšlenky jsou obaleny textovým balastem, u kterého po chvíli přemýšlíte, proč jej vlastně čtete. Nevím proč podobný typ knih vzniká. Hvězdy dávám za krásný obal a ilustrace.